Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valakiről ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valakiről ennyire lepereg minden kritika?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen ismerkedtem egy nővel. Rengeteg alkalommal beszéltünk, folyamatosan jeleztem az érdeklődésem, odamentem segíteni. Minden segítségemet szó nélkül elfogadta. Folyamatosan mosolygott. Ez így ment hetekig. Már könyveket is cserélgettünk mert minden érdeklődésünk megegyezett. Minden nap együtt mentünk ebédelni. Aztán jött a bibi: Egyszer csak csevegés közben megemlítette, hogy van pasija. De nem egyenesen, hanem alattomosan, beleágyazva az aktuális témába, olyan módon, hogy igen igen a párjával szokta az adott dolgot csinálni, nagyon jó. Körbekérdeztem, social media-n is nézelődtem és mindenki megerősítette, hogy nincs semmiféle párja. Én ezt egy tesztnek fogtam fel, mert az érdeklődése tagadhatatlan volt, szóval arra következtettem, hogy tesztelni akarja, mennyire akarom őt és mennyire vagyok határozott.

Működött is mivel még közelebb kerültünk. A vége egészen komikus lett. Én valami házimunkás témáról mondtam valami olyan dolgot (anyámmal kapcsolatban) ami neki nem tetszett és akkor onnantól gerinctelenül leépített. Nem mondta mi nem tetszik hanem egyre kevesebbet beszélt velem, soha többé nem nevetett a vicceimen amiket előtte igen, elkezdett kerülni. Szembesítettem és megkérdeztem hogyan tovább és akkor külön kérvényre nagy nehezen benyögte hogy ő semmit nem akar és még bunkó is vagyok mert említette a barátját és nem vettem figyelembe ezek szerint. Mivel nyíltan kritizált, jelzőt nyomott rám így én is megfogalmaztam kritikát csak én konstruktív módon. Felsoroltam név szerint kik mondták el hogy nincs barátja és milyen egyéb jelek utalnak erre. Semmi jelzőt nem mondtam rá csak szembesítettem azzal hogy nagyon gerinctelen hogy 180 fokos fordulatot vesz minden egy súrlódósabb téma hatására és ez semmiképp nem vall felnőtt nőre. Teljesen lepergett róla sőt még más jelzőket is mondott rám. Én higgadtan fogalmaztam meg felé a dolgokat de ő már olyan stílusban beszélt a végére hogy kopjak már le. Szerinte ő még emberséggel sem tartozik nekem, nem kötelező lezáró-tisztázó beszélgetést megejteni mivel neki semmi igénye erre és az én igényem nyíltan kimondta hogy nem érdekli.

Beismerem hogy ezek után én is csúnyán kezdtem el játszani és mondtam pár dolgot a háta mögött amelyek drasztikusak voltak. Kihasználtam hogy sok a férfi a munkahelyen és minősítettük a kinézetét közösen és azt hogy nem véletlenül szingli 30 évesen ilyen jellemmel. Ez is a fülébe jutott és teljesen lepereg róla, ugyanolyan vidáman jár dolgozni és ugyanolyan magasab hordja még mindig az orrát.


Normális dolog hogy valaki nő létére érzelmileg ennyire szikla és így lepereg róla minden kritika? Vagy ennyire emberszámba sem vesz engem? Másnak a szava jobban számítana? El szeretném érni hogy legyen súlya annak amit mondok és gondolkodjon el. Vagy ez lehetetlen? Kicsit úgy érzem hogy nem emberi és nem normális ez a hozzáállás. Meg ez az egész hogy szerinte egy ismerkedési folyamat során ő gombnyomásra eltüntethet valakit és még meghallgatni sem képes, idegen lettem egyik pillanatról a másikra. Pedig nem kicsit kellett volna örülnie hogy ilyen minőségű férfi érdeklődik iránta... Nem fogom magam leértékelni miatta...



2023. nov. 14. 23:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%
#20 Igen ez valószínűleg az Incel csóka aki a frusztráltságából eredő dühöt mindennapos kamukérdések és kamusztorik gyártásával igyekszik levezetni.
2023. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak meg mi történt.


Egy pozitív munkahelyi kapcsolat az egész.

Ő érzékelte, hogy te rámozdulnál, ezért finoman jelzi, hogy ebből nem kér.

Ezt te félreértelmezted és pont, hgoy kb bátorításnak vetted.

Elkezdted stalkolni és kibeszélni.

Aztán amikor arra került sor, hogy látván, hogy te nem veszed a lapot a nyomulásban, így ő távolodott el, hátha ezt már megérted.

Erre te számonkéred, követelőzől, pletykálkodsz róla.


Őszintén... amit műveltél az kva ijesztő.


Amikor először jelezte, miért nem fogadtad el, hogy nem kívánja a közeledésedet?

Vagy mit vártál? Elnyomsz valami bókot és akkor ő meg kerek perec azt ávlaszolja, hogy "nem akarok tőled semmit"? Az nem lett volna creepy egy kicsit sem:D


Itt te vagy az, aki olyasmit képzelt bele a helyzetbe, ami nem volt ott, ráadásul az amúgy elég egyértelmű jeleket is gyakorlatilag ellentétes előjellel értelmezted.

Röviden: jó hülye voltál, ráadásul stalkoltad, ami ritka gerinctelen jellemre vall, kpletykáltad, stb...


És akkor msot azt kérezed, elbírja az önbecsülése azt, hogy leráz téged?

Hát úgy bírja, hogy rájött, hogy egy hülye vagy. A hülyék lerázása meg kevesekben kelt bűntudatot.

2023. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek egy nő úgy hazudhat ahogy akar és következmények nélkül angolosan távozhat a helyzetből és még az a rohadék aki a hazugságára rákérdez és nem hagyja annyiban? :D:DD Nem vagyok incel sőt nagyon is sok tapasztalatom van. Éppen ezért tudom milyen az amikor egy nő érdeklődik és a férfiban is érdeklődést szeretne kelteni. Ő nyíltan csinálta aztán aljas módon letagadja és mindenki előtt le akar járatni.
2023. nov. 14. 23:53
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Guminő nem tapasztalat.
2023. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
Abból gondolom, hogy full kamu a sztori, hogy ilyen esetben a kérdezőt már régen helyretette volna a főnöke, vagy elbocsájtották volna.
2023. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
#23 A mindennapos maszturbálás nem számít, csak szólok ;)
2023. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőt gondolom a kis méretű pénisze és merevedési problémái teszik ennyire frusztrálttá.
2023. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszi, hogy nem veszi magára. Példát vehet róla a sok hisztiző pasika.


"minőségű férfi érdeklődik iránta."

Na itt kiégtem 🤣😁🤪😂

2023. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

23, hát a sztori szerint láthatóan nem, nem vágod a jelzéseket.

Ha értetted volna a helyzetet, nem lett volna ez az egész.


És újra megkérdem, akkor milyen jelzést vártál volna ami átüti a koponyádat, de közben nem egyértelmű felszínre hozása annak, hogy elutasítja a nyomulásodat?


Egyébként ja, kb ugyanezt a sztorit párhetente kirakod csak van ahol discoban versz meg lányokat, vagy hasonlók, de a lényeg mindig ez, hogy azt mondja van barátja, hogy lekoptasson, de te meg stalkolod és hisztit csapsz.

2023. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
0%

14 ne forgasd ki, a kérdező 2. bekezdésében van hogy a nő utána még megsértődik máson is és akkor még inkább gusztustalan módon leépítette a kérdezőt. Egy random kis semmiségen, és ezzel se volt őszinte.

Lehet a kérdezőt szidni mert sokat hibázott, de a nő is hazudik és pofátlan módon viselkedik a többi emberrel is. Sőt igazából ez okozta a problémát is, hiába mentegetitek, csak azért mert nő. Feminizmus ide vagy oda, illene beismerni azt is ha egy nő csinál bajt.

És azért kérjen bocsánatot mert hazudott, és ocsmány, jellemtelen módon viselkedett a kérdezővel. Ez a nagyképűség csak még nagyobb bajba fogja sodorni, és le lehet pontozni de ezek tönkre fogják egymást vágni a cégen belül. Mindezt a nő átlátszó hazugságai miatt, és a lebukás utáni flegma nagyképűségén, ahol még a kérdezőt próbálta zaklatónak lejáratni.

Borzasztóan gáz ez a feminista világ, ahol mindig mindenért a férfi lesz a hibás, a nő pedig aki okozta az egész problémát, és még utána is ocsmány módon viselkedik, az pedig csak és kizárólag az áldozat.

2023. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!