Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nő túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nő túl sok férfivel feküdt le?

Figyelt kérdés
Van joga egy férfinek megítélni egy nőt az alapján, hogy előzőleg hány férfivel volt szexuális kapcsolata?

ápr. 2. 19:39
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
78%
Engem eddig sose érdekelt, hogy az aktuális barátom előttem senkivel vagy 75 nővel volt. Ha szeretett és megbecsült, jól éreztem vele magam, számíthattam rá, akkor dobtam volna azért, mert sok nővel volt már? Mit számít…ugyanígy az én body countom se határoz meg semmit.
ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van.
ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga dönti el kivel jön össze. Nem értem ezt a jogi dolgot. Te személyes döntésed mi alapján jössz össze valakivel.
ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
38%
Ja látom a kérdező egy frusztrált femcel... akkor mindegy is..
ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

#7 Teljesen egyetértek veled. Az, hogy egy nő egy férfit megcsal-e, vagy sem, az nem a body counton múlik. Ha van is bármiféle összefüggés is a kettő között az inkább fordított arányosság lehet. Nem hiába mondják, hogy k.-ból lesz a legjobb feleség.


Amit meg írsz, hogy a rossz emberismerőket verik csak át: teljes mértékben egyetértek. Igenis a férfi a hibás, ha hagyja magát átverni, nem a nőt kell hibáztatni.


Ennél már csak az nyitogatja jobban a nemlétező bicskát a zsebemben, amikor ugyanezek a férfiak okítanak, hogy "ha nem a rosszfiúkat választanád, akkor nem csaltak volna meg blahblahblah...". Teljes nonszensz. Ugyanis gyakorlatilag minden férfi egy szemét alak. Nem tudom mekkora IQ-val kell rendelkeznie annak, aki emiatt egy nőt hibáztat...

ápr. 2. 22:15
 16/52 anonim ***** válasza:
13%
a tripperess gatlastalan undorito dolgokba belemeno hulye qurvak amugy sem erdekelnek..
ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Miért lenne valaki tripperes attól, hogy sok férfival fekszik le???
ápr. 2. 22:52
 18/52 anonim ***** válasza:
23%
17. teged nem erdekel azt montad.. szerinted az emberek miert szeretik jobban a kevesbe hasznalt vagy az uj dolgokat.. ha hired ment es ez miatt nem jon veled ossze az a ferfi aki tetszik az csak is a te hibad.. de te hajtogatod csak a magadet .. keres olyan ferfit akit nem erdekel és problema megoldva.. ne egy erkolcsos feri utan sirankoz te szentsegtelen..
ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

18. Óh, akad bőven jelentkező, ne félts te engem! 😂

Viszont nem értem az összefüggést. Nem "erkölcsös", csupán gerinnccel rendelkező, hűséges férfi után siránkozom. Azt állítod, hogy az én hibám, hogy ilyen egy darab sincs?

(És akkor még ők jönnek az "erkölccsel" lol 😂)

ápr. 3. 07:08
 20/52 anonim ***** válasza:
0%

"Miért lenne valaki tripperes attól, hogy sok férfival fekszik le???"



Gondolom, nem Wi-Fi-n keresztul megy az ungabunga.....



39F incel

ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!