Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegült házasok! Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült házasok! Mennyi szex van nálatok? Hogy bírjátok? Nem megy rá a házasság?

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok lécci, köszi!
2023. okt. 27. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, hogy ezt írom most kicsit megnyugodtam. Engem azért néz le az egyik munkatársam, mert nincs férjem.Bezzeg neki van kb 25 éve. Valahogy így tudom elképzelni a házasságát, mint amit fentebb írt valaki. Inkább legyek egyedül, mint egy pocsék házasságban, ami már csak a megszokásból tart. Sosem késő változtatni!
2023. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
11. Jajjj, dehogy nem! Egy idő után elkorrodáltál testileg, lelkileg. Én férfiként már nem hiszek sem a párkapcsolatokban, sem a nőkben. Megtehetem, mert a valóság az szubjektív. Az én világom az ilyen. Lehet hogy másoknak frenetikus az élete. Elhiszem, de az nem az én világom! Nem nézek már ki sehogy sem, ergo nem vagyok eladható külsőleg. 50 körül már elment a hajó, ilyen korú nőknek is van ezer más problémája mint egy szexre éhes férfi kielégítése. Jópofizni, a szebb oldalunkat mutogatni meg már nálam nem pálya. Főleg hogy a kudarc borítékolható. Jahhh, odáig el sem jutnék hogy szóba állna velem valaki. Ez nem kishitűség, az életvitelem sem engedi meg az ismerkedést, a külsőm is erősen hulladék, a fizetésem picit jobb mint az átlag, de igazából az sem nagy durranás. Emberileg is átlagos vagyok. Ha egyedül lennék, szerintem sokkal jobban érezném magam, sőt, biztosra venném hogy be is zárkóznék, de nem rosszból, hanem azért hogy végre a saját világomat meg tudjam élni. A szex? Hát az eddig sem volt nagyon egész életemben, nem is lesz már. Majd talán a következő életembe, ha nyerek a DNS lottón, ha nem, akkor jöhet ez az ismerős felvonás megint.
2023. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10-es: Akkor egyáltalán minek szexeltek havi egyszer is...?
2023. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok rajta a dolgon.
2023. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mit szóltok?

50 év együtt,12 év szex nélkül, ezt akadályozó betegségekkel...Mégis együtt!

2023. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15-ös: Gratulálok. Persze,ez kéne, hogy legyen a norma. Ehelyett mindenki az önzésnek ad "jogosultságot", az a "normális": https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs.. ...
2023. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2001 óta házasságban. 10 éve nincs szex, hát ez van. Hogy jó lenne-e a szex? Jó. Férfi vagyok még mielőtt rám írna valaki. Nálunk az van, hogy a feleségemnek igazából nem férfi hanem csak egy férj kellett. Majd azon dolgozott hogy hogyan bizonyítsa be minden nap, hogy bárki jobb nálam. Ezzel alibit talált arra, hogy ne hogy közeledjek. Ma már ő lenne az utolsó aki eszembe jutna. Nagyon cseles módszer, de hatékony. A szemében egy féreg vagyok(oka nincs, a lényeg hogy távol tartson magától). Tipikus pókhálós érzéketlen fadarab, ő az aki ahol megjelenik, megfagyasztja a levegőt, véget ér a buli. Ellenségei a nők akik boldogok, ezért nem való társaságba.
2023. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 A kérdező az életkort is kérte...
2023. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51f 45n
2023. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!