Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam volt ebben az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt ebben az esetben, hogy visszavágtam, még úgy is, ha valószínűleg elvesztettem végleg?

Figyelt kérdés

A történet röviden:

Elmentem egy lánnyal, aki tetszik egy buliba, mind a ketten ittunk nem kevés alkoholt. Le volt beszélve éjjelre egy szállás, de mivel későn mentünk volna, így nem volt már ott senki, aki beenged, be megkaptuk a belépőkódokat, és reggel kellett volna fizetni.

Itt a buliban ráment egy gyerek a lányra, én meg mondtam, hogy lassan menni kéne mert le van foglalva/ki van fizetve a hely, már nem tudom melyiket mondtam.

Megálltunk közben kajálni, és szóba jött a lefoglalt hely, aztán a semmiből nekem támadt, hogy én mekkora egy gci, meg fszszopó vagyok hogy azt mondtam ki van fizetve, pedig nem. (Én pénzemből ment volna amúgy) Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ha akartam volna se tudtam volni kifizetni, mert nincs már ott senki, de ezt amúgy mondtam is neki mikor foglaltam hogy reggel kell majd, de meg se hallgatott, csak üvöltött velem. Ezt tűrtem is, aztán elment. Annyira ordenáré módon beszélt velem hogy hárman odajöttek utána, hogy minden oké-e, mert hallották hogy milyen hangnemet engedett meg magának.

Sajnos utána mentem, hogy megbeszéljem vele normálisan, de meghallgatni sem volt hajlandó, szóval én meg lekváztam, azt se tudja hány emberrel feküdt le részegen, és elmondtam neki, hogy én azért többet nem fogom állni a fogyasztását hogy utána más jól érezze magát vele. Szerintem értitek mire gondolok, mert volt már nem egy ilyen eset is.

Persze erre berágott, 2 hete nem beszél velem, tiltott mindenhol. Egy haveromnak meséltem, szerinte fájdalmas dolog ha elmondják az igazságot.


Ebben csak az a szar, hogy nekem tetszett, egy ideje már kerülgettük egymást, meg volt köztünk kb minden már, ő is kétszer elszólta magát hogy gondolkozik rajt hogy összejöjjön velem, de gondolom pont az ilyen rbanckodásokat akkor nem tudná csinálni, hogy ha iszik akkor jöhet bárki, mert beszélte hogy ő nyitott kapcsolat párti, én meg mondtam, hogy én marhára nem.

Úgy érzem most mindent elrontottam ezzel, hogy visszaszóltam neki, de sajnos én se voltam már szomjas, meg nem tudom meddig kellett volna még tűrnöm, hogy alázzon, pedig kb én voltam az az 1, aki mindig ugrott ha bármi kellett, pl előtte héten én hoztam haza az elvonóról, ahol 1 hetet se bírt ki, és pont az ilyen italozgatásai miatt ment be oda, de számtalan dolog volt amikor egy szó nélkül segítettem, a saját káromra is.


2023. aug. 3. 15:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi tetszik neked egy ilyen csajban. Papucsként voltál ugráltatva amúgy, ennyi. Már rég kivágtam volna a p*csába.
2023. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az egész nagyon gáz. Itatsz egy alkoholistát, aztán pislogsz, hogy nem viselkedik normálisan. Függő. Elég tiszta, hogy problémái vannak. Az, hogy vett magának alkoholt, nem mentség arra, hogy te is pluszban pénzeled a függőségét, ezzel tovább nyújtva az ellehetetlenítését. Nem vagy jó hatással rá, valószínűleg ő se rád. Egyikőtöknek sincs igaza, csak 2 kretén veszekedett a semmin.
2023. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem èrtem, mièrt zavarta hogy nem volt kifizetve a hely?
2023. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
13/13, én sem értettem miért zavarta, előtte világosan elmondtam neki, amíg józan volt, hogy azt mondta a tulajnő, hogy reggel kell kifizetni, mert nem vár hajnali 1ig ott, mire odaérünk a buliból, mert haza akar menni. Átküldte smsben az adatokat, ezt a csajnak el is küldtem képernyőfotóban, mert a telefonom gyorsan merül, az övé meg nem, hogy be tudjunk menni. De próbáltam neki elmondani, hogy attól hogy MÉG nem fizettem ki, nem azt jelenti hogy nem is fogom, mert reggel ígyis úgyis ki kell, de nem értette meg, sőt végig se hallgatott, csak üvöltözött velem meg elhordott mindenféle szarnak mert "hazudtam" neki, holott el lett előtte is mondva neki, csak gondolom a sok italtól elfelejtette.
2023. aug. 3. 19:26
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
És most ezen mi az amit elvesztettél? Egy pia szagú lyukat?
2023. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Voltak dolgom már más lányokkal is, de ilyen jól senkivel sem éreztem magam mint vele, ezért is bánom, hogy azt mondtam neki, amit, de nem bírtam már hogy tovább oltogasson a semmiért. Pedig ha lenyelem akkor nem lennél tiltva nála mindenhol már 1 hete lassan.
2023. aug. 3. 20:26
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt a nőt
2023. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Áhh engedd el, ennek semmi értelme. Persze jól érzed magad, lehet lenne valami kavargatás is, de hiányzik az neked, hogy a barátnődet kelljen elvonóra vinni meg elhozni, meg a barátjaként aggódhass azon, hogy kivel hogy flörtöl vagy csal meg?

Abban, hogy mi volt a baja éjszaka és miért nem tudtàtok megbeszélni, ne keress logikát, részegek voltatok mindketten, nem akadémiai érvelések hangoznak el ilyenkor. Keress valaki normálisat.

2023. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a baja a 'fizetés' részével, hogy csak lelkiismeretfurdalásból ment el volna veled, különben ott szedett volna fel egy másik pasit. Mert téged erősen friendzoneba tart... Csak a 'kidobott' pénz miatt ment volna veled.
2023. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem tudom, hogy hogyan lehet jól éreznie magàt valakinek egy függő lény tàrsaságàban. 1 percig sem bírnám.
2023. aug. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!