Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fêlèves kapcsolatba gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fêlèves kapcsolatba gyerek?

Figyelt kérdés
Vàllalnâtok fêlèves kapcsolatba gyereket?Pàrom gyereket akar,de egy fèlèves kapcsolatba,azèrt mêg korainak tartom.Mennyi az ideâlis idő,amikor mâr biztosan lehet vâllalni.Garancia tudom nincs semmire,hogy esetleg mikor meglâtja a valòsâgot nem menekül el.Mindenki azt mondja körülöttem,hogy korai ,ês magamnak szülöm alapvetően,hisz a a fèrfi hozza a pènzt abban az idòszakban a nő meg a babâval ,ês a hâztartâssal foglalkozik.

márc. 26. 12:26
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Ên vagyok a nő.
márc. 26. 12:26
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed? Neked nem korai?

Ez egy egész életre szóló döntés.

márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Látom, te még korainak tartod.

1 év járás, 2 év együttélés, és majd utána döntsetek szerintem.

márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
94%
Hallgass a józan eszedre, ne, még most ne! Ismerjük már ezt a gyereket akarok dumát, aztán többségében rájön, nem neki való a családosdi. Először éljetek együtt rendesen minimum 1 évig, szóval nem ez a 30 napból 26-ot nála vagyok, hidd el, sok minden kiderülhet még. Nem feltétlen rossz dolgok, de lakva ismerszik meg a másik.
márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Logikusan gondolkodom igen.Illetve ,rendetlen,elèg sok hâzimunkâm van amikor nâlam van mondjuk 3 napot.
márc. 26. 12:35
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyenben mindig hátsó szándékot látok, hogy azért akar már most gyereket, hogy onnantól te az "övé légy", vagyis biztosan ne keress másik pasit, és mivel leköt a gyerek így nem is nagyon tudsz sehova se menni. Ő persze attól még nem biztos, hogy hűséges lesz, de te egy gyerekkel már nehezebben fogsz új életet, kapcsolatot kezdeni. Sok ilyen van a társkereső, aki pici babával keres társat, te ne legyél köztük!
márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%
Együtt se éltek? Akkor ez nevetséges.
márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Igen ,ezt sokan mondtâk.
márc. 26. 12:41
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

5 - "rendetlen,elèg sok hâzimunkâm van amikor nâlam van mondjuk 3 napot."

"Akármilyen kedves vendég, 3 napig untig elég."

Ha most gondot okozna nekem, hogy nálam van, nem is hívnám többet.

márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szoktál nála lenni? Nála is kupi van? Légy észnél! Vagy netán hozzád akar költözni? Dolgozik, vagy csak ilyen tengi-lengi melók vannak? Várni még tudsz, de ha szülsz, már visszacsinálni nem tudod. Nem olyan egyszerű ám egyedülálló anyának lenni, igaz én özvegy vagyok, szóval nem elhagytak, de elég nehéz, semmi segítségem. Nem panaszkodni akartam, csak figyelmeztetni.
márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!