Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fêlèves kapcsolatba gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fêlèves kapcsolatba gyerek?

Figyelt kérdés
Vàllalnâtok fêlèves kapcsolatba gyereket?Pàrom gyereket akar,de egy fèlèves kapcsolatba,azèrt mêg korainak tartom.Mennyi az ideâlis idő,amikor mâr biztosan lehet vâllalni.Garancia tudom nincs semmire,hogy esetleg mikor meglâtja a valòsâgot nem menekül el.Mindenki azt mondja körülöttem,hogy korai ,ês magamnak szülöm alapvetően,hisz a a fèrfi hozza a pènzt abban az idòszakban a nő meg a babâval ,ês a hâztartâssal foglalkozik.

márc. 26. 12:26
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

"Csak magunkra szâmìthatunj ha jönne a gyerek."

Fordítva - a gyerek csak akkor jöhetne, ha már számíthattok magatokra és egymásra. Erről szó sincs. Tehát nagyon nincs itt az ideje, hogy jöjjön.

Védekezz, túl korai, és én személy szerint nem is gondolom, hogy boldogok lennétek együtt.

márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Mièrt nem?
márc. 26. 14:10
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

Fél év semmire sem elég, főleg összejárogatva nem. Én minimum egy év együttélést javaslok, aztán kezdjetek el ilyen nagyszabású tervekről beszélni.

Az ilyen akaratos pasik általában atra játszanak, hogy ha szült a nő, akkor ő röghöz van kötve, főz, mos, takarít, neveli a trónörököst és kiszolgálja a családot, akár a saját kárára. A pasinak meg kényelmes, mert nem kell rendet tartani (ezért van otthon a nő), dicsekedhet a gyerekkel, és van utóda, tehát teljesítette a férfiúi feladatát. Csakhogy a ha borul a bili, a nő élet lesz nehezebb, egyedülálló anyaként nehezen kap olyan munkát, amit a gyerek mellett is el tud végezni és két főt kell eltartania. Addig apuka éli világát, jó neki az olcsó koszt, nem akkora lemondás újra egyedül élnie.

Ez egy kib. csapda azoknak a nőknek, akik nem tudnak egyedül is megállni a lábakon.

A döntés előtt tisztázd, kinek mi lenne a feladata és téves elképzelés, hogy az apa besegít a baba körül, neki ugyanúgy dolga ellátni őt, a háztartást és dolgozni. Ha egy gyenge nőnek megy, akkor egy pasinak főleg. Ha ezekkel nem ért egyet, akkor csak te rokannál bele a szülés utáni évekbe. Jól gondold meg, mit akarsz.

márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Hât igen,nem besegît hanem segît.
márc. 26. 14:38
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után ilyen körülményekkel max akkor vállalnék, ha 40 fölött vagyok, és ha kell egyedül is fel tudom nevelni.


Elvenni nem akar? Babaváró, CSOK? Mert ilyen szándéka is lehet, azon kívül amiket írtak, hogy neki milyen kényelmes lenne, meg hogy ezzel megköt.

Nekem itt valami nem stimmel. Vagy az egész család zakkant, vagy van ott valami amiről nem tudsz...

márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem akar.
márc. 26. 15:42
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne szülj a semmire, sehova, mert a szülei nyaggatják, hogy mikor lesz már gyereke. A te pöcsöddel ne verjék a csalánt!
márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Az èdesanyja korân szült,gondolom tőlem is ezt vârnâ el.
márc. 26. 15:51
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon vár el tőled bármit egy idegen nő? És téged ez miért érdekel...?
márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Mert szeretne unokât gondolom.
márc. 26. 15:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!