Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is férfiatlan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is férfiatlan nem elküldeni a barátnő közeléből az udvarlókat?

Figyelt kérdés

Barátokkal buliztunk. Egy srác kicsit stírölte a barátnőmet, aztán odajött hozzánk.

Később én elmentem wc-re páran elmentem cigizni, a barátnőm és ez a srác is ment.


Később megtudtam az egyik havertól - és a barátnőmtől is rákérdeztem, szóval tudom, hogy igaz - hogy a barátnőmnek rosszul esett, hogy nem védtem meg és férfiatlannak tart emiatt.

Cigizés közben ez a srác hozta szóba, hogy kb így: "Nem zavar, hogy ilyen férfiatlan a pasid!" Vagy valami ilyesmit.


Félreértês ne essék, nem fog megváltozni a véleményem, akármilyen válaszokat kapok. De azért érdekel, hogy tényleg egy kis lúzer vagyok e az emberek szemében emiatt.


Én azt gondolom, hogy nem fogdosta, nem nyomult rá azután hogy a barátnőm elküldte volna(mivel a barátnőm egyszer sem küldte el). Szerintem a nők felnőtt emberek, akik tudják használni a szájukat, én biztos nem fogom elhesegetni az udvarlókat. És ez a csávó rohadtul nem volt az a félelmetes nagyon részeg típus aki nem értett volna a nemből.


Mit gondoltok?



nov. 13. 16:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Aki ezt elnézi az nem férfi.
nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Még a nemeteket légyszi írjátok oda! Köszi!
nov. 13. 16:13
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
Hát azért jobb ha elhajtod. Exemnek az egyik haverja fogdosta a seggemet és szóltam exemnek, azt mondta: "nem érdekel". Ez gázabb.
nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Első vagyok, 32N.
nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#3 mármint az én történetem gázabb annál mint, hogy egy másik férfi fizikailag szexuális céllal megérintett és a pasid le se szarta, pedig még szóltál is neki? Vagy pont hogy a te sztorid a gázabb. Bocsi, de nem világos.
nov. 13. 16:19
 6/33 anonim ***** válasza:
27%

Sztem is cink.

Én nagyszájú vagyok, és határozott, megtudnám védeni magam, de ne én tegyem már meg ha ott a pasim🙄 25L

nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#1 Amúgy nem néztem el a dolgot, szakítottam vele ezek után. Kicsit megtévesztő volt a fogalmazás mert 1-2 napja volt aztán még nem áll a számra az ex szó vele kapcsolatban.


#6 De mitől kéne megvédeni? Attól hogy rámosolyog egy pasi és beszélget vele?

nov. 13. 16:26
 8/33 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehet mindenkinek megfelelni.

Én megvédeném és el is küldeném ezeket. De a nőm is tudná kezelni őket, mert olyanokkal szoktam összejönni főleg.

Viszont ha ezeket a dolgokat leírnám ide, valószínű máris jönne pár vérfeminista aki belémállna, és erőszakosnak és birtoklónak próbálna megbélyegezni. Meg hogy kontrollálni akarom a nőt, és kiforgatnák hogy az nem is flört és udvarlás volt hanem csak beszélgetés.

nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is ferfiatlan, ha nem kuldi el az udvarlokat.

Votl ilyenben reszem tinikent, elegge megalaztak emiatt szegeny baratom, hogy nem kepes “megvedeni”. Bar tinikent meg nem tekintettem erre igy, hogy ez ferfiatlan lenne.

De igy felnottkent amikor hasonlot eltem meg, hogy egy srac ramnyomult a baratom jelenleteben aki semmit nem szolt a dologhoz na nekem jott is a kiabrandulas.

nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%
Azért szakítottál vele mert más nézi és beszélget vele?
nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!