Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon beolvasások jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon beolvasások jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat es barati kapcsolataim ha végül ne adj isten, meg kell szakítanom őket, mert mar véglegesen elromlanak, van egy rossz szokásom, hogy beolvasok az illetőnek, ami sosem segít sőt elmérgesíti a helyzetet, mert ragaszkodnak az ők verziójukhoz, hazugságjukhoz, amiért véget is ért a kapcsolat

Egyszerűbb volna ezeket az embereket simábban lekoptatni, de egyszerűen kikívánkozik belőlem a sérelem es beolvasási kényszer, ami nem trágár, de fölösleges. Egyszerűen reszketek fel vagyok indulva es úgy érzem, hogy ezt még meg kell mondjam es jót fog tenni, ezt az érvet es nem zárom magamba, de vegul nem tesz semmi jót, csak figyelmet adok egy embernek aki nem is érdemli meg es tagad úgyis mindent

Jobb hogy nem szorul belém a szó?

Vagy inkabb ignorálnom kéne az ilyet, de eddig nem ment


2023. nov. 3. 12:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
31%

#78 Mi van? Szerintem én itt és most végeztem veled is, totálisan fordítva ülsz a lovon. Vagy teljesen zavarodott elme vagy, vagy pedig troll. Nekem egyikre sincs időm vagy energiám innentől.


"

Most érdeklődsz a kérdező iránt, amikor már késő. Az elején kellett volna kérdéseket feltenni neki, mint hogy miről is van szó legalább vázlatosan."


Azt ne te mondd már meg! Főleg azok után ahogy az enyhe még közel sem bántó, némileg kritikusabb válaszomra így nekemestél a #13ban. Ez minden, csak nem normális. És te papolsz még sértődésről nekem? Vicc. Zsigerből triggerelt téged valami korábbi sérelem, megérintve érezted magad és nekem estél. Ezt meg most próbálod azóta is rám húzni. Másrészt a kérdező is tisztázhatta volna magát logikusan levezetve miért tévedek. Történt ilyen? Nem? Akkor talán be lehet fogni és le lehet szállni mert nem nálam van a hiba. Csak minősíthetetlen gyalázkodást kaptam, és ez számomra beszédes hogy igazam van, mert tipikus sértődött női praktika. Se érvek se logika, hanem a valóságferdítős mindent kimagyarázós elmebaj, és a nagyképű jellemtelen gyalázkodás. Kösz ebből nem kérek, ismerem jól. Az ilyen emberekkel nem lehet érdemben semmit kezdeni, csak kerülni, és kizárni őket az életünkből.


"Te nem azt tetted hanem mint a vadbarom neki ugrottál!"


Iszonyat el vagy tévedve. Itt egyetlen nekiugrás volt amiből az egész balhé eszkalálódott, a te #13asod. Amit joggal pontoztak annyira le mások is, de aki ennyire ostoba és szemellenzős egoista az nem fogja meglátni.


"Nem tudok neked mit írni, csak papagájként ismételni önmagam, mint te. "


Te nem tudnál, komolyan? Én végig érveltem te meg mint valami sértődött ovodás lesöpörted és fújod a magad belelátott elborult hülyeségét. Azzal vádolva engem is amit te magad csinálsz. Kezeltesd magad mert ez nem normális.


"Nem az a lényeg egyébként, hogy megcsalásról van szó vagy sincs. Gondolj a kérdés mellé kevésbé súlyos és nagyon komoly eseteket és kész. Írd le mindkettő esetben, hogy mit tennél aztán annyi."


Ugyanazt tudom mondani mint a kérdezőnek. Nem az a valóság amit te a fejedben deliriálsz. A kérdezőtől írtam példákat, csak te voltál aki belehallucinálta a megcsalást meg a többit, szó nem volt a kérdésben ilyenről. Komplett elmebaj. És azt is levezettem mi a különbség ha valódi kézzelfogható megcsalás, vagy ha valami piti belelátott hülyeség amiért másoknak nekiesik. Gyanítom az utóbbi, az ilyen pszicho viselkedést már jól ismerem. És sokan mások is, lásd első 10-20 válaszoló aki egyöntetüen elitélte ezt a fajta "beolvasást" ugyanúgy mint én.


"Nem analízist kért, hanem válaszokat. Kifejtette a legelején, hogy úgy megromlott a viszony hogy nem lehet helyrehozni."


Mire is? Ilyen általánosságokra nem lehet, kellene pár konkrét példa, és főleg h mire alapozza. Ja hogy ez nincs, értem. Akkor talán nem kellene megsértődni, ha úgy van kezelve a dolog ahogy. Miszerint ő hisz dolgokat, és ez okozza a problémát, hogy a vakhiten keresztül megtámad másokat akik szerinte "tagadnak mindent" és akkor ő egyoldalúan lezárja a kapcsolatot. Vicc, sértődött elmebaj. Ezek az emberek akik tönkrevágják és rombolják a férfi és női kapcsolatokat, okoznak sérüléseket oda vissza, és folyamatos feszültségeket szítanak az ostoba viselkedésükkel.


"

Biztosan nem arról van szó, hogy másra nézett rá az ex, hanem sokkal súlyosabb dolog áll a háttérben. "


Biztos mert te azt mondod, hát gratulálok. Maradjunk annyiban hogy nem véletlen mondtam tegnap hogy két accon írsz, gyakorlatilag csak ez a 2 acc, a tied és a kérdezőé aki ezt a sötét elmebajt pártolja és erölteti. Nem véletlen kopott ki az összes normális válaszoló, több eszük volt mint nekem. Én viszont itt végeztem, mert ez komplett elmebaj. Írhatok bármit, szándékosan ignorálva sőt kiforgatva van. Vitaképtelen emberekkel / szándékos trollkodókkal semmi dolgom.


"Őt látod benne, ezért nem lehet veled kommunikálni!"


Meg benned is ja. Így jár aki ugyanúgy "érvel", ugyanazt az írásképet használja és ugyanaz a lelki tipusa is amit kilométerekről kiszúrok. De tudod mit, meguntam ezt az egész komédiát. Felejtsd el a privátot, levontam a tanulságot milyen emberről van szó, ezerszer rosszabb mint gondoltam. Azt hittem hasonlóak vagyunk, hatalmasat tévedtem. És rombold mások életét, én mostantól távol maradok ettől az egésztől.

2023. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
64%

#15:


"Elfogadnám. Csak ez nem olyan dolog hogy egyikünknek a zöld jön be, másikunknak a kék. Hanem olyan dolog amin át súlyos problémák keletkeznek. Egy hibás működés, ami másoknak is árt, azon túl hogy önmagunknak. Tudom mert voltam ugyanilyen de mondtam is már korábban. Ez egy járhatatlan út. Minél előbb elgondolkozik rajta, annál jobb lesz neki is, és a környezetének is."


Milyen környezet, toxikus, vagy békés? Írta, hogy elharapódzott a légkör és azt kérdezte, hogy megéri-e kiosztani a másikat ha eddig nem volt értelme!


Azt kellett volna írni, hogy helyzetfüggő, de ha eddig nem vált hasznára akkor próbálja ki, hogy qssban marad. Ilyen egyszerű.


Milyen személyes sértettségről van szó a fejecskédben részemről? Leírtam, hogy mit utálok többször, de te csak belelátsz dolgokat szintén, mint a kérdező esetében.

Nem hiszel el semmit, gyanakvó, bizalmatlan vagy még online légtérben is a Gyakorin. Érthető társkeresőn, de itt sehogyse.

A szádba kell rágni mindent, hogy válaszolni tudj miközben szimpla a kérdés, mint 1×1.


Nem tudsz elvonatkoztatni saját múltbeli árnyék miatt és alapjáraton képtelen vagy válaszolni erre a kérdésre.


Egyszer sem írtam, hogy normálisnak, vagy nemhelyesnek tartom a kérdezőt, nem tudom miért teszel hozzá.

Ócsaroljam, mint te, vagy az, aki azt írta, hogy szánalmas azért, hogy neked is beszólt a ti véleményetek miatt ő rá?


Nézz már magadra, bejárhatatlan útról dumálsz és még mindig haragot érzel az ex iránt, ugyanúgy sértegeted az embereket. Egy kicsit se változtál meg hiába dicsérted önmagad, hogy de.

Az exnek nem szóltál be. De itt nyugodtan elengeded miatt és játszod a tökéletest holott szurkálódsz. Pedig ha egyszer olyan alja nép vagyunk, buták, mint a cipőd talpa akkor nem kéne foglalkozni velünk, mert fölösleges. Ugye?

2023. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
79%

Milyen 2 account? Istenem!


Te tényleg messze menő következkeséket vonsz le a semmiből. Kezeltesd magadat te. Kettő külön személy vagyunk.

Hogyan lehet valaki ennyire beteg a fejére, hogy azt hiszi, hogy személy ír neki? Nézd már meg, hogy 1 perc különbség történt a válaszaink között és le tudott téged egy vagy két mondattal míg én hosszan! Hogyan tudna ő vagy én egyszerre írni? Mik vagyunk mi, varázslók? De jó lenne! Téged elvarázsoltalak volna rég a búsba.

Nagyon jól teszed, hogy többet nem írsz. Hála az égnek! :)))

Pszichológushoz menj a tévképzeteid miatt amelyeket az exnek köszönhetsz!


Csáó! XOXO

2023. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 A kérdező kommentje:
Hat ha nem olvassa mindenki a litániáit, akkor az csak azert van mert 2 account van, vagy 3. Vagy 4. Mi más oka lehet nem? Mikor ragyog a logikája ? 😅😅😅
2023. nov. 4. 12:18
 85/88 anonim ***** válasza:
64%

Nem normális eskü.


De azért "védekezik" 2 accounttal, mert a 40-es is ő volt, meg aki elhordott téged szánalmasnak. 44-es talán.


Ugyanúgy kezdte a mondatot:

"Már nem azért kérdező... Mint 6-os, mint 40-es!


Saját magából indul ki. Meg persze a drágalatos exnek is szerepe van benne és azt hiszi, hogy egyáltalán nem feltűnő. XD


Ő a pszicho látszik kegyetlenül!

2023. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 A kérdező kommentje:
Ijesztő
2023. nov. 4. 12:28
 87/88 anonim ***** válasza:
64%
És már írt is a másik regijéről a #15 #87-esként. Hihetetlen.
2023. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező: azt csinálsz, amit akarsz. Igazából a kérdésnek se látom sok értelmét, hiszen te már eldöntötted, mit akarsz tenni, mert szerinted ha nem olvasol be az embereknek, akkor az "beteggé tesz". Legyen. Olvass be mindenkinek, akinek kedved szottyan, add elő ugyanazt a stílust, amit itt a kommentekben, és kész. Felesleges volt kérdést kiírni, ha csak megerősítést keresel. Ahhoz elég ráírni/felhívni/találkozni a barátaiddal, hogy ápolják a lelked. Amíg még vannak.
2023. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!