Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az, hogyha drága dolgokat veszek?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel nem élek még együtt.

Nekem fontos, hogy jó ruháim, kiegészítőim legyenek, amik tetszenek, és ha egy drágább dolog tetszik, akkor megveszem vagy azonnal, vagy gyűjtögetek. Nem más pénzéből veszem ezeket, hanem a sajátomból.

Megtetszett egy 95 000 forintos karkötő, és meg fogom venni 3-4 hónap múlva. Erre rendesen idegbe jött, hogy minek kell 95 000 forintért venni, stb. Én tőle nem várok el ilyeneket, nekem egy csoki is megteszi egy görögdinnyés topjoy-jal szülinapi vagy bármilyen ajándéknak.


2023. nov. 23. 19:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy kapcsolatban vagy vele még semmi köze ahhoz, hogy mire költesz, ha most házasok lennétek sokkal jobban bele szólna mikor mire költesz amúgy... Az én párom is csinál ilyeneket , de engem nem zavar mivel megdolgozott érte
2023. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
9%

Azért itt látszik, hogy főleg nők a válaszolók, a nőnek.


De ha egy pasi írta volna ki...

2023. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Kitana. ***** válasza:
40%

Mert ostobának és felszínesnek gondol miatta. Egyébként szerintem sincs semmi joga beleszólni, de ezek szerint te kb havi 25-30 ezer forintot tudsz félretenni, ami rohadt kevés, és még ezt is egy karkötőre akarod kiadni, akkor nem csoda, ha megfordul a fejében, hogy nem biztos, hogy tudnátok közösen haladni valamiféle anyagi cél felé majd egyszer, ha oda juttok.

Ha nekem 3-4 hónapot kellene spórolnom egy 95 ezres tételre, inkább abba próbálnám azt a felesleges 25-30 ezremet fektetni, hogy többet tudjak keresni majd és ne kuporgatnom kelljen arra az életszínvonalra, amire vágyom.

2023. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha konoly kapcsolatot akarsz oda kell lové amibe neked is illik adni..viszont ha igy szorod a penzed akkor eleted nem lesz.
2023. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!


- Életkorod?

- Párod életkora?

- Fizud?

- Párod fizuja?

- Tervek a jövőre?

2023. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%
Miből gondoljátok, hogy csak ennyit tesz félre? Nem írta sehol, hogy minden spórolt pénzét erre akarja költeni. Nekem pl fixen megy a megtakarítós számlára X összeg, és ha kell valami drága akkor azon felül gyűjtök.
2023. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
4%
16. "...95 000 forintos karkötő, és meg fogom venni 3-4 hónap múlva."
2023. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
78%
#17 És? Tudok olvasni. De ez még mindig nem azt jelenti, hogy a karkötőre gyűjtés MELLETT nem tesz félre.
2023. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
15%

Azért, mert ő nem tud/akar rád ennyit költeni.Igenis, akinek ez a szintje, a férfi ahhoz méri magát.Nagyon helyesen.Ő is tudja, hogy rá egy idő után nem lesz semmi szükség, ha te magadnak ilyen színvonalat biztosítasz.Őszintén, igaza is van.Mondom ezt nőként.

Azt akarja a pasid, hogy add lejjebb a szintedet, hogy a nagy semmivel is beérd, mert ezen kívül mást nyújtani ő nem tud/akar.

2023. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%
#7 El vagy szédülve.Egy olyan nő, akinek ilyen cuccokra van igénye, az nem fog azért spórolni, hogy egy csóringerrel összebútorozhasson és ganézhassa utána a közös életteret.😂
2023. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!