Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnék a magándokimnak? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnék a magándokimnak? Az emailbe mosolygós fejet írt.

Figyelt kérdés

Eredményt küldött emailen de ez meglepett. Oké, hogy negatív, de szerintem a szakvéleményhez nem szokás kvázi ismeretlennek ilyesmit írni. Mert ha már sokszor látott es olyan a viszony, akkor elmegy de így fura.

Vizsgálat közben jókedvű volt, humoros, mosolygós.


febr. 23. 19:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor jössz be neki, ha ilyeneket kapsz:😍😘❤️.
febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Benne lennék a randiban és nem tudom mit írjak. Pofára meg nem akarok esni ha esetleg félreértem.
febr. 23. 19:30
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, nem. Beképzeled. Valószínűleg az örömhír miatt tette oda. Itt csakis kizárólag Te akarsz randit. Ha akarna hidd el, elhívott volna,nem emojikat irogatna.
febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Szerintem te vagy jézusom...

Szerinted egy vizsgálat után random küld neked vki randis üzit? Jól belemászna a képembe. Még negatív értékelést is írhat vki ilyenért akinek nem szimpi.

Normális ember először puhatolózik, nem letámadja a másikat.

febr. 23. 19:45
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
Légy bátor. Mit veszíthetsz? Írd meg neki, hogy tetszik a mosolya. Sok sikert! Írj majd, hogy mi volt. Akár privátba is megírhatod. :)
febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orvosok nem rosszalkodhatnak a betegekkel, biztosan jár nekik valamilyen bünti ezért, szóval nem hiszem, hogy úgy kezdene ki veled, hogy annak írásos bizonyítéka legyen. Te tipikusan az a nő lehetsz, aki mindenkiről azt hiszi, hogy őt akarja.
febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, mivel orvos vagyok. De tudod mit, hajrá, égesd csak magadat.:)

Nagyon jókat szoktunk derülni az ilyen pácienseken.

febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 7-es! Tudnál mesélni vicces történeteket? Akár privátba is. :)
febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Ha ki akarsz kezdeni vele írj valami frappáns választ, ami akár felhívás is lehet keringőre, de ne legyen túl egyértelmű
febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Most csak szerinted vagy tudod? Ha valóban orvos lennél, bizonyára tudnád. Feltehetek egy kérdést amire csak egy orvos tud válaszolni? Gyorsan írj majd vissza, ne legyen időd neten keresgélni...
febr. 23. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!