Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon beolvasások jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon beolvasások jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat es barati kapcsolataim ha végül ne adj isten, meg kell szakítanom őket, mert mar véglegesen elromlanak, van egy rossz szokásom, hogy beolvasok az illetőnek, ami sosem segít sőt elmérgesíti a helyzetet, mert ragaszkodnak az ők verziójukhoz, hazugságjukhoz, amiért véget is ért a kapcsolat

Egyszerűbb volna ezeket az embereket simábban lekoptatni, de egyszerűen kikívánkozik belőlem a sérelem es beolvasási kényszer, ami nem trágár, de fölösleges. Egyszerűen reszketek fel vagyok indulva es úgy érzem, hogy ezt még meg kell mondjam es jót fog tenni, ezt az érvet es nem zárom magamba, de vegul nem tesz semmi jót, csak figyelmet adok egy embernek aki nem is érdemli meg es tagad úgyis mindent

Jobb hogy nem szorul belém a szó?

Vagy inkabb ignorálnom kéne az ilyet, de eddig nem ment


2023. nov. 3. 12:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
35%
Pff, a megcsalás a megcsaló döntése 100%-ban. Azért ilyen egyértelmű bűnökért vállalja már a felelősséget, aki elköveti.
2023. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:

Ja. Kepzeld, ha valaki megcsalt es nem szánja bánja, hanem tagadja es nem egyszer csalt meg, hanem melletted folytatott párhuzamos szerelmi kapcsolatot, es a masik nő tud rólad.

Es miert tagadta mert hulyenek nez es gondolta megy neki az idők végezetéig. Ja ott tévedtem ha tévedtem hogy nem fogadtam privát detektívet akkor ?

Ez áldozat hibáztatás! Senki se akar átverve lenni

2023. nov. 3. 13:00
 13/88 anonim ***** válasza:
64%

#10:



Te vagy a két lábon járó red flag. Miről beszélsz?



"Én voltam aki próbált kompromisszumkész és józan maradni a végletekig, holott teljesen kikattant és folyamatosan gyalázott engem (lehet vmi hasonlóra gondolsz te is amit írsz most) a legkisebb hibákért is, meg a legintimbebb megosztott dolgokat is ellenem fordítva.

Ellenben én voltam aki sokmindenért bocsánatot kért, ő kb semmiben, sőt ő maga tagadott le mindent, és mégis neki állt feljebb támadni.

Főleg ha egykor fontos volt a másik, ne gyalázzuk már meg a szép dolgok emlékét. Maradjunk emberek..."


Felmosórongy vagy. Normális férfi azonnal kirúg. Önbecsülésed nincs.

Manipulált és te későn ébredtél fel.


"Szerintem végig abba a hitbe volt, hogy neki van igaza."


"Már nem azért, de miből gondolod hogy minden esetben neked van igazad, és csak és kizárólag a másik hibázott?"



Te lehet egy pincsi kutya vagy, vagy bábu, de más kiáll maga mellett.


Nem hagyja, hogy tüske maradjon benne, megmutatja, hogy van bátorsága kiállni végre saját maga mellett.

2023. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 A kérdező kommentje:

10 es , ez a te eseted nagyon távol esik az én kérdésemtől, ahol teged egy idióta rekcumozott es igazságtalanul es neked az en kérdésemre beugrott (pechemre) hogy ez pont az a helyzet es te itt neked válaszolni kell. Lapozz tovább

En nincs miert anonimul hazudjak senkinek es se neked magyarázkodni nem akarok

Vedd a kis gyeszágodat vagy zsakodat es allj tovabb !

2023. nov. 3. 13:05
 15/88 anonim ***** válasza:
57%
13 Te pedig valószínű az egoista dühöngő elmebeteg, aki olyan szinten nem lát ki a saját fejéből hogy mindent valósnak hisz, amit ő maga érez vagy gondol. Ez hogy így minden ok nélkül belém állsz, totálisan átjön a sértődött elmebajod. Kezeltesd magad a nagyképű észosztás helyett. Te pontosan az a fajta ember lehetsz, aki mindent és mindenkit szétbarmol maga körül az elmeháborodott toxikus viselkedésével. És aki nem vállal fel semmit hanem mindig a másik a hibás. Ismerlek, és szégyen vagy. A magadfélék miatt vált ilyen hellyé a világ.
2023. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
64%

#15:


Nem dühöngök, te vagy ideges amióta erre a kérdésre kattintottál rá. Itt a saját történeted kevered össze a kérdezőével. Lehordod mindenféle red flagnek oktalanul. Engem meg most elmebetegnek.

Vedd be a gyógyszereid, vagy menj ki sétálni.

2023. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
7%

A magam történetét? Annyi hogy az kapcsolódott a kérdéshez, a másik oldalt megmutatni mi a gond vele. Az erőszak erőszakot szül, és az emlékek meggyalázása is elég rossz dolog. De te? Te idejöttél minden értelmes komment nélkül belém állni és oltogatni. Az meg jó vicc hogy most még te adod elő a sértődöttet mert beszóltam miután nekiálltál gyalázni a semmiből. Egy személyeskedő alantas rosszindulatú elborult elme vagy, aki álszent módon próbálja jónak mutatni magát. De komplett képzavarban él, és generálja maga körül azt amit idehoztál a semmiből a 13-as elmebeteg kommenteddel. A tömény gyűlöletet, megosztást és erőszakot. Ez vagy te.

Erre nincs mit mondanom. És a kérdéshez szólj hozzá ne velem veszekedj! Te szerencsétlen.

2023. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
100%

#12:


"Tegyük fel megcsalt valaki és látod rajta a megbánást."


Úgy értettem, hogy részegen történt, vagy nem ment a végsőkig el valakivel és bevallotta neked. Olyan esetben szerintem megoszthatod sérelmeid.



De ha mondjuk alaptalanul féltékeny valaki a párjára, paraionás, mert azelőtt megcsalták, bizalmatlan, mert saját maga szerint nem eléggé szép és állandóan féltékenykedik, vitázik és a párja más ember mellett talál vigaszt/belészerelmesedik (érzelmi része is van) és mit tudom én elcsattan "pár" csók akkor nem igaz hogy egyedül a megcsaló tehet a helyzetről. Mármint ígérgetés történik, hogy megváltozik és a másik reménykedik majd másba zúg bele. Nem mentem fel a megcsalást, mert ocsmány dolog, inkább szakítani kéne. Viszont nem igaz az összes létező életszituációban, hogy a megcsalt fél hibátlan.

2023. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
67%
Van aki megérdemli a beolvasást, csak az ezzel a gond, hogy hogyan tudjuk eldönteni? Főleg ha minket is sérelem ért, az eléggé elhomályosítja a tisztánlátást. Amit itt páran mondtak már kérdező, azt én is tartom. A saját magunk hibáit gyakran kevésbé vagyunk hajlamosak meglátni. És ha így nekitámadunk valakinek, a teljes vélt vagy valós igazunkkal, az nem biztos hogy helyes döntés. Sokkal konstruktívabb lenne a kétoldali vita, és megbeszélés. Partnerként tekintve a másikra, és meghallgatva őt is. Nagyon ritka az olyan helyzet, ahol csak és kizárólag az egyik fél a hibás, a másik pedig áldozat.
2023. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
38%

12#


"A másik dolog hogy nekem kissé fura, hogy a saját valóságodat is ennyire univerzális, egyetemes igazságként kezeled. Nálam az ilyen önző és egoista viselkedés hatalmas red flag lenne."


Ezt te írtad a kérdezőnek ISMERETLENÜL. Aztán megint kezdted a magádét:


"az ilyen storyk miatt hatalmas red flag most ez a fajta viselkedés."



Azért írtam, hogy te vagy a red flag, hogy vedd már észre magadat.


Miért nem tudsz objektíven, érzések nélkül választ adni?


Rendesen spanyol inkvizíció alá vetetted a kérdezőt a kérdéseiddel és meg le is hordtad.


Megint én vagyok az elmebeteg miközben habzik a szád a haragtól, hogy veled mennyire kibabrált valaki és ráerőltetnéd a kérdezőre pontosan a negatív jelzőkkel, hogy ne mondja el hogy mi a véleménye, mit érez a másiknak kulturált módon.


"egyszerűen kikívánkozik belőlem a sérelem es beolvasási kényszer, ami nem trágár..."



"Vagy akkor mi lenne a jó megoldás, ha ő is szétsavaz téged?"


Egyáltalán nem oltogatásról volt szó, hanem arról, hogy értelmes emberként elmeséli mi bántotta a saját maga érdekében, a lelki békéjét megőrizve.


Mert igenis sokkal rosszabb, hogy bugyog benned a csalódás, a fájdalom hogyha magadba záród.


Te vagy rá az ékes példa.


"És persze azóta is ő van halálosan megsértődve, bennem meg maradhatott a tüske, hurrá."


Hihetetlen milyen negatív megnyilvánulásod van és ISMERETLEN embereken vezeted le, akik egyáltalán nem ártottak neked!


Te vagy az egoista és idegbeteg!

2023. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!