Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen világ igazságtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen világ igazságtalansága már, hogy egy kapcsolat elején amilyen vagyok, az tetszik a másiknak, vagy legalábbis nem ellenszenves neki, később meg már nagyon is kiállhatatlannak tartja?

Figyelt kérdés
Példa: mondjuk ahogy beszélek, fogalmazok, amilyen vagyok bizonyos dolgokba (nehézkes, körülményes). Nem látom, hogy új szokásokat vettem volna fel, vagy markánsan megváltoztam volna a kapcsolat ideje alatt, nagyjából amilyen voltam, olyan vagyok most is. A változás ott van, hogy míg ő régen rendben volt ezekkel, később már kifejezetten taszítónak (és így kritizálásra alkalmasnak) találja ezeket. Vagy másik példa: valakinek tetszhet eleinte, hogy a választottja milyen nyitott, kommunikatív, élettel teli, sok helyre jár, buli stb. Később: francért nem tud megülni a seggén, állandóan megy valahová, nekem ez sok.
jan. 3. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez mögött az van, hogy már az elején sem tetszett neki, csak megjátszotta magát, hogy megszerezze a másikat. Aztán már nem tud tovább színlelni. Saját maga alatt vágja a fát az ilyen.
jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Kesobb màr más kerul a képbe aki nem ugy mosolyog nem ugy néz es hirtelen már meg az lesz az etalon..
jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem korábban se volt oda ténylegesen ezekért a tulajdonságaidért, csak vagy hazudott róla a kezdeti csábítás alatt, vagy ő maga is azt hitte hogy bejön neki, mert még tartott a rózsaszín köd.

Ha valaki önmagadért szeret, az nem fog kritizálni később sem az átlagtól eltérő dolgaidért. Sőt, kifejezetten azokat is szeretni fogja, még akkor is, ha az esetleg másoknak zavaró, vagy kifejezetten hiba számba menne. Végső soron pont ez a valódi szeretet lényege.

jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem az számít mit latsz hanem milyen szemmel nézed.


Ugyanazt az embert lehet szeretni is utálni is, tőled függ mit vetítesz ki a másikra es nem a másiktól.

jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen egyet értek, az ilyen sosem szeretett. Csak el akarta hitetni, és amikor már szereted, megpróbál elnyomni.
jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Megesik hogy valaki egyik nap szépnek lát másik nap nem, miközben ugyanaz vagy kivul belül. A masik változik meg, nem te. Értsd átvitten.


Sokaknak meg önismerete sincs. En pl tudom ha vkit szeretek hogy 5 ev mulva is szeretem mást ezt meg nem tudja saját magárol.

jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Azért az megvan, hogy minden kapcsolat alakul, fejlődik? Elkezdesz egy kapcsatot és elkezded megismerni a másikat. Semmire nincsen garancia, sosem tudod, hogy egy kapcsolat hogyan alakul. Időközben van, hogy rájön az ember, hogy mégsem azt az illetőt keresi. És ha valaki már nem annyira tetszik akkor az addig nem annyira fontos tulajdonságai egyszeriben felerősödnek a másik szemében, ugye negatívan.

Aztán meg vannak bizonyos elvárások is egy kapcsolatban, jogos vagy nem az most mindegy, de mindenki elvár ezt azt a másiktól. Ebbe tartozik leggyakrabban bele az, hogy valaki bulizós, eljárogatós de ha kapcsolatba lép akkor a másik fél egy idő után azt szeretné látni, hogy nem eljárkál meg bulizik hanem vele, rá szánja az idejét. Hogy ez most jogos vagy nem azt mindenki döntse el maga, de így van.

jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7: "Azért az megvan, hogy minden kapcsolat alakul, fejlődik? Elkezdesz egy kapcsatot és elkezded megismerni a másikat. Semmire nincsen garancia, sosem tudod, hogy egy kapcsolat hogyan alakul." Igen, épp ez a bajom, hogy a kapcsolatunk alakulása során, illetve a sok év után az a mérleg, hogy én nem vagyok vonzó személyiség neki, most már biztos nem választana. Pedig biztos, hogy a vége felé ismerhette a valódibb arcomat, illetve ő is időközben ismerte fel, neki mi a vonzó. Tehát most az van, hogy ha valaki igazán megismer, akkor már nem leszek neki vonzó. Az elején még minden tetszett bennem, ami nem, az is max semleges volt. Ebből lett az, hogy utálatos tulajdonságaim vannak. Neki utálatosak. Tényleg van, ahol működik az, hogy aki eleinte szeretett, az öt év után is? Már nem vagyok fiatal, mikor jön ilyen? Nem sürgős éppen, két éve egyedül vagyok és nem is keresek senkit, de azért majd jó lenne azt megélni, amiről beszéltek. Amikor x év után nem megy el tőlem a kedve valakinek. Vagy épp nekem tőle.
jan. 3. 15:59
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen az, amikor önmagamért szeretnek vagy amikor én szeretek önmagáért valakit. Szerintem sose volt ilyen, nektek igen? Milyen az? Az emberek többségének gondolom, hasonlóan nincs ilyen élménye, lévén a házasságok 67 %-a válással végződik. Hát még a kapcsolatoké.
jan. 3. 16:01
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem ismer eléggé, amikor elkezdtek szexelni. A szex elködösíti az agyat, és nem látod a másikat tisztán.
jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!