Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nő túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nő túl sok férfivel feküdt le?

Figyelt kérdés
Van joga egy férfinek megítélni egy nőt az alapján, hogy előzőleg hány férfivel volt szexuális kapcsolata?

ápr. 2. 19:39
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Ja aki több emberrel fekszik le, az használt lesz. Melyik része használódik el konkrétan? Férfiak farka is használódik, vagy csak a nők nemi szerve válik használttá? Ha egy partnerrel szexel napi 4-szer, akkor is használódik, vagy csak x partner után történik ez meg?


Meg megcsalja a másikat. Olyan nyilván nincs, hogy több rövid kapcsolata van, ami x hónap vagy év után tönkremegy. És abban nem átallott szexelni. Tudom, várhatott volna 2 évet, míg megismerik egymást.

Vagy nincs is kapcsolata évekig és közben - ne adj Isten - bejön valaki képbe, akivel lefekszik. Az utána a párját is automatikusan csalni fogja. Értem.


Még valami okosság?

ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
19%

Szóvali szét lettél rakva sok férfi által, mert nem bírsz az ösztöneiddel, most pedig nincs normális férfi aki akarna veled lenni? Ezért gyakorira jössz meggyőzni minket hogy ezzel nincs semmi baj?


Femcel. És látom sok mas nő is az itt a pontozások alapján.

Már kamaszkorunkban a srácokkal is alap volt, hogy akit sokan dugtak az alap, hogy normális párkapcsolatra soha. Ez ösztön.

Vannak férfiak akiknek minden mindegy mert ők is ösztönből működnek.


Amúgy brutál ketszinuek vagytok, mert ha egy férfi szűz, ti már menekülnétek. Ezt kell megfordítani. A normális attól menekül, amit bárki, bármikor megkaphat. Olyan mint valami wc, amibe bárki üríthet.


És persze hogy van végtelen jelentkezőtök, sok férfi akar üríteni, ahogy egy gazdag csávónak is végtelen nő lenne a jelentkezője..

ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

#22 Undorító, ahogy tárgyiasítod a nőket...

Mázli, hogy soha nem fogsz egy valódi nővel semmilyen kapcsolatba sem kerülni, mert egy valódi épeszű nő soha nem menne a közeledbe. Mert nem vagy más, mint egy két lábon járó pénisz, incelkém...

ápr. 3. 20:17
 24/52 anonim ***** válasza:
25%

Hiába hisztizel kérdező, mert annak a nőnek akiknek túl sok kapcsolata volt, ott valami gond van fejben. Ez látszik is minden hozzászólásodban,mert szerinted mindenki rossz, aki szerint ez baj.

Csak egy egyszerű hasonlat.

Vajon te vennél olyan autót, aminek 10+ tulajdonosa volt? Nem is gyanús ha ilyen gyakran cserélt gazdát? Ugye neked se kellene, mert valami oka van annak, hogy mindenki szabadulni akart tőle.

Na ugyanez a dolog , ha egy nőnek sok pasija volt.

Nagyon is tudom, hogy nem alaptalan amit írok, ugyanis volt tapasztalatom ilyen nővel, és tényleg alkalmatlan a kapcsolatra. Nekem is csak kollégaként, amolyan barátság extrákkal volt, mert tudtam, hogy az össze pasiját megcsalta, volt akit velem, mert pár pasi mellett ott voltam én is neki, de semmi lelkiismeret furdalást nem érzett utána, mikor meleg váltásban cserélte le az aktuális "párját". Neki mindent szabadott, de másnak semmit. Ha a pasi nem úgy ugrált ahogy ő fütyült,nem akarta elvenni, és gyereket, már kereste is az utódját, de alapvetően senki sem jó neki.

ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

#24

Hát erre a történetedre ne legyél büszke. Szóval kihasználtál egy nőt, csak azért, hogy az ösztöneidet legyen kin kiélned. Szép munka...

"nem akarta elvenni, és gyereket, már kereste is az utódját" Szerinted miért kereste? Azért mert látta, hogy a pasi akkor ér 100 forintot, amikor a bevásárlókocsit tolja. Manapság komolyan mondom egy normális pasi sincs. Az ember lánya már csak a nagy számok törvényében bízhat, hátha akad valaki aki tényleg megérdemli a figyelmet és lehet rá építeni. De így 40 közelében már kezdem feladni, főleg az ilyen értetlen kommentek láttán... Ha tényleg minden férfi ilyen, hamarosan kihal a világ...

ápr. 3. 23:00
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
És kitörlik azt hogy mennyire undorító ez az autó és a gazdája analógia a női szexualitás tekintetében. Akkor is leírom, még egyszer. A 24-es undorító!
ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

#26

Lehet, hogy undorító, de attól még igaz. 🤭

ápr. 3. 23:24
 28/52 anonim ***** válasza:
25 vs 27 kérdező, elfelejtettél profilt váltani? Mert nem kis ellentmondás van a két kommented között...
ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
0%

"És kitörlik azt hogy mennyire undorító ez az autó és a gazdája analógia a női szexualitás tekintetében"



A ferfi szexualitas tekinteteben is, csak ti emelitek piedesztalra a Chad-eket.....



39F incel

ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

#29

Uramjézus...

ápr. 3. 23:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!