Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy adja magát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy adja magát az összeköltözés, de nálunk kicsit más az eset?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Jól elvagyunk, és volt is már olyan, hogy valakivel korábban összeköltöztem ennél is, viszont az idő haladtával már annyira nem pörgetem ezt.

Budapesten élek egy 2 szobás lakásban, aminek a lakáshiteléből még van egy 5 év vissza, igaz már nem törlesztem csak miniális összeggel.


Párom viszont szokott erősen célozgatni rá, hogy ő szívesen ideköltözne, mert milyen jó hogy nekem saját lakásom van és nem tehetnek ki belőle, stb.. Ő albérletben él egyébként.


Oké, hogy kifizetné mondjuk a rezsi felét de nem hiszem, hogy beljebb lennék az életben 15.000 Ft-tal.


Csak kicsit olyan ironikusnak hatna, hogy ő félig meddig szívesen költözne, mert fel tudná mondani a saját szobáját amit bérel, utána itt lakna velem havi 15K-ért (bár ezt is lehet inkább el se kérném annyira gyerekes összeg) de mellette én meg fizetem a lakáshitelemet.


Ezt így kívülről szemlélve, hogy látjátok?

Párom 26 éves.


2023. okt. 21. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Három hónap után odavenni egy csajt felelőtlenség.Részéről nyomulás van,sőt azt érzem a lakás megléte többet nyom a latba,mint a kapcsolat,az érzelmek.

Érezni,hogy te nem is akarod ezt.

Egy barátom így járt pórul.Két hónap után egy csak,akinek szinte a ruháin kívul nem volt semmije,odaköltözött. És onnan a barátom élete egy elszámoltatós,kikérdezős pokol lett.Szegény nagyon nehezen tudott ettől a piócától megszabadulni.

És itt nem anyagi megfontolások voltak.


Magánvéleményem az,hogy várj még,ne kapkodd el.Nagyon "szagos" a csaj viselkedése...Mármint érdekszagú.

2023. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Na már megint itt vagyunk

Pár napja egy nagyon hasonló kérdés 160 válaszig tartó vitáig fajult:D

2023. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Pár napja még azt írtad, hogy fel sem vetetted neki az ötletet. Mekkora szánalmas nyomoréknak kell lenni ahhoz, hogy elhidd magadról azt, hogy ilyen hülyének tudsz nézni másokat. Még ahhoz sem értesz, hogy feltűnés nélkül fogalmazz meg egy troll kérdést. 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
2023. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Ugye örömödet lelet abban, hogy nőgyalázó kérdéseket írsz ki????
2023. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
És tényleg nem véletlenül hisszük azt többen is, hogy ezeket a kérdéseket egy és ugyanazon személy fogalmazza. Anyád biztosan kva büszke rád...
2023. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
Minek vagy ilyen nyomorulttal? Kéne neki a lakásod 3 hónap után. Ilyen nőket úristen szégyen
2023. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
6os, a kérdező vagy.
2023. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
3 hónap után jó nagy pofája van, inkább szakíts!
2023. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Jajj már, itt tényleg csak trollok vannak????
2023. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Skacok, kicsit paranoiások vagytok nem? :D

Kitegyem a nevem a kérdéshez, hogy sikerüljön elhinni, hogy először kérdezek felnőtt párkapcsolat topicban?

De úgy látom a függők itt már habzó szájjal reagálnak

2023. okt. 21. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!