Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nő túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nő túl sok férfivel feküdt le?

Figyelt kérdés
Van joga egy férfinek megítélni egy nőt az alapján, hogy előzőleg hány férfivel volt szexuális kapcsolata?

ápr. 2. 19:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

A 24-esnek csak fáj, hogy nem ő az atyaúristen egy nő szemében, aki megtetszik neki, nem ő volt az akiről kislánykora óta ábrándozik és csak neki őrzi magát évek óta. Semmi másról nem szól a dolog, csak a törékeny kis egójáról. Ennyi.

A férfiak kontrollálták a nők testét is, most meg nem tetszik nekik, hogy már nincs meg ez a kontroll.


Elárulok valamit, a biológiamániásoknak is, hogy egyrészt az ember soha nem volt teljesen monogám, az őskorban sem egy apának szült 8 gyereket egy nő, hanem annyinak amennyinek épp sikerült. A 6 gyerek 3 apától közelebb áll az alaptermészetünkhöz, mint az, hogy egy emberrel éljünk és szexeljünk 50 évig. A rengeteg félredugós kényszer is abból jön, hogy a testünk még nem érte utol a tudatunkat. Vannak teljesen monogám fajok, a madarak között pl eléggé jellemző, na ők nem is bsznak félre, amíg él a párjuk, de sokan még a pár halála után sem kezdenek új “kapcsolatba”.


Úgyhogy az, hogy a nők dugogatnak össze-vissza, teljesen természetes jelenség, arra, hogy akár minden héten mással dugjanak meg a fogamzásgátlásnak köszönhető, ellenkező esetben életük nagy részében az aktuális kisgyerekkel lennének elfoglalva. És bármennyire is nehéz lenyelni, de tele van a világ biológiailag megfelelő férfiakkal, nem te (bárki aki épp olvassa) vagy az egyetlen, aki méltó rá, hogy utódja szülessen az adott nőtől. (Ami nyilván nem történik meg, de ez lenne az aktus eredeti célja.)


Szóval csak mondom, ez a nő csak egy férfivel szexelhet téma, hát, nem teszi ki az emberiség történelmének túl nagy részét egyelőre. Elég sok elmélet van rá, miért DÖNTÖTTEK úgy az emberek, hogy a monogámiát részesítik előnyben, ma már gyakorlatilag az egyetlen logikus indok emellett, hogy ne bántsd meg az aktuális partnered. A kapcsolaton kívüli szex ellenérvei viszont elavultak.

ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Ja ha szerinted is igaz a használt nő használt autó párhuzam, akkor te is használt vagy? Vagy te nem kellettel 1 nőnek se?
ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
0%

"Elég sok elmélet van rá, miért DÖNTÖTTEK úgy az emberek, hogy a monogámiát részesítik előnyben"



Azert, hogy ne csak a top 20% lapatallu macho koptassa a farkat.....



39F incel

ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

#31 és #32

Attól még k.-k vagytok.

Vagy ez zavarja a törékeny kis egótokat? 🤭

ápr. 4. 07:38
 35/52 A kérdező kommentje:

#33

Krisztus kegyelmezz...

ápr. 4. 07:39
 36/52 anonim ***** válasza:

Ja hogy kva vagyok. Valóban használtan házasodtunk a férjemmel, sőt már gyerekeink is voltak.

Viszont én házasságban élek, egy másik használttal, te meg egyedül száradsz el.

Hány partnertől számítok kvának? 10 már kva, 9 még nem? Csak hogy tudjam.

ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Xdd
ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

#36

Oh, ki tudja meddig? Amíg az anyagi érdek erősebb az ösztönnél. 😂 Aztán jön Mr. Kigyúrt Lapátáll, és meg is volt a házasságtörés. Dehát emberek vagyunk.

Meg k.-k. 🤷

ápr. 4. 08:51
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

47 éves vagyok, már rég anyagi biztonságban éltem a fiammal, mikor a férjemmel megismerkedtem. Elég jó diplomám van, jó állás, lakás, autó.

Azt most így nem tudom hirtelen, vajon a férjem álla lapátnak számít-e - este megnézem -, de mindenképp izmos. Igaz, nem gyúr, hanem a fizikai munkától néz így ki. Nincs miért házasságtörjek, kiváló az életünk.


Képzeld van olyan, aki csak úgy szerelemből házasodik. Bár számodra ez nyilván nem opció, hogy valaki beléd szeressen. Ha ennyire tartod a nőket, nem csoda, ha neked nem jut.

ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Ph, a szerelem, a szerelem... 47 évesen megtanulhattad volna, hogy a szerelem legjobb esetben 2-3 évig tart.

Dehát, ahogy a szomszédasszonyom mondta 50 évesen az új pasijáról: "az én koromban ez már ajándék" 😂

ápr. 4. 10:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!