Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fogom meg találni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogom meg találni az társamat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egészséges. Nehezen érthetően beszélek és ha nem figyelek oda akkor kifolyik a nyálam. Így nem tudok "normális" csókot adni.

De szerintem igazi csók mindenkinek fontos. Akkor nem fogok társat találni? Akinek megfelel ilyen csók is?


2010. nov. 9. 10:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

13.09-es

Nem sértődtem meg.

De teljesen nem értek egyet veled. Remélem te sem, fogsz megsértődni.

Ha ezt fogom érzeni ha egészséges lesz a párom, akkor nem szeret elégé. Attól hogy most én ilyen vagyok nem azt jelenti, hogy mindenkinek furcsának számítok. Vannak barátaim egészségesek mégis ugyan úgy beszélünk mintha nem is lennék beteg. Unokatesom egyszer azt mondta ő nem is úgy néz rám mint betegre.

Vagyis szerintem nem vagyok furcsa, csak egyeseknek vagyok az.

És ha valaki szeretni fog akkor azért szeret mert ilyen vagyok. Ha érzem ez a szeretet, nem hiszem, hogy fogok rágódni, hogy szeret-e vagy megcsal. Ugyan olyan gondolkodású vagyok mint többiek nem vagyok ettől más fajta ember. Nem kell ez miatt egészséges emberektől távol maradnom.

Amúgy döbbentett ilyeneket írok. Te írásodból jöttem rá, hogy igenis van valaki...lesz valaki akivel boldog lehetek és ez akár egészséges is lehet.

Csak hinnem kell benne. Mert csodák vannak(:

2010. nov. 9. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!