Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is férfiatlan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is férfiatlan nem elküldeni a barátnő közeléből az udvarlókat?

Figyelt kérdés

Barátokkal buliztunk. Egy srác kicsit stírölte a barátnőmet, aztán odajött hozzánk.

Később én elmentem wc-re páran elmentem cigizni, a barátnőm és ez a srác is ment.


Később megtudtam az egyik havertól - és a barátnőmtől is rákérdeztem, szóval tudom, hogy igaz - hogy a barátnőmnek rosszul esett, hogy nem védtem meg és férfiatlannak tart emiatt.

Cigizés közben ez a srác hozta szóba, hogy kb így: "Nem zavar, hogy ilyen férfiatlan a pasid!" Vagy valami ilyesmit.


Félreértês ne essék, nem fog megváltozni a véleményem, akármilyen válaszokat kapok. De azért érdekel, hogy tényleg egy kis lúzer vagyok e az emberek szemében emiatt.


Én azt gondolom, hogy nem fogdosta, nem nyomult rá azután hogy a barátnőm elküldte volna(mivel a barátnőm egyszer sem küldte el). Szerintem a nők felnőtt emberek, akik tudják használni a szájukat, én biztos nem fogom elhesegetni az udvarlókat. És ez a csávó rohadtul nem volt az a félelmetes nagyon részeg típus aki nem értett volna a nemből.


Mit gondoltok?



2023. nov. 13. 16:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

#20

Nem tűnt úgy mint aki kellemetlenül érzi magát. A 14-es kommentemben le is írtam, hogy megalázónak éreztem. Nyilván nem éreztem volna megalázónak, ha azt látom rajta, hogy ez milyen kellemetlen neki.

2023. nov. 13. 19:14
 22/33 anonim ***** válasza:
66%

Mi ellen kellet volna megvédeni?


Miért szakítottal?

2023. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%
Én a kérdezővel értek egyet. Beszélgettek, nevetgéltel, ergo a barátnőjének is imponált a dolog, mitől kellett volna megvédeni? Ha valaki rámnyomul és nagyon ellenemre van, közlöm vele, hogy "bocs, de van párom, nem szeretnék ismerkedni" és otthagyom. Ha ezek után szóban inzultál, elküldöm a búsba, nekem is van szám. Egyedül akkor várnám el, hogy a párom küzbeavatkozzon, ha valaki fizikailag is inzultál, amúgy meg nem vagyok cukorból, minden más esetben meg tudom védeni magam.
2023. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mindketten gyerekek voltatok, azt akartátok hogy a másik bizonyítsa, hogy ő bizony szeret titeket, te elvártad volna hogy elküldje a pasit, amikor az még nem is próbálkozott, ő meg elvárta volna hogy bevédd, mikor még sérelem sem érte:D


Megérdemlitek egymást, majd nőttök, ne ezen menjen már tönkre a kapcsolat. Én nőként azt mondom, hogy nem mindig rázom le a nyomulókat, minimális flört belefér, de ha ott a pasim, minimum, hogy összenézünk és együtt mozdulunk, tőle féltékenységet szeretnék látni, magam részéről meg szeretném én visszafogni és lerázni a srácot az ő és a saját megelégedésemre. :)


Szerintem ideálisan ilyen a helyzet, és nem kell megbeszélni, az a jó, ha mindkét részről ösztönösen jön a "védekezés", nem csak egyik oldalról. Ha meg a haverjaid és a közeged olyan, hogy "hallod tesi.." akkor nincs mit hozzáfűznöm, madarat tolláról.


Egyébként egy gyökér volt, aki nyomult, ehhez vastag bőr kell.

2023. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

#24

Alapvetően nem vártam el, hogy elküldje, azt viszont elvártam volna hogy ne nevetgéljen a srác szar szövegein, meg ne nézzen 5ször annyi ideig a csávóra mint rám. Ennyit vártam volna el.

Szerintem az tévesztett meg téged, hogy minden kommentemnél azt írom, hogy "elküldeni", de azt csak azért írom mert az exem azt rótta fel nekem hogy nem küldtem el a csávót.


Kettőnk közül te vagy az, aki azért ír le egy társaságot, mert két fiatal egy italozós este után úgy ír egymásnak hogy "hallod tesi"...

2023. nov. 13. 19:58
 26/33 anonim ***** válasza:
66%
23-as vagyok. Én mondjuk attól kapnék agyfaxszt, ha a párom végig a sheggembe lenne és nem válthatnék pár szót egy ellenkező neművel sem. Annyira azért bízzon már bennem, hogy magamtól is lepatittom azt, aki túllép egy bizonyos határt.
2023. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Kitana. ***** válasza:
78%
Ha a nyomuló srác semmit nem csinál, csak beszélget, akkor ne küldje el senki, majd elküldöm, ha zavar. Ilyen esetben kifejezetten zavarna, ha ott pattogna a párom, mert valaki hozzám szól. (Mondjuk én eleve utálom az ilyen pofátlan suttyókat, akik csak úgy odaverődnek egy idegen társasághoz akármilyen szándékkal, szóval fixen elküldtem volna, de tegyük fel, hogy mondjuk valakit legalább ismer közülünk, akkor nem.) Ha nem kopik le, mikor leráznám, erőszakoskodik, akkor nyilván nem árt a segítség.
2023. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
45%

"Azért szakítottam vele mert szerintem megalázott azzal, hogy nem küdte el a faszit, aki bár nem nevezném nyomulásnak amit csinált de egyértelműen erősen szimpatizált vele."


Az a bajod, hogy beszélgetett? Nem vagy normális.

2023. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még írjatok nyugodtan, de nem ígérem, hogy válaszolni fogok.


Lényegében 7 komment volt ami férfiatlannak tartott, átlagosan 34%-os hasznossággal, 5 komment volt ami nem tartott férfiatlannak(a 23asat nyilván csak 1szer beleszámolva ) átlagosan 76%-os hasznossággal.

Szóval van ilyen is és olyan is.

Mindkét oldalról hozott fel valaki olyat, hogy a másik tábor tagjai éretlenek. Azért a legelső komment, - mint kiderült - egy 32 éves nőé volt. Szóval nem éretlennek nevezném csak a másik tábornak más az értékrendje, ennyi.


Hál istennek - legalábbis a százalékok alapján - még az is lehet hogy az én táboromat többen erősítik. Csak az a lényeg, hogy egy ilyen lánnyal kéne összejönnöm legközelebb.


Az 5. Kommentre(én kérdeztem) még mindig kíváncsian várom a választ.


Azoknak akiknek nem válaszoltam: Olvassátok végig a kérdésemet és a kommenteket is és valószínűleg ott lesz a válasz a kérdésetekre.


"Nagyon nincs benned empátia", ezt nem tudtam hova tenni. Ezt miért írtad?


Mégegyszer köszönöm az időtöket és az őszinteségeteket!

2023. nov. 14. 00:56
 30/33 anonim ***** válasza:
3. vagyok az a sztori gázabb amit az exem csinált
2023. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!