Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon beolvasások jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon beolvasások jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat es barati kapcsolataim ha végül ne adj isten, meg kell szakítanom őket, mert mar véglegesen elromlanak, van egy rossz szokásom, hogy beolvasok az illetőnek, ami sosem segít sőt elmérgesíti a helyzetet, mert ragaszkodnak az ők verziójukhoz, hazugságjukhoz, amiért véget is ért a kapcsolat

Egyszerűbb volna ezeket az embereket simábban lekoptatni, de egyszerűen kikívánkozik belőlem a sérelem es beolvasási kényszer, ami nem trágár, de fölösleges. Egyszerűen reszketek fel vagyok indulva es úgy érzem, hogy ezt még meg kell mondjam es jót fog tenni, ezt az érvet es nem zárom magamba, de vegul nem tesz semmi jót, csak figyelmet adok egy embernek aki nem is érdemli meg es tagad úgyis mindent

Jobb hogy nem szorul belém a szó?

Vagy inkabb ignorálnom kéne az ilyet, de eddig nem ment


2023. nov. 3. 12:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:
Jaj hogy meg van levegőd !
2023. nov. 3. 13:57
 32/88 A kérdező kommentje:
Adjon neked az isten elfoglaltságot, hogy ne ide írd a sületlen litániáid!!!
2023. nov. 3. 13:59
 33/88 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező hát nem látod? Maniupálva volt a 15-ös, lehet bántalmazva is verbálisan, gyenge volt és amikor teljesen kiégett, elveszítette önmagát akkor hagyta el a fasza exét. Még mindig a történtek hatása alatt van annyira, hogy most ő sérteget, bánt másokat ISMERETLENÜL, átvette az ex stílusát.


(Vagy ő készítette ki az exet az ilyesmi fajta viselkedéssel, amit itt leprodukált és eszi a fene, hogy vége lett a kapcsolatnak.)


Igen, pszichológus kéne neki, nem Gyakori kérdések.hu oldal.

2023. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:

Látom es pechemre engem talált meg!

Es nem lehet kilőni gyúrja az agyrémeit nincs is energiám elolvasni !

2023. nov. 3. 14:06
 35/88 anonim ***** válasza:
22%

Már nem azért de miért kéne eltünnöm innen? Ki vagy te hogy megmondd másoknak hogy mit csináljanak? Én látod pontosan erről a fajta istenkomplexusról beszéltem korábban. Hogy vannak páran (itt a kérdésben is kapásból 2, bár szerintem ugyanaz az ember írja őket) akik a vélt vagy valós sérelmeiket és az úgymond "igazukat" mindenki más fölé próbálják helyezni. És feljogosítva érzik magukat hogy másokat bántsanak, vagy akár hogy ismeretlenül is kinyilatkoztassanak dolgokat másokról, teljes realitásként tálalva, lásd a 33-as. Mi lenne a következő, gaslighting? Ja várj, azzal már ment a bepróbálkozás, amikor a kommentem lett idemásolva kitörölve belőle a kulcszó hogy nálam, tehát a szubjektív faktor.

Egyébként szeretem a gyakorit, van itt minden, érett, komoly, felnőtt érzelmi világú emberek, illetve rakás sértett dacos egoista, aki valahol visszamaradt ovis korban, és szívből hiszi hogy minden esetben csakis neki lehet igaza. És akkor az összes tényt megpróbálja ehhez ferdíteni mániákus módon, meg átszínezni az eseményeket a saját átíze szerint. Rendkívül bájos. Ja nem.

És az meg hogy nem volt trágár a vita, hát el kéne olvasni ami a kérdésben van, és értelmezni. Segítek a kulcsszavakkal, fentről bemásolva:


"van egy rossz szokásom, hogy beolvasok az illetőnek, ami sosem segít sőt elmérgesíti a helyzetet"


Nyilván nem extrém durva dolgokat, ártani nekik, végül is a beolvasás sem azt jelenti hogy dühből vagdalkozni.


"mert ragaszkodnak az ők verziójukhoz, hazugságjukhoz, amiért véget is ért a kapcsolat"


Mert a tiédet kéne elfogadni, csak az lenne az igazság? Mondom én, egoizmus felső foka, rövidlátás, intolerancia, van itt minden. Miért a te igadat kéne mindenkinek elfogadni? És akkor ha mégse, máris robbantani szét a kapcsolatot, hatalmas balhéval a másikat agresszívan támadva. Hát gratulálok.


" de egyszerűen kikívánkozik belőlem a sérelem es beolvasási kényszer"


Ami így kikivánkozik, az ritkán finom dolog. Hanem pusztító düh, ami robban. Hiába próbálja a nagyon okos kommentelő elhazudni, itt többen is ismerjük ezeket a dolgokat hogy milyenek valójában.


"Egyszerűen reszketek fel vagyok indulva es úgy érzem, hogy ezt még meg kell mondjam"


Szintén olyan szintű érzelmi hatást előfeltételez, hogy nagyon is heves és támadó, agresszív jellegű kommunikáció robban ki belőle. Akkor ki is értett félre mit?


De mondom, azóta is támadás, szóhasználat, beszédes az egész. Igazából meg tartom amit a kérdés elején is mondtam. És van még sok jó komment aki szintén erre próbált rámutatni, kár hogy ők meg figyelmen kívül lettek hagyva. Ilyen alapon őket is lehetne ekézni, ugyanúgy elitélnek kérdező, csak velük nem kezdett veszekedni egy random acc, vitát provokálva.

2023. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
63%

#35:

"Vajon beolvasások jó ötlet?"


"Jobb hogy nem szorul belém a szó?


Vagy inkabb ignorálnom kéne az ilyet, de eddig nem ment"


Te meg elkezdted ő neki, hogy nem lehet igaza, nem kéne elmondani hogy mit érez. Amivel nem lenne egyáltalán probléma ha nem a saját ócska exedből nem indultál volna ki, aki megbeszélés helyett inkább rád fogta, hazudott te meg bocsánatot kértél tőle ki tudja hányszor és legvégül se szóltál még egy kukkot se. A híres exed miatt azt írtad, hogy a kérdező önző, red flag! Ami nem helyes megközelítés!


Nyugodtan kihagyhattad volna a negatív jelzőket. De nem tudtad, mert azt hiszed hogy mindenki a te exed!



Én meg utána jöttem azzal, hogy red flag és felmosórongy vagy. És az vagy, mert még mindig ő irányít téged. Az ő mocskos stílusát vetted át! Itt ócsárolod a kérdezőt jogtalanul. Lehetett volna teljesen másképp is megközelíteni a kérdést ugyebár.


Engem nem zavar, hogy lehordasz, egészségedre. Hátha segít rajtad! De az zavar, hogy tele kotyvasztod a kérdést a te szituációddal.



Igenis ha sérelem ér el lehet normális hangnemben mondani a másiknak. Ha nem vevő rá akkor otthagyni. Ezt írja mindenki itt. De nem hordta le senki egoista red flagnek azért, hogy kiadná magából a csalódást. Egyedül te. Ezért nyalt vissza a fagyi.

Ami a legrosszabb az egészben hogy te osztod az észt és két accountot emlegetsz, mintha én és a kérdező ugyanaz a személy lennénk!


Valaki bántott ezen az oldalon, vagy őt is provokáltad mint a kérdezőt? Olyan esetben ne csodálkozz, hogy nem hagyja magát!


Egyáltalán nem vagy igazságos a kérdezővel szemben, azt se tudod ki fia borja. Analízis alá vetted ugyanúgy, mint én téged és te beszélsz isteni komplexusról! Kész vicc vagy.


Mellesleg beteges, hogy összekevered a kérdezőt az exeddel és még teljesen más személlyel ezen az oldalon.


Te hiszed hogy a mindentudó vagy és dobálod a saját kakid másra!


Nem vagy különb se tőlem, se a kérdezőtől. Ideje lenne leszállni a földre!



Kérdést tett fel.

2023. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:
Kösz 36 os. De inkabb ignoráld mert nem hagyja abba
2023. nov. 3. 14:33
 38/88 anonim ***** válasza:
63%
Remélem már befogja! 😂
2023. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 A kérdező kommentje:

Vagyis eszerint a lobotomalt szerint, ha rájössz hogy átvernek, megcsalnak es beolvasnal emiatt es netalán ideges is vagy akkor az egesz invalid, erre nincs jogod az erzeseidhez, mert fel vagy indulva es onnan vonulj el es szállj magadba mert lehet a te hibád !

Önkritika. Ez nagyon elme zavarodott

2023. nov. 3. 14:38
 40/88 anonim ***** válasza:
37%
Már nem azért kérdező, de hol volt itt szó megcsalás miatti beolvasásról? A megcsalás egy eléggé konkrét cselekedet, és nehéz lenne nem elítélni. De amiről a te kérdésed szólt, az valami nem konkrét végleges elromlás, és valami másik fél általi kizárólagos hazugságok. És nem bántásból, de tényleg mintha kissé furán viselnéd a kritikát. Lehet hogy nem is annyira alaptalan annak a válaszolónak a válasza, akit te is elkezdtél szidni? Kissé fura nekem ezt az egész heves vitát látni. Egészen véletlenül nem ti vagytok akik összevesztetek, és akikről a kérdés maga is szól?
2023. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!