Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg ekkora szörnyete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ekkora szörnyetegek?

Figyelt kérdés
Sok sztorit olvasok netes fórumokon, kommentekben, hogy hogy semmizte ki a nő a párját egy teljesen a semmiből jövő válás során például vagy milyen sok köztük a kibírhatatlan idegbeteg. Én szeretnék alapvetően párkapcsolatot, de ha ennyire rossz a helyzet, hát inkább maradok egyedül.😄
márc. 5. 19:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
22%

#18


Múltkor meló helyen hallgattam a rádiót (talán a Retro rádio volt), amit Bochkor Gáborék vezetnek, reggeli műsort. Ott pont ez volt a téma, hogy a nők mennyire visszaélnek a válással, hogy hátrányos helyzetbe hozzák a férfit.

Lehetett írni SMS-t is, ahol story-kat küldhettek be.

Beszéltek telefonon egy ügyvéddel, aki elmondta, hogy ma már azért más törvények vannak, mint régen.

Ami azt jelenti, hogy ma már nehezebben lehet kisemmizni a férfit Magyarországon, de régen nem volt ez így.

Szóval az, hogy a nők kisemmizték a férfiakat, több, mint városi legenda. Persze feminista (nőpárti) szemmel aligha lehet ezt elfogadni.

márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
69%

"Ezért fontos, hogy a férfi legyen férfi. Legyen nála a kontroll, irányítsa ő a kapcsolatot, mert ha a nőhőz kerül a vezető szerep, abban nem lesz köszönet."

Innentől vagy hiteltelen és beteg.

márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is maradj egyedül ha minden nőt egy kalap alá veszel. Vannak ilyen és vannak normális nők is. Ahogy férfiből is van megcsalós meg olyan is aki nem. Egyik fél sem különb.
márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
39%
#18 vagyok nem vagyok nőpárti tisztában vagyok vele, a nők nagy része mit művel válás után. Csak abba is gondolj bele, mi vezetett odáig, hogy elválnak? Mert az nehezen hihető, hogy közösen szépen, békésen megegyeznek, hogy nem folytatják tovább együtt, aztán a nő gondol egyet és kisemmizi a pasit.
márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
83%

Ma már nem nagyon lehet senkit kisemmizni, a magyar törvények elég jók ebből a szempontból.

Ennyi erővel a nők is félhetnének hogy a pasi megpattan miután felcsinálta őket, aztán küld havi 20.000 gyerektartást és annyi. Ilyen pl rengeteg van.

Kibírhatatlan idegbeteg mindkét nemnél sok van. Olyanokkal nem kell összejönni.

márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%

Most gondolkodom, nehéz. Pedig írtam már a kérdéshez pár választ. Soha nem tudhatjuk, mi hozza ki valakiből az állatot. Belőlem például kihozta, hogy a férjemnek viszonya volt a kolleganőjével, ezután bizony átváltottam vadállatba. Főleg, hogy a fêrjem sajnáltatta magát és mindenki más hibás volt, őket kettejüket kivéve.

Valakiből már akkor is kijön az állat, a párja nem oda teszi vissza mondjuk a sajtot, ahol eddig volt.

Kinek mekkora az ingerküszöbe.

márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
86%

Én is beszélgettem olyanokkal, akiket szerintük kisemmiztek. Ezekben az esetekben az volt, hogy a nő otthon volt x gyerekkel, a pasinak ez baromi kényelmes volt amúgy, mert minden alá volt rakva, lévén az asszony nem járt el főállásban dolgozni, aztán arra hivatkozva, hogy a nő semmit nem tett bele, még azt a keveset is sajnálta, amit a nő váláskor kapott. Meg a saját gyerekének vett dolgokat is magának akarta a pasi... Na de a vicc az egészben, hogy mindezek után a sebeit nyalogatva a pasi milyen nővel jött össze? Olyannal, aki elvárta, hogy eltartsák. Csak ezúttal közös gyerek se volt.

Mindenki maga választja a párját, illetve fogadja el a kapcsolat közösen felállított kereteit. Olyan csak nagyon ritkán van (ha egyáltalán van), hogy valakinek a személyisége 100%-os fordulatot vesz és ezt nem lehet látni előre. Te választottad, illetve te fogadtad el az évek során, hogy olyan, amilyen.

márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
17%

#25


Pont ezt mondtam a #21-es kommentben én is, hogy ma már nem. A magyar törvénymódosítások miatt. De ha ez nem lenne, akkor alapból nem változna a helyzet. Mint említettem, anyám férjét simán kisemmizte a (magyar) felesége, mivel külföldön volt a válás, az ottani törvények meg éppen a nőknek kedveznek. Épp eleget láttam annak idején, hogy milyen krízisbe kerültek emiatt.


Ami pedig a kontrollt illeti: nem lenne szükség arra, hogy egy férfi irányítsa a kapcsolatot, ha tudná, hogy a csaj ha átveszi a vezetést, nem él majd vissza vele (abba most ne menjünk bele, hogy számos nőnek alapból a domináns pasik jönnek be). Azért írtam azt a #11 kommentben amit, mert férfi szemszögből az önvédelemre hívtam fel a figyelmet. Amúgy nagy szép feminista tanítás az egyenlőség, csakhogy én úgy vélem, hogy a nők is élnek a kontrollal, ha az hozzájuk kerül. A nő fent tartja magának a jogot, hogy ő választ, és ő is fejez be egy párkapcsolatot, és itt vitának, engedékenységnek helye nincs - ezt minden férfi tapasztalta már egy kapcsolat felbomlásakor, hogy amikor ő gyenge szerepbe kerül, akkor ott már a nő az erősebb, aki érvényesíti az akaratát. És itt most csak a párkapcsolat elejéről és végéről beszéltem.

Felesleges ezt tagadni (bár lehet), hogy a férfi-nő kapcsolatok többségében a felszín alatt a hatalomért való marakodás folyik.


De azért ide is leírom, hogy tisztelet annak a kevés kivételeknek aki létezhet, akik kölcsönösen tisztelik egymást. Ott nincs szükség arra, hogy a férfi irányítson, mert ketten csinálják.

márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
77%

"Ami azt jelenti, hogy ma már nehezebben lehet kisemmizni a férfit Magyarországon, de régen nem volt ez így."


Akkor nőket is ki lehetett, ugyanis a törvény ugyanaz.

márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
13%

#29


Nem ismerem a korábbi magyar törvényeket, viszont talán nem véletlen, hogy Bochkorék ezt a kérdést a férfiak hátrányos helyzete szemszögéből vették elő. Ha mindenki kisemmizhetett volna mindenkit, akkor felesleges lett volna az egyik nemet elővenni.

márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!