Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményezni a férfinek vagy a nőnek?

Figyelt kérdés
Mostanában divat lett az a nézet vagy gondolkodásmód, hogy a nő is ráírhat a pasira, elhívhatja randira, viszont én akárhányszor megpróbáltam kezdeményezni a pasinál, soha nem lett jó vége. Másoknál vagy általánosságban ez tényleg működik?
nov. 23. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az adott két személytől függ.
nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, de nem véletlenül léteznek a sztereotípiák. Engem tényleg érdekel, akárhányszor érdeklődést mutattam, az volt az érzésem, hogy menekülnek. Amikor meg nem, akkor alig lehetett őket lerázni.
nov. 23. 08:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Férfifüggő. Van aki kifejezetten örül neki, de időközben meggondolja magát veled kapcsolatban. Van aki szintén örül, de csak szexre lennél jó.
nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekik nem tetszettél ennyi.
nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, 10 évig kezdeményeztem igazából mindenkinél, aki megtetszett, sosem lett jó vége. Két oka lehet ennek. Vagy nem jössz be neki, vagy igen, de annyira félénk, hogy ilyen kis dolgot sem mer megcsinálni, mint randira hívás, na ő a kapcsolat alatt is ilyen balf.asz lesz és mindent neked kell majd elintézni, megcsinálni. Az persze oké, ha te írsz rá először, de ha nem csinál utána se semmit, az redflag.
nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

igazából itt egy apró kezdeményezés is elég, ha a nő megy oda először és kezd el beszélgetni, vagy ő ír rá először.


Nem randira, találkozásra kell elhívnia a pasit, csak odamenni vagy ráírni.


Ha ezek után a pasi nem hívja el akkor tényleg balf@sz.

nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem az van ilyenkor a férfiakban tudatalatt, hogy a nő könnyű préda? Pedig előfordult már, hogy hiába akart egyszerre 10 pasi (akik nem érdekeltek), mégis az az egy kellett, és kénytelen voltam én megtenni az első lépést. Csak ilyenkor mindig elmenekültek.
nov. 23. 09:00
 8/17 A kérdező kommentje:
6: igen! én pl. direkt segítséget kértem a pasitól, és úgy voltam vele, hogy ez egy jó lehetőség neki, amit megragadhat. De nem.
nov. 23. 09:01
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
"hogy a nő könnyű préda" --> nem, ezt többnyire a nők találják ki kifogásként azért, hogy kicsit se kelljen kezdeményezni mert akkor abból csak szex lesz... :)
nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Az én tapasztalatom szerint sem jó, kiöli a vadászösztönt vagy mi. Szóval nem leszel megbecsülve, csak megfektetve - aminek persze örülnek, hálásak is akár egy darabig... pláne, ha az illető magányos már jó ideje. De amiért nem küzdenek meg, ott megy aztán az "annyira mégsem lehet jó, ha nem kellett hozzá befektetett energia, idő, pénz... mittudomén, hogy megkapjam". Lehet, hogy ez társadalmi elvárás, ami a nevelésből is fakad és nem pusztán a biológiából. És biztos vannak kivételek. Tehát oké, hogy nyitott vagy, kedves, érdeklődő, adsz lehetőséget és kimutatod, hogy csak bátraké a jutalom... de azt a bizonyos lépést, ami a haverkodást elválasztja az udvarlástól jobb a férfinak átengedni. Később egy kapcsolatban is ugyanez van ám, hogy fenn kell tartani az érdeklődést. Mert ha nagyon kiszolgálod, átmész dzsinnbe vagy anyuciba és nincs benned már felfedeznivaló, akkor nincs vágy - mert vágyni csak arra tudunk, ami még nem a miénk.
nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!