Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnék a magándokimnak? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnék a magándokimnak? Az emailbe mosolygós fejet írt.

Figyelt kérdés

Eredményt küldött emailen de ez meglepett. Oké, hogy negatív, de szerintem a szakvéleményhez nem szokás kvázi ismeretlennek ilyesmit írni. Mert ha már sokszor látott es olyan a viszony, akkor elmegy de így fura.

Vizsgálat közben jókedvű volt, humoros, mosolygós.


febr. 23. 19:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Na ja. A másik, hogy valszeg az asszisztens levelezik a páciensekkel a doktor nevében :)
febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Viszont még nem kávéztál vele, a számodat sem tudja valószínűleg és egyszer sem hangzott el a szájából, hogy milyen csini vagy... Hmmm..

Szerintem te túl sok nyálas füzetet olvastál annak idején.

febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent a mosolygós fej.

Kollégáim is így szoktak írni.

febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%

Elobb tesz barmit eloszoban, ha akar valamit, mert van olyan is. De irasban nincs az az isten, hogy kockara tegye az allasat, karrierjet. Olyan etikai vetseg, amibol baromi nagy baja lehet. Pl ha bosszut akar valaki allni.

Bemeseled.

febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan ügyvédnő aki úgy köszönt el telefonban hogy : puszi! Volt olyan hogy ez az ügyvédnő szivecskét küldött az uzenetemre. Akkor ő akart volna, akar tőlem valamit?
febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebből jó nagy égés lesz😬😬
febr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy mondod nekem is küldött mosolygós fejet a dokim...🤫😂😂😂
febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Dugtam már doktorral, de nem küldött ilyen gyerekes dolgot, simán szóban elmondta mit akar. De égesd csak magad, látszik nagyon fiatal vagy még
febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

21. Asszisztens ott nincs.

Rendben. Akkor csak ilyen közvetlen, köszönöm, hogy válaszoltatok.

febr. 24. 08:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!