Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valakiről ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valakiről ennyire lepereg minden kritika?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen ismerkedtem egy nővel. Rengeteg alkalommal beszéltünk, folyamatosan jeleztem az érdeklődésem, odamentem segíteni. Minden segítségemet szó nélkül elfogadta. Folyamatosan mosolygott. Ez így ment hetekig. Már könyveket is cserélgettünk mert minden érdeklődésünk megegyezett. Minden nap együtt mentünk ebédelni. Aztán jött a bibi: Egyszer csak csevegés közben megemlítette, hogy van pasija. De nem egyenesen, hanem alattomosan, beleágyazva az aktuális témába, olyan módon, hogy igen igen a párjával szokta az adott dolgot csinálni, nagyon jó. Körbekérdeztem, social media-n is nézelődtem és mindenki megerősítette, hogy nincs semmiféle párja. Én ezt egy tesztnek fogtam fel, mert az érdeklődése tagadhatatlan volt, szóval arra következtettem, hogy tesztelni akarja, mennyire akarom őt és mennyire vagyok határozott.

Működött is mivel még közelebb kerültünk. A vége egészen komikus lett. Én valami házimunkás témáról mondtam valami olyan dolgot (anyámmal kapcsolatban) ami neki nem tetszett és akkor onnantól gerinctelenül leépített. Nem mondta mi nem tetszik hanem egyre kevesebbet beszélt velem, soha többé nem nevetett a vicceimen amiket előtte igen, elkezdett kerülni. Szembesítettem és megkérdeztem hogyan tovább és akkor külön kérvényre nagy nehezen benyögte hogy ő semmit nem akar és még bunkó is vagyok mert említette a barátját és nem vettem figyelembe ezek szerint. Mivel nyíltan kritizált, jelzőt nyomott rám így én is megfogalmaztam kritikát csak én konstruktív módon. Felsoroltam név szerint kik mondták el hogy nincs barátja és milyen egyéb jelek utalnak erre. Semmi jelzőt nem mondtam rá csak szembesítettem azzal hogy nagyon gerinctelen hogy 180 fokos fordulatot vesz minden egy súrlódósabb téma hatására és ez semmiképp nem vall felnőtt nőre. Teljesen lepergett róla sőt még más jelzőket is mondott rám. Én higgadtan fogalmaztam meg felé a dolgokat de ő már olyan stílusban beszélt a végére hogy kopjak már le. Szerinte ő még emberséggel sem tartozik nekem, nem kötelező lezáró-tisztázó beszélgetést megejteni mivel neki semmi igénye erre és az én igényem nyíltan kimondta hogy nem érdekli.

Beismerem hogy ezek után én is csúnyán kezdtem el játszani és mondtam pár dolgot a háta mögött amelyek drasztikusak voltak. Kihasználtam hogy sok a férfi a munkahelyen és minősítettük a kinézetét közösen és azt hogy nem véletlenül szingli 30 évesen ilyen jellemmel. Ez is a fülébe jutott és teljesen lepereg róla, ugyanolyan vidáman jár dolgozni és ugyanolyan magasab hordja még mindig az orrát.


Normális dolog hogy valaki nő létére érzelmileg ennyire szikla és így lepereg róla minden kritika? Vagy ennyire emberszámba sem vesz engem? Másnak a szava jobban számítana? El szeretném érni hogy legyen súlya annak amit mondok és gondolkodjon el. Vagy ez lehetetlen? Kicsit úgy érzem hogy nem emberi és nem normális ez a hozzáállás. Meg ez az egész hogy szerinte egy ismerkedési folyamat során ő gombnyomásra eltüntethet valakit és még meghallgatni sem képes, idegen lettem egyik pillanatról a másikra. Pedig nem kicsit kellett volna örülnie hogy ilyen minőségű férfi érdeklődik iránta... Nem fogom magam leértékelni miatta...



2023. nov. 14. 23:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
97%

Itt egy xar alaphelyzetben egyre rosszabb lépéseket toltál báttya. Elküldött a lány a fenébe erre "visszavágtál" azzal hogy bevallottan neki hogy stalkoltad és boldog boldogtalan embereket kérdezgettél róla hogy van-e faszija. Ez igazán ütős húzás volt, konkrétan még rosszabb képet festést vele magadról mint ami alapból volt. Utána még biztos ami biztos igazán felnőttesen ferfikollegakkal "minősítették a külsejét és a jellemét" természetesen übermacho módon a háta mögött:D.


És utána azt kérdezed hogy ez hogy pereg le róla... De mégis mit vársz? Ezek az inzultálasok kb olyanok amiket általános iskola végén elhagynak az emberek.:D

2023. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogom magam leértékelni miatta..."


Akkor tőle miért várod? :)

2023. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom hogy inkább előbb mint később érdemes megtanulnod hogy ha egy nő kedves veled (akkor is ha "nagyon kedves, szerinted ő tényleg úgy néz téged, tényleg úgy mosolyog, de úgy komolyan tesó" stbstb) az nem jelenti azt hogy rá akarja magát vetni a faxodra.

Ebben a tanulásban első lépés ha egy kicsit lekapcsolod az agyad az állandó tulszexualizaltsagbol és úgy beszélgetsz nőkkel, hogy nem akarod rögtön megbaxni őket. Ehhez nem kell friendzoneba tenned magad és a sztorijaikat hallgatod a műkörmükről meg az exeikrol, teljesen okésan el lehet beszélgetni sok nővel pl kajalas közben.

2023. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor most azt akarjátok mondani hogy a kérdező a rossz a történetben?"


Miért, szerinted ki? :D


"A nő pár hét felhőztetés után nyögte csak be hogy neki hogy barátja van, ráadásul abban is hazudott."


Már ne haragudj, de tudtommal nincs az ilyesmi időkorláthoz kötve, két ember BESZÉLGETHET egymással a MUNKAHELYEN attól függetlenül, hogy tisztázzák-e a kapcsolati státuszukat, vagy sem.


Vagy van valami kötelező érvényű bemutatkozás, hogy Szia XY vagyok, foglalt?


Azt ráadásul nem tudjuk, hogy hazudott-e, hiszen csak a kérdező állítja, hogy nincs a nőnek párja. De még ha nincs is, akkor is mit számít? Egyértelmű ilyenkor, hogy nem ismerkedünk tovább.


"Ez a pár hét is biztosan olyan volt mint amit a kérdező később ír, hogy jól ment minden, aztán valami történt ami nem tetszett, a kiscsaj kiakadt és így offolta ki emberünket hogy tessék akkor barátzóna."


És ha így is történt, akkor mi van?


Van valami kötelező szabály, hogy ha pár hétig BESZÉLGETÜNK akkor az onnantól örök szerelem? Tudtommal nincsen.


Vagy nézzük fordítva, igazad van, hát mit merészel kérdezni az a mocskos nőszemély, hogy nem szimpatikus neki a kérdező, hát hogy merészel önálló döntést hozni, hogy ő mostantól nem szeretné folytatni ezt az ismerkedési folyamatot?


"És ugyanez hogy később is megsértődik valamin, és nem beszéli le nyíltan vele hanem megsértődik mint valami óvodás és büntetget."


Ez már csak a te fantáziád szüleménye. Itt ilyenről szó sincsen.


De jó, hogy említed, tekintve, hogy jelen esetben pont a kérdező az, aki megsértődött valamin és mint valami óvodás büntetni akarja a nőt. Ezt egyértelműen e is írja.


"Aztán az egész bunkózás tagadás nagyképűség a végén, ahelyett hogy bocsánatot kérne."


Már ne haragudj, de miért is kellene bocsánatot kérjen?


Mondta, hogy VAN BARÁTJA. Mondta, hogy NEM AKAR SEMMIT. Ezek után a kérdező járatja le, és a nő kérjen bocsánatot? Hülye vagy te?


Hogy képzeled el a bocsánatkérést? Bocsánatkéréssel tartozom valakinek, ha nem akarok többet tőle? Bocsánatkéréssel tartozom valakinek, mert BESZÉLGETTEM vele? Bocsánatkéréssel tartozom valakinek, mert jeleztem, hogy VAN PÁROM?

2023. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Mert szerintetek normális hogy elvett belőlem mindent ami neki kellett aztán meg kénye kedve szerint taszít el mondvacsinált okkal? Hazudik egyenesen a szemembe és amikor kérem a bizonyítékot (közös kép a "párjával"), akkor undorító grimasszal pofán röhög? Hogy összehazudozik rólam másoknak hogy zaklató vagyok és minden nő óvakodjon tőlem?
2023. nov. 14. 23:43
 16/68 anonim ***** válasza:
98%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező több felhasználóval rendelkezik és saját magát fényezi. Pontozz le kérdező az összesről nyugodtan :D
2023. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig nem kicsit kellett volna örülnie hogy ilyen minőségű férfi érdeklődik iránta..."


Szerintem elég a kérdező ezen mondatát elolvasnunk, és nem lesz bennünk több kérdés, hogy milyen ember is ő.

2023. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, őszintén te amúgy autista vagy, vagy debil, vagy mi bajod van?

Mit vett el tőled, a pénzedet vagy midet?


Gondolom a csaj egy idő után levette, hogy csak dugni akarsz, és ha neked meg nem is tetszett sem a külseje, sem a jelleme, akkor mi a frászt vagy megsértődve? Kisgyerek...

2023. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%

"Mert szerintetek normális hogy elvett belőlem mindent ami neki kellett aztán meg kénye kedve szerint taszít el mondvacsinált okkal?"


Ha azt, hogy egy nő BESZÉLGET veled számodra azt idézi elő, hogy elvett belőled mindent, akkor beteg vagy.


"Hazudik egyenesen a szemembe és amikor kérem a bizonyítékot (közös kép a "párjával"), akkor undorító grimasszal pofán röhög?"


Hát ha te komolyan ilyen módon zaklatsz embereket, akkor beteg vagy.


"Hogy összehazudozik rólam másoknak hogy zaklató vagyok és minden nő óvakodjon tőlem?"


Zaklatod, tehát zaklató vagy. Ja és beteg is.

2023. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
#17 incel trololo csávó? Más nem nagyon lehet :DD
2023. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!