Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is férfiatlan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is férfiatlan nem elküldeni a barátnő közeléből az udvarlókat?

Figyelt kérdés

Barátokkal buliztunk. Egy srác kicsit stírölte a barátnőmet, aztán odajött hozzánk.

Később én elmentem wc-re páran elmentem cigizni, a barátnőm és ez a srác is ment.


Később megtudtam az egyik havertól - és a barátnőmtől is rákérdeztem, szóval tudom, hogy igaz - hogy a barátnőmnek rosszul esett, hogy nem védtem meg és férfiatlannak tart emiatt.

Cigizés közben ez a srác hozta szóba, hogy kb így: "Nem zavar, hogy ilyen férfiatlan a pasid!" Vagy valami ilyesmit.


Félreértês ne essék, nem fog megváltozni a véleményem, akármilyen válaszokat kapok. De azért érdekel, hogy tényleg egy kis lúzer vagyok e az emberek szemében emiatt.


Én azt gondolom, hogy nem fogdosta, nem nyomult rá azután hogy a barátnőm elküldte volna(mivel a barátnőm egyszer sem küldte el). Szerintem a nők felnőtt emberek, akik tudják használni a szájukat, én biztos nem fogom elhesegetni az udvarlókat. És ez a csávó rohadtul nem volt az a félelmetes nagyon részeg típus aki nem értett volna a nemből.


Mit gondoltok?



2023. nov. 13. 16:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%
Nézés, mosoly, beszélgetés nem gáz, de ha egyértelmű nyomulás történik akkor lépni kell. Ez sem erőszakot takar hanem erélyes hangvételben kérni, hogy fejezze be, keressen magányos nőt.
2023. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem azt mondanám, hogy férfiatlan, mert a nővéremmel és barátnőimmel már védtük meg egymást hasonló helyzetekben. Inkább fura, hogy akit szeretsz, nem akarod biztonságban tudni.
2023. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha a csajt nem zavarta, nem látszódott rajta, akkor végülis nem olyan nagy baj. Megha csak beszélgetés folyt, nem gáz, akkor van baj ha már flörtölés is van.
2023. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

"Azért szakítottál vele mert más nézi és beszélget vele?"


Azért szakítottam vele mert szerintem megalázott azzal, hogy nem küdte el a faszit, aki bár nem nevezném nyomulásnak amit csinált de egyértelműen erősen szimpatizált vele.

De ez se igaza 100%-ig mert még azt gondoltam majd négyszemközt megbeszéljük, lehet ő máshogy érezte a dolgot ilyesmi. De aztán amikor hajnalban kaptam az üzit a havertól, hogy "Hallod tesi..." és a Ő se tagadta, hogy igen még együtt lûzereztek le azzal a csávóval akkor már biztos voltam, hogy akkor ennek vége.


Mellesleg természetesen nem tudom nem észrevenni, hogy ezzel a kérdéseddel az én előző kommentemre reagáltál. Még mindig nem értem, hogy miért kell a védelmező férfi egy olyan helyzetben ami nem veszélyes, mert a mosolygás és a vidám beszélgetésben semmi veszélyes nincsen. Az egy olyan helyzet amire egy gyenge nő is simán mondhatja, hogy NEM.

2023. nov. 13. 17:35
 15/33 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon nincs benned empátia.
2023. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
Én veled értek egyet, kérdező. Ha a srác tényleg nem nyomult, csak odament dumálni, de nem volt erőszakos, akkor szerintem is a nődnek már elég felnőttnek kellett volna lennie ahhoz, hogy eldöntse, hogy ez neki belefér-e vagy sem. Nem kell a megmentőt várni minden apróság miatt. És a hátad mögötti pocskondiázás sem volt valami szép dolog, ez egyértelmű. Szerintem jól tetted, hogy kiraktad a csajt, nem nőtt még be a feje lágya.
2023. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
13%

Múltkor egy nálam egy fejjel kisebb néni mellém szegődött, és elkezdte mesélni az életét. Neki sem mondtam, hogy hagyjon békén, pedig nem érdekelt, amit mondott, csak mosolyogva hallgattam. Nem tanultam meg soha, hogy lehet udvariasan elküldeni az embereket, és ha megtenném, napokig visszajátszanám, hogy bunkó voltam, szegény néni, megölne a bűntudat.


De hogy elbújj a budiban ahelyett, hogy segíts a barátnődnek, ez kicsit szánalmas.

2023. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#17

Én ha valakivel nem akarok beszélgetni akkor megmondom neki. Sőt ha egy gyerek rokonomon úgy érzem hogy több mint 50% hogy neki kellemetlen a szituáció, akkor megpróbálom megoldani a helyzetet, mert még gyerek, lehet hogy fél szólni. De még felnőtt embereknél van olyan helyzet hogy a szituáció miatt én mondom, hogy hagyják békén. Pl mikor anyám már érezhetően kellemetlenül elkedte egy másik volt barátnőmet kérdezgetni, faggatni, akkor mivel tudom hogy nyilván a párod anyjával nem mersz nagyon konfrontálódni ezért én szóltam anyámnak, hogy elég legyen!.

De azt hogy egy felnőtt nő egy random embert mér nem tud elküldeni, hogy ehhez miért kellek én, azt mêg mindig nem értem


A budiban elbújós mondatodra meg inkább nem is mondok semmit.

2023. nov. 13. 18:41
 19/33 anonim ***** válasza:
40%
Bárki mondhatja hogy nem. De egy férfi ezt nem nézi végig.
2023. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

"De azt hogy egy felnőtt nő egy random embert mér nem tud elküldeni, hogy ehhez miért kellek én, azt mêg mindig nem értem"


Igazából nem is kell értened, ha szeretsz valakit, nem akarod, hogy kellemetlenül érezze magát.

2023. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!