Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy 40-es férfi bolti eladóként dolgozik?

Figyelt kérdés

Kasszázik meg árut rak ki élelmiszerboltban.

Párválasztási szempontból mi a véleményed erről?


nov. 14. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Semmi. Ha jól kijövünk, összhangban vagyunk, tudunk együtt nevetni, tőlem szemetet is szedhet az utcán.
nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon férfiatlan, hogy csak ennyire vitte, de van, aki csak erre alkalmas. Számomra offos lenne.
nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ameddig magát el tudja tartani és nem engem akar pumpolni, és nem mamahoteles (és ez alatt nem azt értem feltétlenül, hogy anyuval él, hanem azt a tipikus kiszolgáltatós hotel feelinget, amikor kb. csak a seggét törli magának, minden mást anyu csinál), ill. hajlandó belátható időn belül különköltözni nem család nyakára, és havi 1 programra azért hajlandó pénzt áldozni, és ha nekem többre lenne igényem, legalább "elenged" és nem perel emiatt, addig nem lenne ezzel gondom, ha személyiségre passzolunk, szimpatikus, intelligens, tájékozott.
nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha el tudja magát tartani, akkor rendben van. Sokan dolgoznak kereskerelemben, minden munkát meg kell becsülni.
nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Sajat cegem van,eleg gaz az eddig jutott ferfi. Meg boltvezezokent is gaz lenne.
nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. Nekem a tanultsága, értelmi képességei számítanak, de sokan még diplomával is ilyen munkát vállalnak mert gyakran jobban fizet...
nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elégedett magával és boldog a bőrében akkor miért ne lehetne kasszás//bolti alkalmazott? Nem fog rosszabbul keresni mint sok diplomás…
nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek ezt is kell csinálni, nem gondolod? Vagy te odamész, kihozod magadnak az árut a raktárból, esetleg a pénztárgépbe is betáplálod? Megáll az eszem.

N

nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok. Igen, van, akinek ez derogál, mert szerintük a diploma a minden. Én is jártam egyetemre, de otthagytam, mert nem láttam értelmét, ezért inkább csináltam egy szakmát. Az intelligencia nem az iskolai végzettségen múlik (tapasztalat). Ez csak presztízs kérdés az olyan pitsáknál, mint mondjuk a ketteske.
nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az is munka.
nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!