Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves korom felett elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves korom felett elment az eszem? Van még olyan nő, aki mindig elzárkózott a nála fiatalabb férfiakkal történő ismerkedéstől, de 40 felett szinte csak a 30-as férfiak tetszenek neki külsőre még társkeresőkön is? Hogyan lehet ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 20:29
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Nem szempont, hogy mindenképp 30-as legyen, lehet korombeli is, de azt vettem észre, hogy jelenleg, akiket vonzónak tartok, szinte kivétel nélkül mind 34-35 körüliek. Én meg 41 elmúltam.
2023. aug. 27. 21:57
 32/48 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel, még mindig jobb egyedül, mint...
2023. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
80%

Hát Kérdező, elhiszem, hogy ilyen tapasztalatokkal nehezen adsz esélyt. A külső is egy dolog, de én is úgy vagyok vele, hogy nincs már kedvem találkozókhoz, randikhoz sem - nagyon fárasztó, hogy sokakkal nem közösek a céljaink, az életvitelünk, stb. Nyilván nem jó egyedül sem, de nagyon bizalmatlan lettem.

Nagyon hamar offolok egy ismerkedést, mert már apróságokból is látom, hogy nagyon másképp gondolkodunk dolgokról. Viszont felemelő élmény olyannal találkozni, beszélgetni, akivel értjük egymást. Én ezt nem válogatásnak mondanám, hanem hogy tudom mit szeretnék, tisztában vagyok magammal, és azzal, hogy kivel működnénk.

Másrészt nagyon sok esetben nincs biztonságérzetem a másikkal, nem merném rábízni az életem a közös jövőnkre. Nem vagyok már én sem tinédzser, és már nem mindegy, kivel kezd az ember egy kapcsolatot. Akkor inkább egyedül, mint veszkődni valakivel, akivel már az elején látszott, hogy túl sok a kompromisszum.

Szóval teljesen megértem amit írsz. Viszont akkor ez nálad sem a külsőről szól elsősorban, az csak egy belépő dolog.

Ez a bőr-dolog is elég fura. Rögtön sértően kisarkította a dolgokat, elég érdekes. Egy 40-es nő nagyon vonzó tud lenni, de vannak akiknek egy típus ragadt be, gondolom majd 60 évesen is azt fogja kergetni...

2023. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
... lehet soha nem is jött meg.
2023. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

40-es nő,aki kérettetti magát? No neee....

Mi ez humor kategória?

60-as F

2023. aug. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

5-6-7 évvel fiatalabb tetszik neked, az semmi.

Megszűnt már az a világ szerencsére, hogy csak a férfi választhat fiatalabbat.

2023. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
60%

Nem ment el az eszed, élj!

Egyébként ügyes, burkolt hirdetés a kérdés! 🤣

2023. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
47%

Az csak az egyik fele, hogy neki ki tetszik. Ugyanennyire fontos, hogy a megcélzott korosztályban akad-e akár egyetlen olyan szimpatikus férfi, aki ezt viszonozza. A kérdező írása alapján nem nagyon, így teljesen mindegy, hogy mennyire elfogadható manapság az 5-6-7 évvel fiatalabb férfi partner, ha évek óta nem akad megfelelő jelentkező erre az "ajánlatra".

Ha a kérdezőnek kapcsolat kell, akkor marad az eredeti kérdés: "Hogyan lehet ezt megváltoztatni?"

2023. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Szívesen ismerkednél egy 37 éves férfival?
2023. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Sose gerjedtem a fiatalabbakra, míg egyszer csak el nem kezdett ostromolni egy 12 êvvel fiatalabb srác. Sajnos bele is estem kicsit...
2023. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!