Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hetero fiú között elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hetero fiú között elképzelhető egyfajta szerelem?

Figyelt kérdés

Nem olyat éreznek egymás iránt, mint a "szokványos" szerelemben, de valami nagyon extra kapcsolatuk van, nagyon különöset éreznek egymás iránt, mindkettőnek amúgy barátnője van, heteró teljesen.


Sztetek lehetséges tehát heteró fiúk között egyfajta érzelmi viszony?

(mindegy minek nevezzük)


2010. nov. 11. 21:20
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

22:10

a bnőkkel a mesgszokott, tök általános kapcsolat, de az az izgi ebben, hogy a fiú iránti érzései egyrészt nagyon más jellegűek, másrészt meg mintha mélyebbek lennének, de lehet hogy ez csak pont abból adódik, hogy olyan titkos ez az egész "viszony", de ez se jó szó, ide nem lehet jó szót találni.


Azzal nem értek egyet, hogy egy heteró fiú nem érne hozzá egy másik fiúhoz egyébként, mert azért finoman szólva éppen elég esetről tudok (edzőtáborban a tök hetero srácok le.opták egymást az öltözőben stb ... mindegyik teljesen heteró, bnővel persze, ez csak úgy rájuk jött), na de ez most egy mellékvágány, nem erre gondolok, csak válaszoltam rá, ha már valaki annyira erőlteti a bisexualitást.

Sztem szó nincs róla.


Huhhh, nagyon speckó egy kapcsolat, nem is igazán tudnám jellemezni, sztem ezt csakis ők ketten tudják átérezni, de lényeg az, hogy azért létezik ... még ha elenyésző %-ban is.

(sztem)

2010. nov. 12. 12:21
 12/34 anonim ***** válasza:

de arra nem válaszoltál, hogy akkor miért van barátnőjük?


ebben benne lehet az izgalmasság is, meg az a közhelyszerű dolog, hogy 2 azonos nemű jobban tudja, mi kell a másiknak

és nem csak szexuálisan, hanem érzelmi téren is

2010. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

igen, sztem is jobban tudhatják, éppen mi jár a másik agyában ...


Na de miért kérdezed azt, hogy miért van bnőjük? hát mert heterók, és természetes, hogy van. De az is igaz, hogy ha választaniuk kellene, akkor előbb dobnák a bnőjüket, mint a barátjukat.

2010. nov. 12. 19:47
 14/34 anonim ***** válasza:
de ha érzelmileg jobban kötődnek egymáshoz, nem kellene barátnő
2010. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

hát de onnantól kezdve valóban megkérdőjelezném én is, hogy teljesen heterók-e, de egészen más egy fiúhoz kötődni érzelmileg, mint egy megszokott heteroszex fiú-lány kapcsolat

nem jól látom?

és még mindig nem tartom ezt bisex dolognak se, nemhogy melegségnek

2010. nov. 12. 21:54
 16/34 anonim ***** válasza:
érzelmileg ilyen formában kötődni egyszerre csak egyvalakihez lehet, legyen az fiú vagy lány
2010. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

ez biztos?


ha meg így van, akkor sztem egy ilyen esetben két fiú között sokkal mélyebb az érzelmi kapcsolat, mint fiú-lány között, de hát a lány úgymond kell -.---

2010. nov. 13. 06:21
 18/34 anonim ***** válasza:

ha a testi kapcsolatot nem zárják ki, mint ahogy írtad, akkor minek a lány?

ez megcsalás lenne így, akkor ez nem igazi érzelmi kötődés a másikhoz

2010. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

nemnem, figy, azért két heteró fiú között a testi kapcsolat eléggé korlátozott, úgy értem, tuti nem csinálnának olyanokat mint a melegek, de orált, csókot koránt sem tartom kizátnak


ettől még kell a barátnő ...


nem jól látom?

Na de te legalább kételkedsz, azaz gondolkodsz :))

2010. nov. 13. 16:54
 20/34 anonim ***** válasza:
Most nem találom, így nem tudom szó szerint idézni, de régen valahol olvastam, hogy legjobb barátság és szerelem között kb. a testiség az egyetlen különbség. Egy legjobb barátságban ugyanúgy előfordulhat féltékenység, vagy a másik iránti vágy, hogy vele legyen, és egyéb mély érzések is, melyek hasonló erősségűek, mint a szerelemben. És ez két hetero között is lehet. DE eddig tart a hetero rész. Ha már van testiség, vagy testiség iránti vágy, csók, orál, akkor az már átlép min. a biszex kategóriába, hiába nem fekszenek le egymással. Nagyon sokan azzal áltatják magukat, hogy ha egyszer-egyszer kipróbálnak ilyet, attól még nem lesznek se biszexek, se melegek. A francokat nem lesznek... Ha teljesen heterok lennének, a fejükben sem fordulna meg semmi olyan dolog... Áltathatják magukat, de ezzel szintén csak magukat verik át. Sokkal egyszerűbb, ha bevallják saját maguknak, hogy mi is a helyzet valójában. Persze tudom, ez nehéz, nekem sem ment egyből a beismerés, de aztán beláttam, hogy ez az igazság.
2010. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!