Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, ha úgy érzem, hogy egyedül folytatnám az utam, mert elvesztettem az érdeklődésem a ferfiak iránt, közel az 50 hez ?

Figyelt kérdés

Közel az 50 hez, 15 évvel a valasom utan, es egy tönkrement kapcsolat után, megváltozott a gondolkodásom, már nem akarok új embereket megismerni, férfiakat, elvesztettem a vágyam, hogy tetsszem, hogy aggódjak, hogy ki mit gondol rólam, vagy hogy mennyire lát szépnek, egyedul az erdekel, hogy meglegyen ami kell nekem itthon, ha a lanyom meglatogat, es hogy legyenek kifizetve a szamlaim.

Nem vagyok még klimaktériában, tavolról sem, most vagyok pár hónap múlva 48 éves.

Ez új a szamomra ez az erzes, mert eddig valamennyire kitöltötte az eletem a parkapcsolat es most egy űr maradt, ami nem tudom hogyan tölthető ki.

Kapcsolataim nem végződtek jól csak felkegyelmü szadistákat szedtem össze eddig es most is sorban állna pár, akire még nem került sor es meg nem tudtak ártani de sajnos szamukra, mar nem is fognak mert nem lesz rá lehetőségük!


ápr. 6. 19:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy szeretnéd, ez a te döntésed?
ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Addig is maszturbáljunk együtt, ha van kedved és nem akarod az időded fecsérelni a felesleg kapcsolatok kialakítására, amik rendszerint kudarcba fulladnak. Esetleg, ha úgy gondolod írj , aztán szépen belemerülünk a vágyaink és képzeletünk tengerébe! Én 45 éves férfi vagyok
ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Szia, abszolút nem vágyok idegenekkel maszturbálni. De kösz az ajanlatot. Biztos van mas is a fórumon aki erre vágyik. Én nem.
ápr. 6. 23:25
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj, köszönöm a választ. Korrekt vagy és diplomatikus. Természetesen értem, teljesen idegen emberekkel nekem sem menne. Előtte mindenképpen kell egy kis ismerkedés, bizonyos értelemben. Azért köszönöm mégegyszer a választ. Jó éjt
ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Akkor foglalkozt sokat a hobbijaiddal, írtad a sportot. Meg törödj sokat magaddal, pl. lelki és testi egészség, szép haj, stb.
ápr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd most egy kicsit a randizast, elj magadnak, nincs ezzel semmi gond. Mas korosztalyban is van ilyen, hogy nem akar senkit, sokat csalodott. A sport nagyon jo otlet, kirandulj sokat, most itt a jo ido. Aztan lehet kesobb mar igenyed lesz egy parkapcsolatra.
ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Érthető ez a lelki kiégés, hasonlóan érzek, pedig fiatalabb vagyok nálad némiképpen...

Semmi sem kötelező, rakj rendet belül, keress valami tevékenységet, amibe bele tudod csatornázni a feszkót, valamint légy boldog! Használd ki, hogy azt csinálsz, amit akarsz, oda mész, ahová akarsz, stb.!

ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor ne legyen. Mit akarsz egy kapcsolatban?
ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!