Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk elfelejteni egymást az exemmel?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt, ennek 2 éve vége. Neki is voltak más kapcsolatai, nekem is. Valamiért mégis időnként felbukkanunk egymás életében. Jelenleg is van párja de megint feloldott és nézegeti a napom, illetve én is rendszeresen tettem/teszem ezt. Nagyon veszekedős, de őszintén szerelmes kapcsolatunk volt. Tovább lehet ezen valaha lépni?
2023. jún. 16. 15:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

De mi az egyáltalán, hogy nem hagyja békén?


Miért nem lehet letiltani, nem foglalkozni vele? Azért, mert annyira oda van a gerinctelen féregért, neki pont az tetszik, hogy foglalt és őt hsjkurássza, hazudik össze minden sz@rt, amit csak lehet, azt hiszi a drága kérdező, hogy ellenállhatatlan, feledhetetlen és hizlalja a máját, ennyike.

Ebben több nincs, ha érett, okos nő volna már rég nem kéne neki törődnie vele hiszen nem volnának kontaktusban semmilyen formában.

2023. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
21-így van, ez egy játszma kettőjük között. Azt lehet gondolni, hogy ez valami sorsszerű, viharos nagy szerelem, amiből nem lehet szabadulni. Közben meg saját magukat szívatják, de a kérdező egészen biztos.
2023. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
65%
A férfi tisztában van azzal, hogy ez nem viharos szerelem ez 100%,en akármibe lefogadnám, hogy a kérdezőt is szétcsalta. :D
2023. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor amúgy az ilyen se veled-se nélküled kapcsolatból pont azért nehéz kilépni, mert a felek hozzászoknak ehhez a balhézáshoz. Ilyenkor jó lenne pszichoterápiára menni, hogy kiderüljön, hogy miért vonzódik az ilyen típusú kapcsolatokhoz.
2023. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Akkor mi motiválja ennyi idő után is? 😄 Biztos nem a sz*x, mert az NEM volt azóta, és tudja is hogy nem vagyok az a könnyen adom magam típus. És tudja is nagyon jól hogy engem nem tud kihasználni mint a jelenlegi, meg a többi csajt. Az hogy érzelmileg meg kötődök hozzá hát bocs xd. Az meg hogy szerintetek megcsalt engem is meg ilyenek, hát én nem vagyok akkora lúzer hogy ne vegyem észre ha megcsalnak, de nem is volt rá mellettem szüksége nyugi, ha valami akkor az mindig is tökéletes volt köztünk
2023. jún. 16. 17:01
 26/37 A kérdező kommentje:
Most nyilván meghulyebbnek fogtok nezni hogy ezt leirtam, de valjon egeszsegetekre :*
2023. jún. 16. 17:03
 27/37 anonim ***** válasza:
Akkor csak a birtoklas. Hogy ne kerulj ki a buvkorebol. De mindegy is. A lenyeg, hogy te szenvedsz ebben es jobban jarnal, ha vegleg megszakitanad vele a kapcsolatot. Kell ez neked, hogy igy jatszadozzanak veled? Erre akarod pazarolni az idodet?
2023. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
51%

Aham, annyira tökéletes, hogy vége lett. 😂


Te nem érted a lényeget, itt nem a szex, vagy a megcsalás az, hanem, hogy elővesz téged, amikor csak akar.


Olyasmi nem létezik, hogy szerelmes/szeret, de nincs veled!!! Az már annál inkább opció, hogy nem szerelmes/szeret csak jó lelkiszemétláda, uritotartály, felmosorongy vagy számára.

2023. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem, en mar tovabb szeretnek lepni, viszont igy iszonyatosan nehez hogy ha tiltom mindenhonnet is felkeres, ezert is nem tiltom mar mert folosleges, ha akar elér valahogy mindig. Amúgyis valamiért mindig összefutunk helyeken, nem szándékosan (akkor sem ha szerintetek mégis szándékos). Hiába nem kommunikálunk, feltépi bennem a sebeket
2023. jún. 16. 17:08
 30/37 A kérdező kommentje:
#28 hogy vagyok az ha megcsak bele sem megyek semmibe? 😂 tultoljatok
2023. jún. 16. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!