Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az, hogyha drága dolgokat veszek?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel nem élek még együtt.

Nekem fontos, hogy jó ruháim, kiegészítőim legyenek, amik tetszenek, és ha egy drágább dolog tetszik, akkor megveszem vagy azonnal, vagy gyűjtögetek. Nem más pénzéből veszem ezeket, hanem a sajátomból.

Megtetszett egy 95 000 forintos karkötő, és meg fogom venni 3-4 hónap múlva. Erre rendesen idegbe jött, hogy minek kell 95 000 forintért venni, stb. Én tőle nem várok el ilyeneket, nekem egy csoki is megteszi egy görögdinnyés topjoy-jal szülinapi vagy bármilyen ajándéknak.


2023. nov. 23. 19:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem olyan, mint te. Nem költene olyasmire, mint te és nem érti te miért teszed.
2023. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%
Mert pénzügyi tudatlanságra vall a cselekedeted.
2023. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy sarkalatos kérdés minden párkapcsolatban. Ha már most bele akar szólni mire költöd a saját pénzed, ebből elviselhetetlen pénzügyi bántalmazás lesz egy esetleges összeköltözésnél. Földi pokol egy kontrollmániással együttélni. Az ilyen akar majd közös számlát amit ő felügyel. Nyúlcipő!


Ps. a csoki és egy dobozos topjoy ital mint ajándék akkora szánalom amire nincsenek szavak. Én rögtön kiábrándulnék egy ilyen kisstílű senkiből...

2023. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%

ÁLLJ!


A lényeg lemaradt.


Ő, hogy áll anyagilag?

2023. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
#4 tökmindegy. Semmi köze a másik költéseihez, főleg hogy még csak randizgatnak.
2023. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Szerinte h.lyeségre költöd a pénzedet, azért. Talán sajnálja is tőled. Ő mire költ?

Nekem ez elfogadhatatlan lenne, hogy amiért megdolgoztam, más sajnálja tőlem, sőt "idegbe jön". Mégis hogy képzeli? Még együtt se laktok, de már korlátozna.

2023. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
29%
5. Annyiból nem, hogy HA tervezik az összeköltözést, oda nem árt, ha a lány is spórol. (Tudom! Itt mindenki milliókat keres, így bármikor tudnak venni egy villát. Tudom!)
2023. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Miért spóroljon? Mire? Nincs leírva semmi a kérdésben. Egyáltalán az se hogy a levegőben lógna hogy ez bármikor is összeköltözésbe fog torkollni (spoiler: nem fog). Szóval mégis, hogy az istenbe szólhatna bele egy néhány hetes/hónapos "barátom" a dolgaimba?
2023. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
26%
#5 de van.. mert ha a közös élet a cél, akkor oda nem csak ez egyiknek kell beszállnia anyagilag. És ha 4 hónapot kell gyűjtenie egy karláncra, akkor bizony ő nem áll jól és stabil anyagi lábakon.
2023. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%
+ van egy párja akivel nem él együtt.. ez már rég nem a "randizgatós"időszak
2023. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!