Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg ekkora szörnyete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ekkora szörnyetegek?

Figyelt kérdés
Sok sztorit olvasok netes fórumokon, kommentekben, hogy hogy semmizte ki a nő a párját egy teljesen a semmiből jövő válás során például vagy milyen sok köztük a kibírhatatlan idegbeteg. Én szeretnék alapvetően párkapcsolatot, de ha ennyire rossz a helyzet, hát inkább maradok egyedül.😄
márc. 5. 19:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Maradj egyedül.
márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is inkább maradj szingli.
márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen nincs, hogy a nő kisemmizi a férfit válás során, mert minden felesben megy.


Azt pedig, akit ki lehet semmizni, meg is érdemli :D

márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%

Olyanokat nem olvastál, ahol a férfiak szexuálisan zaklatják, bántalmazzák a párjukat, gyereküket, vagy kiirtják a családjukat?


Ezt minek nevezed?

márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%
A 4-es megelőzött.
márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
85%

És hogy semmizte ki? Ami házasság előtt az övé volt, az is marad.

Na ja, ismerek pasit, aki ugyanezt a szöveget tolta, hogy mennyire kisemmizte a neje, lakhatása sem maradt, de azt elfelejti megemlíteni, hogy a lakás a nőé volt, a nyaralót meg örökölte

Kusemmizesben a pasik sincsenek lemaradva, bár nem is igen lehet ilyen. A közös vagyon feleződik. Nem az egyik visz mindent

márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
85%
Én meg olyat olvasok rengeteget ahol a férfi bántalmazza többféleképp a nőt (lelki, anyagi, fizikai, szexuális), addig beállitva hülyének, amég elhiszik magukról, és sokan képtelenek kilépni.
márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
93%
Ne netes kommentek alapján ítéld meg az embereket, sem pedig a párkapcsolatokat.
márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ha maga az egyén (akár férfi akár nő) egy nagy paraszt, akkor a fejed tetejére állhatsz, ő akkor is egy gyökér marad.

Most engem is helyben hagyott a férjem, pedig azt hittem ő a társam. Anyukám szerint a fêrfiak undorítóak, ám én a családunkból több nőt ismerek, akik otthagyták az egész családjukat, valaki a kiskorú gyerekeivel sem tartja a kapcsolatot.

Az alapvető probléma inkább az, hogy a nemek nem értik meg egymást, nem is akarnak egy kicsit sem a másikhoz alkalmazkodni. Ki kell találni mit akar a másik, kommunikáció nulla, cseppet sem gondolunk bele a partnerünk helyzetébe. Empátia szintén nulla. Így pedig egyszerűen nem lehet hosszútávon együtt élni egy családban.

márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%

Most azt hagyjuk, mekkora bullshit kérsés ez megint.

De azt fontosnak tartom leszögezni, hogy nincs olyan, hogy "teljesen a semmiből jövő válás", és nem. A nők nem szörnyetegek. Normálisat kell választani 🤷‍♀️

márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!