Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hetero fiú között elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hetero fiú között elképzelhető egyfajta szerelem?

Figyelt kérdés

Nem olyat éreznek egymás iránt, mint a "szokványos" szerelemben, de valami nagyon extra kapcsolatuk van, nagyon különöset éreznek egymás iránt, mindkettőnek amúgy barátnője van, heteró teljesen.


Sztetek lehetséges tehát heteró fiúk között egyfajta érzelmi viszony?

(mindegy minek nevezzük)


2010. nov. 11. 21:20
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

tehát nálad 1 azaz egy a határ :)


megint a kategüruák és a határok ..... hihetetlen vagy


amúgy meg fogsz lepődni, mert pszichológussal beszéltük ezt, nem is egyel, és na fel is adtam a dolgot, mert abszolút beállítottságtól fügött a dolog, az egyik szerint kb úgy van, ahogy én gondolom, a másik szerint meg úgy, ahogy te :-XD


Nemtom, sztem a korbeli különbségek ... a fiatalabb amolyan nyíltabban gondolkodik, és neki sok minden belefért, de azt az elgiondolást főleg megerősítette, hogy egy "vérbeli heterót" nem fogja kizökkenteni úgymond a heteróságból egy orálkaland, ő ezt meg merheti engedni magának, és ez nagyon furcsa, meg igazából lehetetlen is elmondani amit értek alatta, na de mindegy.

2010. nov. 21. 19:28
 32/34 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nagyon érdekes, amiket írsz. Hogyan látod három év távolából a dolgot?
2013. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy ún lélekszerelem alakul ki két srác között. Azaz nincs testiség, de az összes egyéb érzelmi aspektus hasonlóan működik, mint a heteroszexuális párkapcsolatokban. Én is megéltem ezt, de sajnos a barátom valamitől megborult és átment ellenség kondícióba.
2016. szept. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Engem is érdekelne (ha még olvassa egyáltalán valaki a kérdést), hogy ennyi év távlatából ki hogyan látja ezt a témát. Esetleg valami könyvet tud-e valaki ajánlani a témával kapcsolatban? Szerintem egyébként nagyon is létező jelenség, amiről a kérdező ír, csak nehezen megfogható, pont amiatt, hogy egyik létező (ember által kreált) kategóriába sem besorolható. Mindenesetre nagyon érdekes.
2022. máj. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!