Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményezni a férfinek vagy a nőnek?

Figyelt kérdés
Mostanában divat lett az a nézet vagy gondolkodásmód, hogy a nő is ráírhat a pasira, elhívhatja randira, viszont én akárhányszor megpróbáltam kezdeményezni a pasinál, soha nem lett jó vége. Másoknál vagy általánosságban ez tényleg működik?
nov. 23. 08:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Ja, aki meg nem ragadja meg a lehetőséget, annak vagy nem jössz be, vagy annyira béna, hogy nem éri meg, vagy foglalt. Igazából, mindegy, melyik szerintem, ez van, el kell fogadni.

Egyébként meg a nagyon bamba fiúkat nem érdemes így felszedni, mert később pont ugyanezért fogod ejteni, hogy miért nem segít vinni a nehezet, csak ha szólsz, vagy miért nem védett meg a bunkó apósodtól... stb. Vannak bőven ilyen koncepciók, ahol az erős szerepbe kényszerülő nő felszedi anyucitól a fiát, hogy majd ő "megmenti" és férfit farag belőle - és aztán az csak nem hajlandó faragódni, hisz csak csöbörből vödörbe került.

nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#8! Te mindenkivel összejössz, aki odamegy hozzád?

Az, hogy kezdeményezel, nem azt jelenti, hogy össze is jöttök. Ugyanúgy lehet a pasi foglalt/nem tetszel neki/ nem akar kapcsolatot/ veled nem akar kapvsolatot stb.,mint férfi kezdeményezésnél a nő.

nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem ha egy nő kezdeményez
nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A férfiak nem utasíthatnak vissza nőt? De, ahogy te is visszautasítasz 10 pasit. Pont úgy értik magukat, mint te, vagyishát, esélyes, hogy ők már rég hozzászoktak.
nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Roasz ferfiaknal kezdemenyeztel vagy nem jotttel be nekik vagy foglaltak voltak. Olyan nincs hogy egy ferfi egy szamara tetszo not elutasit a ferfias buszkesege miatt. A ferfinak mindenben van buszkesege amig nem jon egy neki tetszo no.
nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kevés tapasztalatod van.


Nincs ilyen egyébként. Nincs különbség a nemek közt itt. Az kezdeményez, aki akar valamit.

nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, valóban mind2 fél kezdeményezhet ma már minden gond nélkül.
nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!