Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a múlt egy új párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a múlt egy új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőm 22 éves két kapcsolata volt és mind a kettővel lefeküdt. Azt mondta több partnerja nem volt soha. Engem zavar, főleg amikor sétálunk a városba és jön szembe velünk az exe, és csak mosolyog magába. Olyankor totál fel jön bennem és próbálom a barátnőm okolni. "Minek kellett?" Stb. Tudom, hogy nem kellene, hisz párkapcsolatban volt. Mit tehetnék ellene, hogy ezt elfogadjam? Én 20 éves vagyok, előtte nem volt senkim csak ő.

#Számít a múlt
márc. 26. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Inkább tedd össze a kezed, mert a mai, átlag korai huszonévesek, tizenévesek lyukaiban több fallosz mászkált, mint amennyi nőd lesz életed során.
márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire számít, de ez például tök értelmetlen féltékenykedés.
márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az okát magadban, miért zavar ez téged ennyire. Mármint, attól félsz esetleg hogy a másik kettő jobb, nagyobb, stb volt?
márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. A jelen kapcsolatra kell koncentrálni Neki is és neked is. Hagyd abba ezt a múlton való gondolkodást. Szinte az összes embernek van múltja. Ha egy olyan lánnyal lennél akinek te lennél az első, az sem garantálja az örökké tartó kapcsolatot ahogy ez sem.
márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számít a múlt, de az nem zavar, ha előttem már volt komoly párkapcsolatola. Téged ha igen, akkor nyilván nem illeték össze és keress tovább!
márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, számít a múlt is. És ez a barátnődnél makulátlan. 22 éves koráig kettő kapcsolat, semmi más nem volt. Tedd össze a kezed inkább és mondj egy köszönetet.
márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire számít, de nem ilyenekben. 22 évesen 2 kapcsolat egyáltalán nem sok és nincs rá okod, hogy zavarjon. Csak a saját bizonytalanságodat vetíted ki, amúgy abszolút nem jogos, főleg az a része, hogy őt próbálod okolni miatta. Ha nem akarod ezzel tönkretenni a kapcsolatotokat, ezt mindenképp tedd helyre magadban.
márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló az életünk. Nekem nem számított. Most már 22 éve együtt vagyunk. Két szép gyerekkel. Ne itélkezz.
márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Számít valamilyen szinten, de nem a te esetedben. Inkább magaddal van problémád, amiért ilyen szinten frusztrál ez a dolog. 22 éves, két férfi volt az életében, ez teljesen természetes, most te vagy neki, téged szeret, veled van. Ezzel foglalkozz, ne azzal aki volt, amihez egyébként nincs sok közöd.
márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz túllépni azon, hogy előtted voltak párkapcsolatai akkor menj el agyturkászhoz mert vagy irigy vagy, vagy önbizalomhiányos.

Persze azt nem értem hogyha zavar akkor miért lett a barátnőd...

márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!