Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az, hogyha drága dolgokat veszek?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel nem élek még együtt.

Nekem fontos, hogy jó ruháim, kiegészítőim legyenek, amik tetszenek, és ha egy drágább dolog tetszik, akkor megveszem vagy azonnal, vagy gyűjtögetek. Nem más pénzéből veszem ezeket, hanem a sajátomból.

Megtetszett egy 95 000 forintos karkötő, és meg fogom venni 3-4 hónap múlva. Erre rendesen idegbe jött, hogy minek kell 95 000 forintért venni, stb. Én tőle nem várok el ilyeneket, nekem egy csoki is megteszi egy görögdinnyés topjoy-jal szülinapi vagy bármilyen ajándéknak.


2023. nov. 23. 19:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
73%
Lehet,hogy három négy hónap alatt rakja össze az árát,de emellett meg a dupláját,tripláját teszi félre.De ha csokira meg aproságokra költené az nem lenne baj.Csak drága dolgot ne vegyen magának.
2023. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
18%

31.


Ja, 2-300-at félre rak + megélhetésre is költ, de 100-at spórolnia kell, 4 hónapig. Hogyne.

2023. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
69%
Van,hogy 60-80 ezret félre rakok,amihez nem nyúlok.És a maradék pénzemből spórolok.És mivel vannak váratlan kiadások is,tovább is tarthat a spórolás.Simán kitudnak fizetni 95000-et,de nem tenném,mert az a pénz olyan,mintha nem lenne.Így apránként ösdzespórolom.Kivéve,ha fontos,akkor megveszem rögtön,ami kell.
2023. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
33%
De mondjuk nekem olyan barátom van,aki nem sajnálja és nem pofázik bele mire mennyit költök.Sőt,ha hagynám szó nélkül megvenné.
2023. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy nem azért, de egy drágább(mert ez sem drága, ha ékszerről van szó, egy sima karkötő ára) ékszert félig-meddig befektetésnek is lehet tekinteni, pláne, ha szépen karban van tartva.Nem túlzottan sokat veszít az értékéből használtan sem, ha jó állapotú.Teljesen felesleges egy fos telefonnal hasonlítgatni az aranyat, mert az arany nem veszít úgy az értékéből.Ha egyedi darab, esetleg antik ékszer, akkor meg pláne nem.Ezekre én sem sajnálom a pénzt soha.
2023. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
34%
#28 Szerintem meg az a csóringer, aki "férfi" létére egy nő pénztárcájában turkál.Ilyet csak a csóringer "férfiak" tesznek.Együtt sem élnek, anyagi ügyeik nem közösek.A nő meg a "férfi" szerint drágán vásárol magának.Ebből te azt szűröd le, hogy a nő a csóró.Elég kérges lehet akkor az agyad.:)
2023. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
68%
#30 Te akkor jelezzél bármit is a csajodnak, ha a te kenyereden hízik.Addig meg hallgass el, mert senkije nem vagy, hogy osszad neki az észt.
2023. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Csak most léptem be, most válaszolok.


"Ps. a csoki és egy dobozos topjoy ital mint ajándék akkora szánalom amire nincsenek szavak. Én rögtön kiábrándulnék egy ilyen kisstílű senkiből..."


Nekem nem gond, szüleimtől is jó ideje ezeket kapom. Topjoy, kinder pingui, vagy egy kis süti. Nem vagyok nagy ünneplős, pénzt meg nem szeretnek adni, pedig mindig azt kértem. Én meg úgy vagyok vele, hogy akkor ne egy 3 500 forintos csúnya pulcsit vegyenek, hanem akkor valami finomságot.

Ezért írtam, hogy nem várom el tőle, hogy bármit is vegyen nekem.


Anyagilag úgy áll, hogy szombatonként megy diákmunkára, 10 000 forint körül keres, ez egy hónapban 40 000. Általában nem nagyon költ semmire, most jogsira és kocsira gyűjt.


Nem tudunk még jó ideig összeköltözni, mert még tanul. Így nincs a levegőben.

2023. nov. 24. 19:22
 39/40 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy 25-30-at tudok félre tenni? Hol írtam? Akár az egész fizetésem félre rakhatom, mert otthon lakom. Igaz, most már beszálltam az anyagiakba is, amit a szüleim nem is kértek.


Azért 3-4 hónap múlva veszem meg, mert minek vegyek meg mindig mindent rögtön? Akkor tényleg nem tudnék félre tenni. Meg nekem is jobb így.

2023. nov. 24. 19:26
 40/40 A kérdező kommentje:

#22 lakcimem, bankszámlaszámom ne adjam meg esetleg? Mi közöd a fizetésemhez meg a munkában töltött éveimhez?


De ki mondta, hogy 100 000 forintot nem tudnék csak úgy kicsengetni? Istenem, hogy elment ez a kérdés.

2023. nov. 24. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!