Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 durva veszekedés után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 durva veszekedés után a férfi szakítani akar akkor nem is fontos neki a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Jeleztem neki valamit normálisan ami nem tetszett nekem, majd joval kesobb ennek ellenére úgyvettem észre h figyelmen kívül hagyta a keresem, amiből lett 1 veszekedés majd pár nap múlva folytattam mert nem hagyott a dolog nyugodni hogy nem tudtuk megbeszélni. Erre ő aztfelelte hogy akkor szakítsunk mert neki ez nem hiányzik. Most akkor ez a megoldás? Ahelyett hogy figyelembe venne vagy közös nevezőre jutnank? Most majd ha lenne bármi amibe nem egyezunk akkor majd szakítás mert neki ez egyszerűbb?

márc. 22. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Én se csípem ha cseszegetnek.

Nem írod miről van szó, igy azért nehéz állast foglalni, de mindenesetre bárki, bármikor, bármolyen indokkal szakíthat bárkivel, ugyanis nem kötelező úgy ugrálni senkinek, ahogy a másik fütyül.

márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
ver szemet kapva habzo szajjal neki ugrani a masiknak vagy normalisan leulve emberi hangsullyal elmondani a problémánkat es felnottes modon megbeszelni azt nem ugyan az ..
márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Legyen annyi önbecsülésed, hogy felteszed magadnak a kérdést: TE akarsz-e olyan emberrel kapcsolatot, aki semmibe veszi a jogos igényeidet.
márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először normálisan mondtam neki, aztán mondta h jó. Aztán később felrugta az egészet, persze h habzó szájjal neki esek mer atverve éreztem maga és nemhogy meghuzta volna magat még o sertodik meg meg o erzi magat letarolva. Nálam még jogosan bizalom 0.es még ezekszerint szarik a kapcsolatba ha még ő akar szakitani
márc. 22. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosíthatnál, hogy miről van szó, mert enélkül simán tudok olyat elképzelni, ahol neki van igaza, és olyat is, ahol neked.
márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Mindegy miről van szó. Téged zavart valami, megbeszéltétek. Elkövette újra, ezért jogosan veszekedtél vele. Viszont neki van igaza, mert pár nap múlva csak úgy felhozni újra minek? A veszekedéskor kell rendesen megbeszélni és lezárni. Erre nem voltatok képesek, ilyen esetben igen, a szakítás a megfelelő lépés. Szerintem igaza van az exednek, hogy szakított. (Másrészt nem veszekedni kell, hanem vitatkozni, ez szintén a te sarad)


Nő vagyok, 2 éves kapcsolatban, sosem volt részem szakításban. Volt már összeköltözés is. Sosem veszekedtünk. Vita volt, de az nyugodt hangnemben, normálisan, nem alázva egymást. A kommunikáció kulcsfontosságú. Aki (nyugodtan vedd magadra) erre nem képes, az nőjjön fel, mielőtt párkapcsolatba kezd.


Nehezen tudom elképzelni, hogy ebben a helyzetben te mindent helyesen csináltál. Azt persze nem mondom, hogy a párod igen, de a veszekedésesdi szerintem a te hibád volt, ennyi információ alapján.


A nem hagy nyugodni újrafelhozást is lehet jól csinálni.

márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom mit agyalsz rajta. Azzal kéne törődni inkább, hogy te hogyan érzed magad. Ha boldogtalan vagy miatta örülj, hogy vége.

De attól nem várható el, hogy ő majd te miattad megváltozik, változtatni fog azon ami neked nem tetszik. Őt is meglehet érteni hiszen nem fogadtad el őt olyannak amilyen és igaza van nincs értelme veszekedni, átbeszélni a problémát. Jobb szakítani.

márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Nem sok jövőt jósolok neked, kérdező, párkapcsolatok terén. Sokat kell tanulnod a férfiak lelkivilágáról.
márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!