Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnék a magándokimnak? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnék a magándokimnak? Az emailbe mosolygós fejet írt.

Figyelt kérdés

Eredményt küldött emailen de ez meglepett. Oké, hogy negatív, de szerintem a szakvéleményhez nem szokás kvázi ismeretlennek ilyesmit írni. Mert ha már sokszor látott es olyan a viszony, akkor elmegy de így fura.

Vizsgálat közben jókedvű volt, humoros, mosolygós.


febr. 23. 19:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha pofára esnél, legalább megkérhetnéd, hogy kezeljen, ápoljon.
febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
5. Áh, kizárt. :/
febr. 23. 20:03
 13/33 anonim ***** válasza:
81%

Küldj neki képet a farkadról, hogy állítson fel róla diagnózist.

Ha abban is lesz szmájli, akkor tuti, hogy bejössz neki.

febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem te kérdeztél hasonlòt mùltkor? Hát hívd el randizni, mit veszíthetsz? Max dokit váltasz
febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a #6, de nem a #3 és a #7. Én nem vagyok orvos, egy csepp vértől képes vagyok elájulni, nekem ne tegyél fel kérdéseket. Nevetős fejet küldenék most, de még azt hinnéd, én is ki akarok veled kezdeni.
febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
47%
Valszeg vmi kis hulye p.csanak nézhet. Mert kétlem hogy egy orvos szakvéleményt komoly embereknek is igy adnának ki.
febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon nagyon túl gondolod.

Semmit nem jelent egy mosolygós fej. Főleg, mint írtad, ilyen a stílusa. Nem, nem tőled volt elájulva.

Inkább csak le akart menni a szintedre, mint a 16 célzott rá.

febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a betegek tájékoztatása az asszisztens dolga, szóval neked is ő üzenhetett.
febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Most csak szerinted vagy tudod? Ha valóban orvos lennél, bizonyára tudnád."


Persze. Minden orvos egyforma. SZabvány szerint készülnek.

Prsze, egy orvosnak pont egy ilen butuska kislányra van szüksége, mint ahogy előadod magad itt.

febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem mert nyelves smylet írni.
febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!