Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen világ igazságtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen világ igazságtalansága már, hogy egy kapcsolat elején amilyen vagyok, az tetszik a másiknak, vagy legalábbis nem ellenszenves neki, később meg már nagyon is kiállhatatlannak tartja?

Figyelt kérdés
Példa: mondjuk ahogy beszélek, fogalmazok, amilyen vagyok bizonyos dolgokba (nehézkes, körülményes). Nem látom, hogy új szokásokat vettem volna fel, vagy markánsan megváltoztam volna a kapcsolat ideje alatt, nagyjából amilyen voltam, olyan vagyok most is. A változás ott van, hogy míg ő régen rendben volt ezekkel, később már kifejezetten taszítónak (és így kritizálásra alkalmasnak) találja ezeket. Vagy másik példa: valakinek tetszhet eleinte, hogy a választottja milyen nyitott, kommunikatív, élettel teli, sok helyre jár, buli stb. Később: francért nem tud megülni a seggén, állandóan megy valahová, nekem ez sok.
jan. 3. 14:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20, hááááááááátigen, van ilyen bőven:D És nem is az általánost mondtam, hanem az ideálist. Deee attól még a felismerés megmarad és változás hiányában annyi fog történni, hogy elégedetlen és frusztrált kezd lenni. Amin segítene a változás, dehát az nincs... úgyhogy inkább besvanyodik és frusztrálódik tovább.

Meg azt is vegyük hozzá, hogy egy-egy ilyen változás felismerése és megtétele között sok idő eltelhet. Pl januárban felismered, hogy nem jó ez így... vársz hónapokat, gyűjtöd az élményeket, de nem lépsz. És akár év végén valaki felmond és ez ad eg ylöketet arra, hogy na, akkor te is. Vagy jön eg yúj élethelyzet ahol jól jönne pl a másik munka és ez már elég motiváció arra, hogy változtass. Mert felismerni valamit egy dolog, de a meglépéséhez motiváció is kell, az nem mindig elég, hgoy ez nem jó és kész.

jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!