Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fêlèves kapcsolatba gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fêlèves kapcsolatba gyerek?

Figyelt kérdés
Vàllalnâtok fêlèves kapcsolatba gyereket?Pàrom gyereket akar,de egy fèlèves kapcsolatba,azèrt mêg korainak tartom.Mennyi az ideâlis idő,amikor mâr biztosan lehet vâllalni.Garancia tudom nincs semmire,hogy esetleg mikor meglâtja a valòsâgot nem menekül el.Mindenki azt mondja körülöttem,hogy korai ,ês magamnak szülöm alapvetően,hisz a a fèrfi hozza a pènzt abban az idòszakban a nő meg a babâval ,ês a hâztartâssal foglalkozik.

márc. 26. 12:26
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Te hány éves is vagy? 12?
márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
mi 2 év kapcsolat és ez idő alatt 1év 11hónap együttélés után is még hezitáltunk :D
márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
A csalàdja is kèrdezgeti,mikor lesz gyerek,ên meg csak nèzek,hogy mit kêpzelnek.Ők sem gondolkodnak?
márc. 26. 13:54
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont nemrég volt egy ilyen eset ismeretségi körömben... hát nem ajánlom. A nőt beleijesztette a környezete abba, hogy túl korán próbálkozzon a kapcsolatban, mert "hát már ketyeg a biológiai órád, ha vársz, akkor nem lesz gyereked vagy autista szerencsecsomag lesz"... aztán most ott tartanak, hogy a kapcsolatban feszkó, legszívesebben válnának, mert baromira idegesítik egymást, de a gyerek miatt nem mernek, anyuka láthatóan rég megbánta a gyerekvállalást, mert hiányzik neki az előző élete, pedig apuka elég sokat besegít a gyerekezésbe (valszeg azért, mert full HO-ban dolgozik)... ennyi idő alatt nem lehet kiismerni a másikat, és jól meg kell gondolni, akarunk-e gyereket és kivel.
márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
#23 Ti milyen anyagi helyzetben vagytok? És a családjaitok?
márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kissebbsègiek,remèlem ez senkit nem sèrt.
márc. 26. 13:56
 27/56 A kérdező kommentje:
Dolgozunk,sokat.Egyelőre sajât lakàs nincs,a szüleim êlnek sajât lakâsban,nyilvân nem költözöm a nyakukra.Csak magunkra szâmìthatunj ha jönne a gyerek.
márc. 26. 13:58
 28/56 A kérdező kommentje:
Nâlam annyit nem tudna besegîteni ,mert sokat dolgozik a pârom,nem akarnâm leterhelni.
márc. 26. 14:01
 29/56 anonim ***** válasza:
75%

én egy 2 hónapos kapcsolatba bevállaltam.


DE én úgy vállaltam be, hogy 100%ig fel voltam készülve arra, hogy egyedül is felnevelem. Én akartam annyira gyereket (29éves voltam, most 31), hogy nekem az sem lett volna baj, ha egyedül kell felnevelnem.

2 éve vagyunk együtt, boldog családként.

márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ilyen körülmények közé én pláne nem vállalnék... 24. vagyok, az én példámban jómódúak voltak a szülők, így is full katasztrófa a sztori. De legalább a gyerek el van tartva, minőségi élelmiszert, ruhákat kap, van biztos fedél a feje fölött...
márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!