Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem megy nekem az egész?

Figyelt kérdés
20 és 25 év közötti lány vagyok és nem vagyok szép, mert vannak egyéb hormonális zavarjaim. Van egy srác, aki már hónapok óta ír, hogy találkozni akar és, hogy nem találja az arcomat rondának, pedig az. Nekem ilyen arccal és hirsutismussal soha nem fog menni egy párkapcsolat vagy intimitás és nem érti. Már annyiszor megírtam neki szépen, de nem érti.
ápr. 16. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem inkább az jön le, hogy itt provokálsz mindenkit. Ha valakit zavar valaki, akkor ignorálja és nem ide jön hisztikézni, hogy "jajj olyan ronda vagyok, de a srácnak bejövök, de nem érti meg a problémám. Most mit csináljak?"
ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Le kell tiltani.


Vagy csak azért írtad ki, hogy bíztassunk, hogy "á, biztos nem is vagy ronda, menj csak el"? 😑

ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted... Nem értem miért ne találkozhatnál más emberekkel. Mi lenne ha összefutnál velem, még csak nem is randi lenne, mert házas vagyok. Viszont neked lehet, hogy jót tenne egy kis kimozdulás.
ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!