Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam volt ebben az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt ebben az esetben, hogy visszavágtam, még úgy is, ha valószínűleg elvesztettem végleg?

Figyelt kérdés

A történet röviden:

Elmentem egy lánnyal, aki tetszik egy buliba, mind a ketten ittunk nem kevés alkoholt. Le volt beszélve éjjelre egy szállás, de mivel későn mentünk volna, így nem volt már ott senki, aki beenged, be megkaptuk a belépőkódokat, és reggel kellett volna fizetni.

Itt a buliban ráment egy gyerek a lányra, én meg mondtam, hogy lassan menni kéne mert le van foglalva/ki van fizetve a hely, már nem tudom melyiket mondtam.

Megálltunk közben kajálni, és szóba jött a lefoglalt hely, aztán a semmiből nekem támadt, hogy én mekkora egy gci, meg fszszopó vagyok hogy azt mondtam ki van fizetve, pedig nem. (Én pénzemből ment volna amúgy) Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ha akartam volna se tudtam volni kifizetni, mert nincs már ott senki, de ezt amúgy mondtam is neki mikor foglaltam hogy reggel kell majd, de meg se hallgatott, csak üvöltött velem. Ezt tűrtem is, aztán elment. Annyira ordenáré módon beszélt velem hogy hárman odajöttek utána, hogy minden oké-e, mert hallották hogy milyen hangnemet engedett meg magának.

Sajnos utána mentem, hogy megbeszéljem vele normálisan, de meghallgatni sem volt hajlandó, szóval én meg lekváztam, azt se tudja hány emberrel feküdt le részegen, és elmondtam neki, hogy én azért többet nem fogom állni a fogyasztását hogy utána más jól érezze magát vele. Szerintem értitek mire gondolok, mert volt már nem egy ilyen eset is.

Persze erre berágott, 2 hete nem beszél velem, tiltott mindenhol. Egy haveromnak meséltem, szerinte fájdalmas dolog ha elmondják az igazságot.


Ebben csak az a szar, hogy nekem tetszett, egy ideje már kerülgettük egymást, meg volt köztünk kb minden már, ő is kétszer elszólta magát hogy gondolkozik rajt hogy összejöjjön velem, de gondolom pont az ilyen rbanckodásokat akkor nem tudná csinálni, hogy ha iszik akkor jöhet bárki, mert beszélte hogy ő nyitott kapcsolat párti, én meg mondtam, hogy én marhára nem.

Úgy érzem most mindent elrontottam ezzel, hogy visszaszóltam neki, de sajnos én se voltam már szomjas, meg nem tudom meddig kellett volna még tűrnöm, hogy alázzon, pedig kb én voltam az az 1, aki mindig ugrott ha bármi kellett, pl előtte héten én hoztam haza az elvonóról, ahol 1 hetet se bírt ki, és pont az ilyen italozgatásai miatt ment be oda, de számtalan dolog volt amikor egy szó nélkül segítettem, a saját káromra is.


2023. aug. 3. 15:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te tipik az vagy, aki azt a nőt is kuurvázza, aki vele szexel, mert a nő ne élvezze a szexet.
2023. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Hogy érted azt, hogy visszavágtál? Csak elmondtad, mit gondolsz róla. Ő is elmondta, amit akart. Azt is mondta, hogy "ő nyitott kapcsolat párti, én meg mondtam, hogy én marhára nem"

Tisztáztátok, hogy miért nem folytatjátok.

2023. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%

Itt bébi az a probléma, hogy kva szar ízlésed van. 🤷‍♀️És az sem semmi, hogy nem tanultál az előzményekből, miszerint fizetsz neki azért (előtted ugye megbssza más is, ha úgy alakul), hogy aztán te is jól megbszd majd.

Állj le a ribikről szerintem. Addig viszont megérdemled.

2023. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerinte te egy fszszopó vagy, szerinted ő egy krva aki azt sem tudja hány emberrel feküdt le részegen.

És ennek ellenére még odavagy érte!? Még ő kell neked?

Olyan nő kell akit elvonóról kell hazahoznod?

Szerintem ti pont egymáshoz valók vagytok!

Elég alja színvonal, már elnézést hogy ilyen őszinte vagyok. Nem sértésnek szántam, csak vedd már észre magad! Kár ezért a "kapcsolatért" kapálózni.

2023. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán mit akarsz tőle? Alkohol problémái vannak, nyitott kapcsolat párti. Te meg nem. Azt gondolod majd érted megváltozik? Nyilván nem. Kéne a fenének egy alkoholista, de te sem vagy jobb. Tudod, hogy elvonóról jött ki, te meg piáztatod. Az egész sztori nevetséges igazából.
2023. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Csak szerettem vele bulizni, mert jól éreztem magam vele, jobban mint másokkal. Vettem italt, de nem azért, hogy aztán lefeküdjön velem, igazából 1,5 éve csak csókolózgattunk néha, mert ezeket a dolgokat amúgy utána mindig megbánja, szóval nem akartam erőltetni, pedig lehetőség lett volna többre is, de nem akartam hogy ez miatt veszekedjen velem.

Azért viszont nem vagyok hajlandó fizetni a továbbiakban az italozását, hogy utána másokkal meg jól elkavargassanak vele, mivel vagy 4 hónapja nem dolgozik és nincs nagyon pénze se, ezt is megmondtam neki. Ha kavarni akar másokkal, fizesse a saját italát, én nem fogok azért dolgozni hogy másnak jó legyen.


A nyitott kapcsolatot kb nyár elején beszéltük.

2023. aug. 3. 15:39
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Egy hete jött ki az elvonóról, te meg elvitted egy buliba, és fizetted neki a szeszt, csak azért, hogy megdughasd? Nézz először tükörbe.
2023. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Ő elhordott minden fsszopó gcinek, te meg lekváztad. Őszintén mondom, minden egyéb csak körítés.

Nem szeretitek és nem is tisztelitek egymást, mármint emberileg. Igazat nem adnék senkinek. Örüljetek mindketten, hogy vége.

2023. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7/8, mint fentebb is írtam, másfél éve nem feküdtem le vele, most se akartam csak az bszott fel, hogy elhord mindennek meg a többi, amit írtam.

De ahogy írtam a kérdésben is, 4!!! napot volt bent az elvonón, amiből csak 2 volt teljes nap, és amint kijött a söröket vette az utolsó pénzén szóval nem tudom ezért miért én lennék a rossz. Ez a buli rá kb 1 hétre volt hogy kijött, addig is ivott azért rendesen a megmaradt pénzén.

2023. aug. 3. 15:52
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Kemény...magyarázol itt mindenről, de az nem zavar, hogy alkoholista, és nem dolgozik. Próbáld visszaszerezni, egy főnyeremény veled együtt.
2023. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!