Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy 40-es férfi bolti eladóként dolgozik?

Figyelt kérdés

Kasszázik meg árut rak ki élelmiszerboltban.

Párválasztási szempontból mi a véleményed erről?


2023. nov. 14. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Semmit, majd nem a belgyógyász főorvosasszonnyal fog összejönni, hanem a kasszás Bözsikével vagy a takarító Terikével.
2023. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
Igen, utolsó, mert szerinted a takarító is csak ostoba lehet. Én is vállaltam takarítást, mikor nem volt más, ez van. Pultoztam is, eladó is voltam, miközben az ELTÉre jártam. Hihetetlen, mi? Sheggfej.
2023. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
12, Azért szöveget értelmezni nem tudsz, és valljuk be, nem az a jellemző, hogy a takarítók magasan képzettek. Ne vedd személyes sértésnek, ha te nem tudsz különbséget tenni az univerzális és a generikus állítások között. Minden munka fontos, de az a jellemző, hogy az emberek a maguk közegéből választanak párt, ez megint csak egy generikus állítás a félreértések elkerülése végett. Egyébként ezzel semmi baj sincs.
2023. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja, 12, egyébként a stílusod tökéletesen jellemzi a szintedet, akkor is, ha 50 diplomád van, hozzászólásoddal magadat minősítetted.
2023. nov. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Az én stílusomat kifogásolod, miközben olyan lenéző, elitista dolgokat írsz, hogy az már fáj. Lehet, hogy a lexikális tudásod nagyon ott van, de érzelmi intelligenciáról te még hírből sem hallottál. Csak hogy ne okozzak csalódást most sem a "stílusomat" adom: húzd ki a fejed a seggedből, te beképzelt, sznob barom. Tessék. Szívesen.
2023. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!