Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves korom felett elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves korom felett elment az eszem? Van még olyan nő, aki mindig elzárkózott a nála fiatalabb férfiakkal történő ismerkedéstől, de 40 felett szinte csak a 30-as férfiak tetszenek neki külsőre még társkeresőkön is? Hogyan lehet ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 20:29
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
53%

Szívesen ismerkednék idősebb nőkkel.

Harmincas, fiatalos férfi, BP.

2023. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Azért nem tetszenek az 50-esek, mert le vannak lakva.
jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is 40+os vagyok és őszintén nekem is a 30as pasik jönnek be. A lényeg, hogy én is bejövök nekik.
jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem nincs gond ezzel, azt kell tudomásul venni, hogy egy 5-10 évvel fiatalabb férfi, főleg ha nincs még gyereke, nem fog melletted maradni. Ha ez nem gond és ideiglenesen is megfelel, akkor simán találsz ilyeneket.
jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Én 48 évesen hasonlóan érzek. Egy hozzám illő 50 feletti férfi már bácsi. Nagyon kevés az olyan férfi, aki jól tartja magát, igényes, sportol.

Amúgy 40 évesen tudom, hogy még lett volna esélyem egy harmincasnál, volt is, aki csapta nekem a szelet, de azért ez a plusz 8 év rajtam is nyomott hagyott. Én azt gondolom, ha most szóba állna velem egy harmincas pasi, az már nála is fétis lenne, nem illünk össze.

Egyébként teljesen egyértelmű, hogy ez csak a szexről szólna, hosszú távú kapcsolat az kb. esélytelen egy 40 éves nő és egy 30 éves férfi között.

jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. És ők is megnéznek, nincs ezzel semmi gond.
febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

5-6 évvel fiatalabb nálad? Az még semmi. Apám egy 12 évvel öregebb nővel élt együtt 15 évig, és nem a kora és nem a külseje miatt mentek szét. A lényeg az, hogy ha te már nem akarsz szülni, akkor ne akarjon ő sem gyereket.

Hamar hozzád öregszenek. A férfiak nem tartják már valami jól magukat 40 felett. Tisztelet a kivételnek.

febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a tőlem idősebb nők és a legjobb szexuális élményeim egy része is ide kapcsolódik, szerintem nincsen ezzel probléma, ha fiatalabbak tetszenek. Nyilván abból a szempontból más, hogy jelen esetben én szeretnék majd családot magamnak és azért azt nem egy tőlem 10-20 évvel idősebb nővel képzelem el :D

Egyébként 25 vagyok. Amennyiben lazább kapcsolat tekintetében nézelődsz akkor simán jó lehet. Mellesleg egyébként férfi szemmel is más ez, hiszen már általában azért a hisztik nem jellemzőek és jóval magasabb érettségbeli eltérések lehetnek és azért ismerkedés szempontjából a kommunikáció nem elhanyagolható és jóval vonzóbb az, ha valaki ebben is kitűnik. Azért meg kell jegyezni azt is, hogy életkortól nem lesz mindenki okosabb... :D esélyesen fiatalon sem volt annyira lüke az illető.

ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!