Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg ekkora szörnyete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ekkora szörnyetegek?

Figyelt kérdés
Sok sztorit olvasok netes fórumokon, kommentekben, hogy hogy semmizte ki a nő a párját egy teljesen a semmiből jövő válás során például vagy milyen sok köztük a kibírhatatlan idegbeteg. Én szeretnék alapvetően párkapcsolatot, de ha ennyire rossz a helyzet, hát inkább maradok egyedül.😄
márc. 5. 19:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
15%

"Nézz rám, nézz rám, a bennem lévő szörnyeteg már ekkorára nőtt!" (Monster anime)


Nem az a kérdés, hogy az ember tud-e szörnyeteg módon viselkedni, hanem az, hogy el tudja-e magában nyomni azt, és képes-e a jó utat választani.


Én az exbarátnőm jóvoltából az utcára kerültem, igaz, csak egy éjszakára. A buszmegállóban töltöttem az éjszakát, bármi történhetett volna velem. Az eset egyébként azért döbbentett le, mert én megbocsátottam neki egy megcsalást is, erre ott tartunk, hogy engem kint hagyott az utcán.

Pedig még a legjobb haverja is telefonált neki, hogy engedjen be, elalszom a konyhában. De semmi.

Egyértelműen szörnyetegként viselkedett velem, mert én ezt nem tudtam volna vele megtenni. Sajnos azt kell mondanom, nem egyedi eset. A legutóbbi exem is majdnem megtette ezt velem, csak akkor gyorsan kapcsoltam.


Még valami: anyám jelenlegi férjét kisemmizte a volt felesége a válás után.


Szóval összességében számos nőben szerintem tényleg benne van az, hogy nem bánják, ha az exük az utcára kerül, és kisemmizik az embert, ha úgy van (tisztelet a kivételnek persze).

Ezért fontos, hogy a férfi legyen férfi. Legyen nála a kontroll, irányítsa ő a kapcsolatot, mert ha a nőhőz kerül a vezető szerep, abban nem lesz köszönet.

márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
91%
#6 ilyen pasikat én is ismerek hogy óbégat hogy ki lett semmizve meg kidobva a semmibe miközben semmi nem volt az övé csak betette a szőrös valagát a készbe aztán csodálkozott hogy távoznia kellett szakítás/válás után :D
márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
6%

Még a nők is azon a véleményen vannak, hogy ők tudnak lenni a legkegyetlenebbek, és a legtöbbnek sötét a lelke.

Van jó pár csaj ismerősöm, aki legszívesebben férfiakkal van, mert undorodik a nő társai nagyrészétől.

Ja és ne értsétek félre nem vagyok nőgyülölő, incel.

Szeretem a csajokat, de hogy együtt éljek párkapcsolatban, az esélytelen.

márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
94%

#11 azt ugye tudod, hogy most ezt a sértettség miatt mondod?

És a rengeteg nő, akit szinte agyonver a párja, ők is vajon így látják a dolgot?

Mindkét nemből akadnak bőven szörnyetegek...

márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
95%

" anyám jelenlegi férjét kisemmizte a volt felesége a válás után."


És mégis hogyan? A törvények sem teszik ezt lehetővé.

ANyád inkább csak utálja az elődjét.

márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
7%

#14


Amint említettem a komment elején, nem az a kérdés, hogy az ember tud-e szörnyetegként viselkedni (nem hiába idéztem be a Monster animét).


E kérdés azonban a nőkről szól, nem a férfiakról.


De ha érdekel a véleményem: igen, vannak férfi szörnyetegek is.

A húgomat megcsalta és elhagyta a férje úgy, hogy született egy kisfiuk, azon az alapon, hogy ő szórakozni akar.El kellett adni a nagy lakást, meg mindent. A csávó éli az életét, a húgom meg egyedül neveli a gyereket.

Tehát ebben a történetben a férfi volt a szörnyeteg.


#11 voltam.

márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
8%

#15


Külföldön történt az eset.

Ott más törvények vannak, mint Magyarországon.


#11 voltam

márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
84%
Megértelek #17, de ez az egész kérdês egy hatalmas általánosítás, az egyik nem rossz színben feltüntetése. Érdekes is lehetne a kérdés, ha csupán ember szerepelne benne.
márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Hú, jó sok válasz érkezett!


Nem provokációnak szántam.


Szóval általánosan nem, nem bántanék nőt sem szavakkal, sem pedig tettekkel.


Csak érdekelt, hogy mások hogyan látják a dolgot.

márc. 5. 20:27
 20/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán lehet kisemmizni valakit csak úgy. :) A sztorik fele hatalmas hazugság. Mindkét oldalt meg kéne hallgatni, mert sokszor tényleg az van ám, hogy a férfi a hatodik sör után bőg, hogy őt kisemmizték, közben meg egy vasat nem tett a kapcsolatba és a ház se az övé volt.
márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!