Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam volt ebben az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt ebben az esetben, hogy visszavágtam, még úgy is, ha valószínűleg elvesztettem végleg?

Figyelt kérdés

A történet röviden:

Elmentem egy lánnyal, aki tetszik egy buliba, mind a ketten ittunk nem kevés alkoholt. Le volt beszélve éjjelre egy szállás, de mivel későn mentünk volna, így nem volt már ott senki, aki beenged, be megkaptuk a belépőkódokat, és reggel kellett volna fizetni.

Itt a buliban ráment egy gyerek a lányra, én meg mondtam, hogy lassan menni kéne mert le van foglalva/ki van fizetve a hely, már nem tudom melyiket mondtam.

Megálltunk közben kajálni, és szóba jött a lefoglalt hely, aztán a semmiből nekem támadt, hogy én mekkora egy gci, meg fszszopó vagyok hogy azt mondtam ki van fizetve, pedig nem. (Én pénzemből ment volna amúgy) Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ha akartam volna se tudtam volni kifizetni, mert nincs már ott senki, de ezt amúgy mondtam is neki mikor foglaltam hogy reggel kell majd, de meg se hallgatott, csak üvöltött velem. Ezt tűrtem is, aztán elment. Annyira ordenáré módon beszélt velem hogy hárman odajöttek utána, hogy minden oké-e, mert hallották hogy milyen hangnemet engedett meg magának.

Sajnos utána mentem, hogy megbeszéljem vele normálisan, de meghallgatni sem volt hajlandó, szóval én meg lekváztam, azt se tudja hány emberrel feküdt le részegen, és elmondtam neki, hogy én azért többet nem fogom állni a fogyasztását hogy utána más jól érezze magát vele. Szerintem értitek mire gondolok, mert volt már nem egy ilyen eset is.

Persze erre berágott, 2 hete nem beszél velem, tiltott mindenhol. Egy haveromnak meséltem, szerinte fájdalmas dolog ha elmondják az igazságot.


Ebben csak az a szar, hogy nekem tetszett, egy ideje már kerülgettük egymást, meg volt köztünk kb minden már, ő is kétszer elszólta magát hogy gondolkozik rajt hogy összejöjjön velem, de gondolom pont az ilyen rbanckodásokat akkor nem tudná csinálni, hogy ha iszik akkor jöhet bárki, mert beszélte hogy ő nyitott kapcsolat párti, én meg mondtam, hogy én marhára nem.

Úgy érzem most mindent elrontottam ezzel, hogy visszaszóltam neki, de sajnos én se voltam már szomjas, meg nem tudom meddig kellett volna még tűrnöm, hogy alázzon, pedig kb én voltam az az 1, aki mindig ugrott ha bármi kellett, pl előtte héten én hoztam haza az elvonóról, ahol 1 hetet se bírt ki, és pont az ilyen italozgatásai miatt ment be oda, de számtalan dolog volt amikor egy szó nélkül segítettem, a saját káromra is.


2023. aug. 3. 15:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%
Kár erte, szép pár lehettetek.
2023. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%
Igazad volt, biztos találsz nála normálisabb csajt.
2023. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%

Teljes mértékben igazad volt, örülj, hogy megszabadultál tőle, pezsgőt kellene bontanod és táncikálni, kornyikálni, hogy végre már nincs az életedben. Hülyére vett téged, egy ribizli. Hiába lenne veled, szétcsalna, kihasználna.

Engedd el bármilyen nehéz is és legyen már eszed, ne a lábad közötti fejed dirigáljon már, hanem a nyakadon lévő, oké?

Vannak rendes, normális nők, velük ismerkedj, ne lotyókkal.



Szívesen. (:

2023. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Normàlisnak tünsz , ne add le egy alkoholista k.rvàig a szintet!!

Nem jàrtàl volna jòl vele még magaddal ràntana a züllésbe.

2023. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%
Így, ahogy az előző írja.
2023. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
62%

Amit leirtal vagy két ember között izo kémia feszultsege vagy csak egy embernel, ami neccesen tipikusan egymas szidasaba csap at mivel te féltékeny voltál rá 😏 mikozben o bepasizott és hát ő a férfiakra mondott csúnya szókkal dobálózott( szépen körül írnám inkább az általad írt jelzőket a "g" és "k" tipikus sértegető megnyilvanulasokat) a szállás miatt ugye tegyük hozzá ittas állapotban valoszinuleg kemiai feszultseget okozott a pia plane hogy pasizas kozbe jelezted neki féltékenyen 😏, hogy menni kell, amire sanszos hogy nem is emlékszik vagy alkoholra érzékeny, mert olyan is van. Van akinek jó kedve lesz tőle van, aki meg kissárkány módjára szikrákat lövel szóban. Ugye te is ittas voltál nem is kéne taglalni, bár mondhatnánk akkor hogy "jogosan" sértett állapotba. Csak hiányos a történet sajna, ha a hölgy tisztában van vele hogy mit érzel irányába es leokézza hogy menjetek együtt és aludjatok egy szálláson akkor jogosan sértett más esetben ugy érzem nem adtad tudtára vagy nem merted elmondani neki hogy randi lenne ez inkább. De beszálltál egy nőkre mondott csúnya szó csatába, ahelyett hogy egyértelműen értésére adtad volna hogy tetszik neked és komolyat akarsz vele ehelyett lekurvázod. Szóval szerintem téged se kell félteni. Azt nem értem hogy ahelyett hogy vihar a biliben jelenetet rendeztek ami a körülöttetek lévőknek "k" kínos és necc miért nem beszélitek meg egymással? Most vagy annyira kellettetek egymásnak hogy tulfeszultseget okoztatok ittas állapotban egymasnak es olasz emberekre jellemző szenvedélyes stílusban letámadtátok egymást feleslegesen vagy csak egy oldalu a dolog. De ahelyett hogy stabilan adtad volna neki szoban a jelet hogy te legyél a bepasizás személye csak ahelyett nagy k-nak nevezted. Utazas elott kellett volna megbeszelnetek a dolgot. Ha engem kérdezel buko milyen mar hogy g es k szokkal letamadas utan odamenni a masikhoz, de amugy annyira kell neked de azert egy nagy k. Érted?


De az élet gyakran ir olyat hogy lehordjak egymast es egymasnak esnek szoval te tudod mit akarsz es ki kell neked az mas kerdes hogy neki ki kell. Ez az egész tárgya ami nem lett megbeszélve. Szerintem téged se kell félteni mert nem uriember modjara oldottad meg hanem k-ztad ezerrel bar ugye ittas voltal te is, de ha nem birjatok akkor nem kene inni alkoholt ezerrel hanem csak mértékkel. Gratula! A barataid ezert nem fognak engem kedvelni amit irtam, de azert szerintem ebben az egeszben ott egy hianyos targy hogy tudja e az a masik hogy te tulajdonkeppen odaig vagy erte, tetszik neked es randis ott alvos napra gondoltal valojaban csak magadnak se merted bevallani. Mert nagyon nem mindegy hogy tálaltad.

2023. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak annyi.

De mondjuk tiszta agyal is lehetne lehetett volna mindezt megbeszélni..

O tudja egyáltalán hogy tetszik neked?

2023. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
52%

A csaj másfél éve le se szar, itt is inkább pataliat csapott a semmiből, csak ne kelljen veled mennie. Mit nem lehet ezen megérteni? Ekkora pancser nem lehetsz, de tényleg.

Bárki mással akar kavarni, csak veled nem. Erolteted ezt a szállást dolgot, rögtön le is tiltott inkább, mert rájött, hogy mostmár csoknal többet akarsz..

2023. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%

Mondjuk azt ne felejtsd el, hogy a későbbi kapcsolataidra is ráhatással van ez a függő, mert kevésbé fognak tisztelni a nők, hogy összeálltál egy ilyennel. Nekem volt olyan pasim, aki előtte alkoholista nővel volt évekig, hát hadd ne mondjam, hogy mennyit vesztett a szememben az értékéből a pasi, hogy évekig elviselt egy alkeszt. Nem is bírtam vele 1-2 hónapnál tovább.

Egy normális nő sem fog leállni veled, kb csak ha letagadod.

2023. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ööö Úgy írom hogy én egyáltalán nem iszok alkoholt magyarán antialkoholista vagyok.


29-es ha elolvastad buliba ittak mind a ketten. Magyarán mindketten becsiccsentettek nem csak a lány a kérdező is. Akkor szerinted minden bulizo fiatal aki berúg a buliba alkesz az igen. Az meg szerintem semmi ilyesmit nem mond el a pasirol hogy kibirta egy alkesz nő mellett. Láttad azt a filmet, aminek a címe, hogy Ha a férfi aki igazán szeret?


Tudod attól hogy valaki egy ilyen kapcsolatba van az még egyáltalán nem biztos hogy azért lett alkoholista a másik mert csak úgy. Komoly trauma is kiválthat ilyet és az egyáltalán nem minősiti a párját hogy kitartott mellette.


Skatulyázni butaság.

2023. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!