Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nő túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nő túl sok férfivel feküdt le?

Figyelt kérdés
Van joga egy férfinek megítélni egy nőt az alapján, hogy előzőleg hány férfivel volt szexuális kapcsolata?

ápr. 2. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Ezidáig 0-5 férfivel feküdtem le összesen, van joga egy férfinek ez alapján ítélkezni
Ezidáig 0-5 férfivel feküdtem le összesen, nem volna szabad egy férfinek ez alapján ítélkezni
5-nél több férfivel feküdtem le, van joga egy férfinek ez alapján ítélkezni
5-nél több férfivel feküdtem le, nem volna szabad egy férfinek ez alapján ítélkezni
FÉRFI vagyok, nekem fontos, hogy egy nő viszonylag kevés férfivel legyen előttem
FÉRFI vagyok, nekem nem igazán számít, hogy egy nő hány másik férfivel volt előttem
39 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
35%

Mindnekinek van joga ítélkezni. A párom kb 25 nőben járt már. El is gondolkodtam azon, biztosan jó-e számomra egy ilyen ember, aki megjárt ennyi mindnekit, de a kapcsolatai rendre rövidek voltak.

Én összesen 2 emberrel voltam eddig. Ő meg fordítva ítélkezhetne.

ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
78%

Miért fontos az, hogy hány emberrel volt előtted?

Miért veszít az "értékéből"? Pffff

ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
90%
Joga van, de nem ér el vele semmit.
ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
80%
Aki ilyen miatt elítél egy nőt az 98%-os eséllyel azért teszi, mert vele nem feküdt le.
ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 Másnapos Sárkány ***** válasza:
89%
Miért ítélném el? Tőlem aztán lehetett szűz apáca, vagy rossz r*banc is, mire eljutok oda, hogy kiderüljön, nem ez fog dönteni. Sőt... lehet mire kiderülne már rég szakítanánk vagy több éve együtt lennénk, mert pont nem érdekel hány emberrel volt.
ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
14%
komolytalanok az ilyen nok.. bármikor megcsalhatnak..
ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
73%

19 50

Tapasztalatból beszélsz? Ha igen, akkor kussolj, te sarad. Ha nem, akkor miért is kommentelsz?

Ismerek olyan csajt, aki 2 pasival szexelt élete során majd rommá csalta a férjet 28 évesen, míg az ellenkezője is történt az ismeretségi körökben.


NEKTEK férfiaknak kell jobb emberismerőtöknek lennetek, nem mi nők vagyunk hibásak azért, mert átbsznak titeket.

ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván van egy szám, ami már beteges lehet, meg számít, hogy mi volt az oka, de alapvetően nem számít. Nem az első akarok lenni neki, hanem az utolsó.


31F

ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
76%
Ítélkezni lehet, csak baromság. Semmit nem befolyásol. Ez az egész body count dolog csak arról szól, hogy a férfiak kontrollálni akarják a nőket mert még mindig a feudális korba képzelik magukat.
ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

#8

Óriási tévedésben vagy. NINCS olyan, hogy túl sok. Ha egy nővel ismerkedsz és megtudod róla, hogy előtte 2 héttel egy partyban nyilvánosan végigment rajta 8 férfi és másik 12-t meg lepippantott, ahhoz neked semmi közöd nincs!

Éppen ítélkezhetsz emiatt, végül is senki nem tiltja meg, csakhogy egyrészt nincs rá okod, másrészt meg örülhet a nő, hogy nem jött össze egy ilyen hozzád hasonló önbizalomhiányos alakkal...


"Nem az első akarok lenni neki, hanem az utolsó." Amúgy nem vagy te kicsit irányító?

ápr. 2. 20:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!