Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves korom felett elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves korom felett elment az eszem? Van még olyan nő, aki mindig elzárkózott a nála fiatalabb férfiakkal történő ismerkedéstől, de 40 felett szinte csak a 30-as férfiak tetszenek neki külsőre még társkeresőkön is? Hogyan lehet ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 20:29
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Nem lehet hozzászokni a "lapáthoz", ahogy te fogalmaztál. Pont ezért nincs évek óta már senkim, mert sokkal jobban meggondolom, kivel állok szóba. Hamar kibukik, ha valaki csak szexre menne, arra meg nem vagyok vevő. Így vagyok inkább már évek óta egyedül, mert esélyt sem adtam randira olyan férfiaknak, akiknek nem láttam már online vagy élő ismerkedésnél (munkahelyi) esélyt arra, hogy komoly, hosszútávú kapcsolat lehet belőle.
2023. aug. 27. 21:27
 22/48 A kérdező kommentje:
Pont én vagyok a monogám, mindkét volt férjem megcsalt, a második azóta el is vette az akkori szeretőjét, akit már szintén megcsalt többször, bár ott ez kölcsönös.
2023. aug. 27. 21:28
 23/48 anonim ***** válasza:
82%

#14! Az tök más, akkor már együtt öregedsz vele. Nem olyan, hogy egyik nap még vonzó, másnap meg arra kelsz, hogy ki ez az öregember mellettem? De amikor még ismerkedem, akkor nem tudok olyannal ismerkedni, aki nem vonzó, mert egyszer majd le "kell" vele feküdnöm(hiszen elvileg az a cél, hogy egy pár legyünk, különben nem ismerkednénk, annak meg a szex is része).Ha nem vonzó, nem tudok vele lefeküdni. Egy ötvenes meg nem vonzó sajnos.🤷🏼‍♀️

#9

2023. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
23%

" akiknek én jelenleg bejövök, kb. 60 évesnek kinéző 50-es dohányzó, alkeszok.."


Ez itt a gond.

De a gyakorin mindjárt megfordul az eddigi trend, és kiderül, hogy a harmincasok igazából két elvált exet, meg a gyerekeiket szeretnék leginkább nézegetni egy lepukkant 40+-os kedvéért.

Végülis, itt bármi lehetséges.

2023. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom fiatalabbakkal csaltak...
2023. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Egy velem szinte egykorú (1 évvel idősebb) tetszett az elmúlt évek alatt (akkor mindketten még 30-asok voltunk), de balatoni munkahelyi csapatépítőn látott engem is többek között bikiniben és akkor kijelentette, hogy na ezért tetszenek neki a huszonéves csajok, mert nekik még feszes a bőrük és nem narancsbőrösek.
2023. aug. 27. 21:39
 27/48 A kérdező kommentje:
Az első fiatalabbal, a második 4 évvel idősebbel.
2023. aug. 27. 21:39
 28/48 anonim ***** válasza:
50%
Semmi gond, ha tartod magad olyan jól, hogy bejössz a harmincasoknak, és tartósan teszed ezt, hisz jó pár év múlva negyvenesek lesznek, cserélned kell majd őket fiatalabbakra.
2023. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Mindegyikben az volt a közös, hogy mindketten gyermektelenekkel csaltak meg, pedig a második volt férjemnek van több gyereke az előző házasságából.
2023. aug. 27. 21:41
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor jól értem, hogy végülis neked az a lényeg, hogy meg legyen a vonzalom. Lehet akár korodbeli is az illető, ha te vonzónak tartod. Vagy itt most mindenképpen szempont, hogy 30-asnak kell lennie korban is?
2023. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!