Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valakiről ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valakiről ennyire lepereg minden kritika?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen ismerkedtem egy nővel. Rengeteg alkalommal beszéltünk, folyamatosan jeleztem az érdeklődésem, odamentem segíteni. Minden segítségemet szó nélkül elfogadta. Folyamatosan mosolygott. Ez így ment hetekig. Már könyveket is cserélgettünk mert minden érdeklődésünk megegyezett. Minden nap együtt mentünk ebédelni. Aztán jött a bibi: Egyszer csak csevegés közben megemlítette, hogy van pasija. De nem egyenesen, hanem alattomosan, beleágyazva az aktuális témába, olyan módon, hogy igen igen a párjával szokta az adott dolgot csinálni, nagyon jó. Körbekérdeztem, social media-n is nézelődtem és mindenki megerősítette, hogy nincs semmiféle párja. Én ezt egy tesztnek fogtam fel, mert az érdeklődése tagadhatatlan volt, szóval arra következtettem, hogy tesztelni akarja, mennyire akarom őt és mennyire vagyok határozott.

Működött is mivel még közelebb kerültünk. A vége egészen komikus lett. Én valami házimunkás témáról mondtam valami olyan dolgot (anyámmal kapcsolatban) ami neki nem tetszett és akkor onnantól gerinctelenül leépített. Nem mondta mi nem tetszik hanem egyre kevesebbet beszélt velem, soha többé nem nevetett a vicceimen amiket előtte igen, elkezdett kerülni. Szembesítettem és megkérdeztem hogyan tovább és akkor külön kérvényre nagy nehezen benyögte hogy ő semmit nem akar és még bunkó is vagyok mert említette a barátját és nem vettem figyelembe ezek szerint. Mivel nyíltan kritizált, jelzőt nyomott rám így én is megfogalmaztam kritikát csak én konstruktív módon. Felsoroltam név szerint kik mondták el hogy nincs barátja és milyen egyéb jelek utalnak erre. Semmi jelzőt nem mondtam rá csak szembesítettem azzal hogy nagyon gerinctelen hogy 180 fokos fordulatot vesz minden egy súrlódósabb téma hatására és ez semmiképp nem vall felnőtt nőre. Teljesen lepergett róla sőt még más jelzőket is mondott rám. Én higgadtan fogalmaztam meg felé a dolgokat de ő már olyan stílusban beszélt a végére hogy kopjak már le. Szerinte ő még emberséggel sem tartozik nekem, nem kötelező lezáró-tisztázó beszélgetést megejteni mivel neki semmi igénye erre és az én igényem nyíltan kimondta hogy nem érdekli.

Beismerem hogy ezek után én is csúnyán kezdtem el játszani és mondtam pár dolgot a háta mögött amelyek drasztikusak voltak. Kihasználtam hogy sok a férfi a munkahelyen és minősítettük a kinézetét közösen és azt hogy nem véletlenül szingli 30 évesen ilyen jellemmel. Ez is a fülébe jutott és teljesen lepereg róla, ugyanolyan vidáman jár dolgozni és ugyanolyan magasab hordja még mindig az orrát.


Normális dolog hogy valaki nő létére érzelmileg ennyire szikla és így lepereg róla minden kritika? Vagy ennyire emberszámba sem vesz engem? Másnak a szava jobban számítana? El szeretném érni hogy legyen súlya annak amit mondok és gondolkodjon el. Vagy ez lehetetlen? Kicsit úgy érzem hogy nem emberi és nem normális ez a hozzáállás. Meg ez az egész hogy szerinte egy ismerkedési folyamat során ő gombnyomásra eltüntethet valakit és még meghallgatni sem képes, idegen lettem egyik pillanatról a másikra. Pedig nem kicsit kellett volna örülnie hogy ilyen minőségű férfi érdeklődik iránta... Nem fogom magam leértékelni miatta...



nov. 14. 23:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekled! Ennyi.
nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
94%
Normális. Az érdekes, hogy te kinek képzeled magad.
nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ez a normális mucika! Nem az, hogy alárendeli magát mindenkinek!
nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ne vedd magadra. Azt hiszem ismerem ezt a típust egész jól, már többször is találkoztam vele. Szóval itt nem arról van szó, hogy téged nem vesz emberszámba, hanem igazából senki mást, magán kívül. Esetleg még azt, akivel épp az érdekei úgy kívánják, de egy pillanat alatt kifordul, sőt ellened fordul. Ezek a legnagyobb tettetős kétszínű emberek mellesleg, a tipikus kígyót melengetsz a kebleden szituáció iskolapéldái. Bármit el tudnak hitetni az emberekkel, olyan őszintén és meggyőzően hazudnak. És teljesen gátlástalanul játszmáznak bárkivel, ezeknek semmi se szent. Senkit és semmit nem tisztelnek saját magukon kívül, azt viszont halálosan komolyan veszik.
nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az a nem normális, hogy munkahelyed van, tehát elvileg felnőtt férfi vagy, mégis képtelen vagy elfogadni a tényt, hogy a beszélgetés és közös időtöltés nem jelent automatikus szerelmet és főleg nem vonzalmat.


Gyakorlatilag te voltál a legjobb barátnője.


Az meg, hogy "szembesíted" valamivel, amiről nem tehet, elég beteg dolog.


Simán csak el kellett volna fogadnod, hogy ebből nem lesz semmi, te meg nekiállsz "szembesíteni" amivel kellemetlen helyzetbe hozod a másik felet. Ezt felnőtt ember felismeri és nem égeti magát.


Az mondjuk mindig vicces, hogy pont a kérdezőhöz hasonló éretlen gyerekek papolnak felnőttségről és érettségről. Közben meg minden gerinctelennek elhordják a másikat aki csak azt a hibát követte el, hogy egyáltalán szóba állt egy ilyen szerencsétlennel.

nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
95%
Az életben nem fogom megérteni, a Végzetes vonzerőben miért nem fordítva voltak a nemek, mert annyira pasi viselkedés az, amit a kérdező is levág, hogy mi az, hogy nem reagál rá a másik, "I'm not gonna be IGNORED, Dan!"
nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy nyilván lepereg róla, hiszen te tulajdonképpen csak egy sértődött, éretlen, rosszindulatú csicska vagy.


A saját magad által félreértelmezett és saját magad által felnagyított helyzet miatt elkezdted elhordani a másikat mindennek, alattomos, undortó módon a háta mögött igyekszel lejáratni.


Tulajdonképpen neki van igaza, hogy nem vesz emberszámba. Lehet ideje lenne megtanulnod emberként viselkedni.

nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
6%
Akkor most azt akarjátok mondani hogy a kérdező a rossz a történetben? A nő pár hét felhőztetés után nyögte csak be hogy neki hogy barátja van, ráadásul abban is hazudott. Ez a pár hét is biztosan olyan volt mint amit a kérdező később ír, hogy jól ment minden, aztán valami történt ami nem tetszett, a kiscsaj kiakadt és így offolta ki emberünket hogy tessék akkor barátzóna. És ugyanez hogy később is megsértődik valamin, és nem beszéli le nyíltan vele hanem megsértődik mint valami óvodás és büntetget. Aztán az egész bunkózás tagadás nagyképűség a végén, ahelyett hogy bocsánatot kérne. Azért eléggé jellemzi az itteni nők szintjét, hogy még ezekután is a férfiba álltok bele, és a nőt véditek. Szégyen!
nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
93%
Szóval, az a baj, hogy nem érdekli, hogy a kollégáiddal együtt vegzálod a külsejét és a jellemét? Mit szeretnél? Hogy elkezdjen zsákruhában járni, kisírt szemekkel?
nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
92%

"Én ezt egy tesztnek fogtam fel, mert az érdeklődése tagadhatatlan volt, szóval arra következtettem, hogy tesztelni akarja, mennyire akarom őt és mennyire vagyok határozott."


Emiatt vagyok a nő mellett, itt látszik, hogy a kérdező nem százas.

nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!