Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az, hogyha drága dolgokat veszek?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel nem élek még együtt.

Nekem fontos, hogy jó ruháim, kiegészítőim legyenek, amik tetszenek, és ha egy drágább dolog tetszik, akkor megveszem vagy azonnal, vagy gyűjtögetek. Nem más pénzéből veszem ezeket, hanem a sajátomból.

Megtetszett egy 95 000 forintos karkötő, és meg fogom venni 3-4 hónap múlva. Erre rendesen idegbe jött, hogy minek kell 95 000 forintért venni, stb. Én tőle nem várok el ilyeneket, nekem egy csoki is megteszi egy görögdinnyés topjoy-jal szülinapi vagy bármilyen ajándéknak.


2023. nov. 23. 19:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
73%
Nem egyeztek! Ès sok jövője ennek nem is lesz ìgy!
2023. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
26%

Nnna, srácok, kár civakodni, a kérdésből egyelőr emég nem látni mi is a helyzet.

A), a pasi csóróbb és bosszantja a csaj gazdagsága

B) a csávó anyagi helyzetével nincs gond, de a csajéval igen, és a pasi aggódik

C) a csávó amiatt piszkálja, mert azt látja, hogy pénzügyileg nem tudatos, elveri minden pénzét mindig


Szóval előbb kelenek infók, hogy ezt kiderítsük.


-Kérdező életkora és munkában töltött évei

-párja életkora és munkában töltött évei

-kérdező havi bevétele

-párja havi bevétele

-kérdező jelenlegi minden megtakarítása illetve ingatlan vagyona.


ésss esetleg a párja megtakarítása és ingatlan vagoyna, de ez már csak hab lenne a tortán.


Szóval ha kiderül, hogy akérdező havi fizuja 200ezer, akkor igenis baromi túlzás 95ezret költeni egy karkötőre.

Ha kiderül, hogy a kérdező háromszor annyit keres mint a csávó és bőven van megtakarítása is, akkor érthető, hogy a csávó miért feszkózik

Ha kiderül, hogy a kérdező 10 éve dolgozik, és van neki max fél milla vagyona, akkor az azt jelzi, hogy nem tud bánni a pénzzel.


De ezen infók hiányában innen nem tudjuk megmondani, hogy melyik helyzet a valós, így amíg ezek nincsenek meg, kár itt vitázni, mert csak találgatni tudunk, annak meg smemi értelme.

2023. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
18%

Sose értettem, hogy ha nem telik rá, miért kell megvenni?

Ez olyan mint mikor megveszitek a legújabb almát 48 hónapra, aztán nincs egy vasatok sem. De mutatni kell, hogy milyen sok lé van. 😂 Szánalom az ilyen. Anyagi tudatosság zéró.

2023. nov. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
18%
23. Azt eszik a cukroa kenyeret hobapokig. Xd
2023. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
A te érdekedben, mivel értelmes dolgokra is költhetnéd a pénzedet.
2023. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
34%
Tehát akinek nincs 95000Ftj egyben valamir,akkor az ne is vegyen soha semmi drágát magának?Én kitudnék egybe is fizetni ennyit,de akkor hozza kellene nyúlnom a megtakaritásomhoz.Én is inkább összespórolom az árát.Amig nem a megélhetése kárára megy,mindenki azt vesz magának,amit akar.Azon kívűl valószínű,hogy a karkötő a vásárlás után se veszt sokat az értékéből,akkor pedig befektetés,tartalék.Én 260 körül keresek,de ennél többet is kiadnék arra ami nagyon tetszene.De tudom,a csórók csak vegyék maguknak az olcsó s.zarokat,amik hosszútávon jóval többe kerülnek.
2023. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem veszitek észre, hogy ez sima troll kérdés?
2023. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
18%
#20 Te vagy elszédülve. Itt a nő a csóringer. :D
2023. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
22%
Itt az a probléma, hogy 100k forintot is 3-4 hónap alatt tud félretenni (ami valljuk be, nem sok pénz) és még azt is elszórja hülyeségre.
2023. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
18%
29.-nél a pont. És lehet lepontozni engem, de férfiként, én is JELEZNÉM a csajomnak, hogy ilyen anyagi szinten, nem biztos, hogy az az ékszer a legjobb hely annak a pénznek.
2023. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!