Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hetero fiú között elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hetero fiú között elképzelhető egyfajta szerelem?

Figyelt kérdés

Nem olyat éreznek egymás iránt, mint a "szokványos" szerelemben, de valami nagyon extra kapcsolatuk van, nagyon különöset éreznek egymás iránt, mindkettőnek amúgy barátnője van, heteró teljesen.


Sztetek lehetséges tehát heteró fiúk között egyfajta érzelmi viszony?

(mindegy minek nevezzük)


2010. nov. 11. 21:20
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

ja értem:)

és akkro az olyan fiúkat hova sorolod, akiknek bnője van, atomheterók, mindhatni falják a csajokat, de edzés után poénból a tusolóban már nem egy sráccal lesszopatták magukat ... ? hát én nem mondanám őket se bisexnek se melegnek.


Most ennek sok köze persze nincs az eredeti témához, csak ha már előkerült az a kérdés, hogy heteró fiúk között szted nem fordulhat elő alkalomadtán orál pl, na arra mondom.


Csak mert én meg annyi heteró fiút ismerek, akiknél azért csak helyzet kérdése volt, és simán megtörént ez-az, hogy tulképpen kezdek kételkedni, hogy akkor a te elméáleted szerint létezhet-e csupán heteró?

(a pszichológia mintha erre használná a heteroflexibilis szót, ha jól tudom)

2010. nov. 13. 21:11
 22/34 anonim ***** válasza:

Hát a poénból szopatás sem kivétel, tökmindegy, hogy poénból csinálja vagy sem, aki ilyet csinál, az már nem nevezhető heteronak, mivel hetero ember ilyet nem csinál. Aki átlépi a határt, az már biszexuális minimum. Írtad, hogy te az ilyeneket nem hívnád se biszexnek, se melegnek. Hát sztem ha megkérdeznénk az embereket, vagy a kutatókat, ők nem így gondolnák. :P

Szintén nem tudom hol olvastam már róla, de a felmérések alapján az emberek kb. 80%-a biszex (persze nem azonos mértékben), és csak a maradék 20% az aki tisztán hetero és tisztán meleg. De ennek a 80%-nak a nagy része elnyomja az azonos nemű részt, és csak akkor kerül felszínre, ha tudatmódosító szer hatása alatt van. És igen, jól tudod a "heteroflexibilis az aki önmagát heteroszexuálisként azonosítja, de időnként azonos neműekkel való szexuális tevékenységbe bonyolódik", de el kell keseríteni őket, mert aki ilyen tevékenységbe bonyolódik, az már a 80% közé tartozik, ami már nem hetero...

2010. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

dehogyis ...

hát kár hogy nem tudom megmutatni neked azokat a srácokat akik csak szivatásból szopatják meg a kicsiket :)))


tuti nem mondanád h bisexek

2010. nov. 15. 22:27
 24/34 anonim ***** válasza:
mi akadályoz meg abban, h megmutasd őket? :D de am lehet h kinézetre és viselkedésre sem tűnnek annak, de mivel azonos neművel érintkeztek, így akkor sem lehetnek heterok :P
2010. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

De mondom h ők ezt abszolút szivatásképpen csinálják, már amelyik ... nem azért mert fiúzni akarnak:)


Úgy látom, ebben nem foguk egezségre jutni, de sebaj, attól én nem gondolom h ne lennének heterók ... akkor mondjuk a Kinsey skálában csak talán 0,5 értékkel térnek el a teljesen heterótól, de hiszen még csak nem is flexibilisek, hiszen olyan nincs, hogy ez a konkrét csávó netán szopjon, csak ő szopatja meg (szó szerint) a kisebbet, de ezt olyan értelemben vedd, hogy pl ketten a haverjával elkapják tusolóban aztán durr neki, és ha nem nyeli le a gyerek, akkor még fel is pofozzák. Szóval inkább amolyan ingyencirkusz.


Most így is melegek szted ??


********************

De még mindig nem ez a témánk, csak ezen nem tudunk túl jutni, úgy tűnik :)


Lényeg h két fiú között sokkal mélyebb lelki kapcsolat alakulhat ki, mint egy fiú-lány kapcsolatban, és ehhez nem kell melegnek vagy bisexnek lenni.


És hozhatnék én most ezer példát erre is .... legegyszerűbb és nagyon szemléletes:

unokatesókán egy 19 éves, elég felkapott srác pl, szintén naponta dobálja a csajokat, de van neki egyetlen egy kiváltságos fiúbarátja, akivel a barátságuk olyan szinten van, hogy azt nem tudná egyik lány se megzavarni. Na és köztük volt már olyan nem egyszer, hogy bizony ha ketten maradtak otthon stb, adódtak olyan helyzetek, hogy kimondatlanul, ösztönösen is egymásnak estek valamilyen szempontból, de annyira mindenképpen, hogy leszopták egymást, vagy csak egyik a másikat :)

Pedig mindkettő a világ legnagyobb heterója, nekem meg bevallott ezt, mert velem elég nyílt a kapcsolata. Én is csak mertem meggyanúsítani ezzel a bisex feltételezéssel, és kiröhögött persze, mekkora fa.. vagyok, hogy ilyen jut eszembe, mert ez nem jelenti azt, ők csupán nagyon jó barátok már hosszú évek óta, ennyi. Suliba együtt járnak, szórakozni csakis együtt mennek, egymás melletti utcában laknak, nyaralni csakis együtt mennek (persze barátnőkkel)és még mondta is nekem, amikor majdnem összevesztek egyszer egy lányon, hogy aztán az lett a vége, hogy a lány repült, mert az ő barátságukba nem tudott belezavarni egy lány, holott igen csak oda volt érte mindkét srác. Ezt minden neveznéd? Ők is megkapják a bélyeget, hogy bisexek? Na csak mert ha felhoztam neki a témát, hogy egyáltalán fiúval sex, akkor tökéletesen hülyének néz, és természetesen szó nem lehet róla, ez alól kivétel ez az egyetlen, gyerekkori barátja ... Na de ők meg szinte már összeforrtak lelkileg, hát a nap 24 óürájából 18-at tuti együtt vannak, de az se ritka, ha egyik a másiknál alszik, azaz átlagban lehet az 22 is :)


Az anyja is meggyanúsította már őt, hogy meleg, de aztán persze ment a heves vita, mire megértette ezt a kapcsolatot, aztán a végén annyiban maradtak, hogy "te simán hülye vagy fiam" :-XXDDDD Nekem nagyon tetszett ..


Való igaz, az ilyen jellegű fiúbarátságok olyan szinten ritkák, hogy ezért nem is tudja az emberek 99%-a elképzelni se, csak én meg eddig már a harmadik ilyen fiúpáros miatt szembesülök vele, hogy mégis létezik. De hangsúlyoznám megint, hogy egyik nagyobb nőfaló, mint a másik.

Akkor hogy van ez? Számomra egy bisex nem ilyen, na meg azóta ismerek párat, és enyhe különbségeket vélek felfedezni köztük és a heteró srácok között viselkedésben, megnyilvánulásokban, gondolkodásban.

2010. nov. 16. 13:40
 26/34 anonim ***** válasza:

Hmm hát érdekes amit írsz. De nem fogunk egyezségre jutni. :P A zuhanyzós elkapós eset egyértelmű, aki kedvtelésből, vagy akár poénból, vagy akár szivatásból csinál ilyet, az nem hetero.

Az unokatesód esete kissé más. Akkor a barátjával lelki társak, és persze, létezik ilyen szintű barátság, hogy sülve főve együtt vannak, kitalálják egymás gondolatát. DE, és itt jön a DE: mégpedig ez odáig természetes, amíg csak ez van, amint testi érintkezés is történik, az már nem hetero beállítottság, akármennyire is szeretné. És ezzel csak téged álltat, meg magát is. Tökmindegy hány csaja van, egy nap alatt hányat dug meg, ha fiúval is érintkezik, akkor már nem hetero, akkor sem ha az a srác a legjobb barátja. Lehetnek egész nap együtt, alhatnak együtt is, attól még nem lesznek azok, de ha már történik köztük valami, az már nem hetero kapcsolat, hisz nem is lehet, hiszem azonos neműek között történik. Az a helyzet nála, hogy alapvetően a hetero jellemek a döntőek nála, de biszex beütéssel, és ez utóbbi miatt nem hetero. Viszont örülhet neki, hogy ilyen barátja van, mit nem adnék én is egy ilyenért... :P


Meg kéne kérdezni egy szakértőt erről, de hidd el nekem, ő sem mondaná rájuk, hogy heterok. Egyszerűen átlépik azt a határt, ami a hetero és biszex beállítottság között húzódik.

2010. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

oké, tényleg nem fogunk egyezségere jutni, de semmi baj ...


1, a zuhanyzós srácokat abszolút nem mondanám még csak bisex beütésűnek se ..., de most őszontén! egy bisex nem vágyik maga is akkor a sexre? azaz pl nem akar olykor, legalább egyszer ő is csinálni bármit a fiúval, és nem csak poénból, na és persze csak a fizikai fölényét kihasználva megsz.patja a másikat a tusolóban? ettől már szted bisex lenne? huuuu, de agyonverné, aki ilyet feltételez róla, te jó isten .... pontosabban azt is elkapná és jól meg.zopatná :) haláli ez az egész ...


2, na az unokatesómos story pedig hát valóban egyedi, és te is azt mondod, mit nem adnál egy iylen barátért:) hmmmm. ..és TEE pl miért vágynál egy ilyen barátra??

mi vonz egy ilyenben, ha elvileg te bisex vagy, és nyilván akkor vágynál egy fiúval többre is annál, mint hogy olykor csakis egy orálkaland erejéig lerendezik egymást? nem? csak mert mindjárt átmennek ám agresszívba, ha netán valaki úgymond bu.iskodással vádolná őket vagy bu.iskodni akarna vele


De nehogy azt hidd, hogy veszekedni akarok veled, csak én egyszerűen nem annyira kategória-szerűen gondolkodok, és nekem ő tökéletesen hetero marad ettől még. Nyilván ezért is ennyire nyílt velem, mert tőlem nem kapja meg, hogy ettől már bu.i, és tudja, hogy nekem elmondhatja az ilyeneket. De azt is elmondta, hogy 16 éves korában kb csapatostól mentek sokszor egy erdei helyre, és közösen verték ki, időre versenyezve egymással, na és ez heti rendszerességű poénkodás volt sok haverjával, és persze itt is akadt olyan, hogy valakinek kicsit tovább ment a fantáziája, és érdekes módon senki nem bánta :)

Most akkor ők is így csapatostól mind bisex lennének?

Háát nekem ez furcsa.

Még mindig nem veszekszem ...


Na meg őszintén, mindannyian tudjuk, középiskolás korunkban, koleszekben stb közel sem olyan ritka h fiúk közt történik valami. Sőt, én pl konkrétan olyaról tudok, hogy versenyeztek a srácok a tusolóban, hogy ki tudja messzebbre :) És olyan is megesett h amikor ezt kettesben csinálták, akkor egy kicsit tovább mentek ebben a játékban, és bizony megtörtént, hogy az egyik letérdelt a másik elé, ő meg nagyon élvezte. .... még jó h hagyta.


Nyilván ez olyan dolog, amit mindenki letagadna, holott tudjuk, hogy élete során a fiúk többségének akad egy-egy homoerotikus élménye, a maradék kisebbségnek pedig csak gondolata. Csak ez olyan szinten tabu sajnos, hogy természetesen az életben nem vallaná be egyetlen "macsó" sem. De úgy gondolom, hogy egy-egy ilyen kaland nem teszi őt bisexxé, és azóta stabil párkapcsolatban élnek, eszébe se jutna fiúval bármit kezdeni, úgy gondolom, ez amolyan "helyzet adta" kíváncsiskodás volt. Sokat olvastam erről, és pszichológiai írásokban ezt kemény 80 %-ra becsülik fiúk között, azaz 20 % marad csak aki kimaradt élete során ilyen fiús kalandból.

Azért ez durva, nem? Ezek szerint csak a 20 % lenne teljesen heteroszexuális az alapján, amit Te mondasz?

Elgondolkodtató, nem?


Na izgalmas kérdés ez nagyon, de látod Te bisex vagy, és még Te is csak ennyire kategóriákban tudsz gondolkodni, és szerinted, ha élete során csak egyetlen egyszer akad egy orálkalandja a tusolóban (ahogy írtam, pl koleszban), akkor ő már örökre bisex marad, pedig soha többet nem lez köze fiúkhoz egyáltalán?? Szted ez így működik? Mert nekem nagyon meredek.


De azért írd le nyugodtan ...

2010. nov. 18. 07:26
 28/34 anonim ***** válasza:

Igazából jó, hogy nem gondolkozik mindenki egyformán, túl unalmas lenne az élet, nem? :D


Na akkor az elején kezdve: a kategória szerű gondolkodás semmit nem jelent, szimplán vannak határok, amik átlépése már mást jelent. Persze nagyon sok srác kerül olyan helyzetbe, ami már nem hetero dolognak számít (pl. a közös verés, masztipartik még nem azok, szimplán a kíváncsiság és a versenyszellem hajtja ezeket), de ettől a többségük nem lesz biszex. De itt is szét kell választani őket: aki csak 1-1 alkalommal vett részt ilyenben, mert kíváncsiságból kipróbálta, az nem az, de aki folyamatosan/rendszeresen/állandóan csinálja, és itt a hangsúly a rendszerességen van, az már az.


1. És a tusolós srácok is ez utóbbiakhoz tartoznak, mert rendszeresen csinálják, méghozzá élvezetből. nem azért mert kíváncsiak és ki akarják próbálni. Azon már rég túl vannak. Épp ezért nem nevezhetők heterónak.


2. Hát egyértelműen azért vágynék egy ilyen barátra, mert nem csak sima barátom lenne, hanem több is lenne köztünk. De épp ezért a kettőnk kapcsolatát nem is nevezném hetero barátságnak, mert abba már nem tartoznak bele a homo dolgok, amik a nevükben is tartalmazzák, hogy nem hetero-k. Értve ezt akkor, ha rendszeres a dolog. Mert ha rendszeres, akkor az azt jelenti, hogy vágynak a másikra annyira, hogy újra és újra csinálják, és vágyni egy saját neművel való ilyen érintkezésre már nem hetero dolog. De mondom a masztiparti meg a csapatos verés más kategória, még ha rendszeresen is történik. Ha ennél több is történik rendszeresen, az már megint a min. biszex kategória. A koleszos zuhanyzós egymást szopós meg szintén ugyanez...


Ezt írtad: "De úgy gondolom, hogy egy-egy ilyen kaland nem teszi őt bisexxé, és azóta stabil párkapcsolatban élnek, eszébe se jutna fiúval bármit kezdeni, úgy gondolom, ez amolyan "helyzet adta" kíváncsiskodás volt." Én is így gondolom, amíg -hangsúlyozom- 1-1 kaland van. Ha ez rendszeres, akkor már igenis biszexek minimum.


Visszatérve az elejére: mindenki más beállítottságú, van aki csak adni szeret, van aki csak kapni, és van aki mindkettőt. És a másik oldalt ki sem akarja próbálni. Ettől ugyanúgy lehet meleg és biszex...

2010. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

ayyy, hát mi nem jutunk nevezőre, ezt már megbeszéltük, sebaj


Komolyan fáj, hogy megint kategóriákról beszélsz, és "határokról", amelyek "ha átlép" egy fiú, azaz olyan merev betuszkolási kényszerről, és én meg ezt nem tudom megérteni, mert sztem a világ koránt sem ilyen fekete-fehér. Megint csak arra tudok neked utalni akkor, hogy ovl tolyan srác aki 2 éven át is szopatta magát az öltözőben, edzés után, aztán elmúlt a kamaszkor, elmúlt minden, és ma meg az a srác 3 gyerekes apuka, és köze nincs fiúkhoz, életének egy (elég hosszú) kalandja volt csak. És ezzel én meg teljesen egyetértek. Itt nyilván ehhez kellett egy olyan srác, akivel erre valamiért összeakadt a tekintetük, és persze ő sosem lett volna hajlandó fordítva semmit csinálni, azt már nyilván homosexnek tartotta volna, de az hogy a másik srác szopta le őt folyamatosan, az csak a "jól esett" élménye, és miért ne végül is? Sztem akik nyitottabban gondolkodnak, azok benne lehetnek ilyenben simán. Persze én sem azokról a szélsőségesekről beszélek, akik mocskos-bu.iznak ha hasonlót meghallanak, de figyi, nemrég megismertem egy olyan 18 éves srácot, aki szintén falja a csajokat, minden gondolata körülöttük jár, korábban köze nem volt egy fiúhoz se, aztán amikor megismerkedett (haverságból csak, azaz nem tudta róla korábban!!) egy nyíltan meleg sráccal, akit még "jósrácnak" is tartott, mert sportos, valóban lány szemmel is vonzó fiú volt, na aranyos volt, elkezdi, hogy "hát nem is tudom, lehet, hogy kipróbálnám egyszer, milyen, ha leszop egy fiú, végül is tuti jól csinálja" ... szóval én ezt bizonyos szintig nyitottság kérdésének tartom (ja mert megtudta közben, hogy a meleg srácnak eléggé bejön ő) .... Na ez is izgi akkor, és naná ahogy értesültem róla, tetszett is neki, mint állat, és azóta is olykor kinéznek egy-egy éjszakát, amikor még együtt is alsznak, mert azt mondja, tök extra feeling egy fiúval aludni (olyan szintig, hogy képes erre az éjszakára az éppen aktuális bnőjét is "kitenni" vagy legalábbis valamilyen ürüggyel lerázni .. ez is nem, érdekes?, na de azt tudni kell, hogy qqurva ideges, sőt mérges lenne, és tuti nem aludna többet együtt vele, ha bármi több is történne köztük azon kívül, hogy ő leszopatja magát. Se viszonzás se anál se semmi más nem, elképzelhető, ő ahogy mondja tök őszintén, "csak hanyatt dobja magát, és élvezi" ennyi ...


Ezért is mondtam én valamikor, hogy mai tizenévesek, talán a huszasok is valamennyire, iszonyatosan másképen gondolkodnak erről, és jót nevetnének, ha bárki emiatt lebu.izná őt egy ilyen miatt.

És ezt is írtam már: pont azért meri megtenni, hogy ő leszopassa magát egy fiúval, mert teljesen biztos a saját orientációjában, azaz abban is, hogy őt egy ilyen leszopatás nem fogja meleggé tenni, azaz nincs mitől paráznia. Nyilván aki nem annyira biztos saját magában, az állatira félne, mi lesz vele ... és netán megrendül a hatalmas heterósága, de egy ilyen magában biztos srácnak ez nem probléma (egyébként van egy könyv, amelynek valami olyasmi a címe magyarra fordítva, hogy a "Mennyire könnyen is törik az a hűde sérülékeny heteróság" ...kb fordítva csak -- nekem nagyon tetszett).


Nem jól gondolom?


Gondolom, szted nem :)


Csak hát tudod annyi példát látok erre, hogy nem is tudom ezt másképpen gondolni.


Uncsitesókám is az lesz, akinek itt ez a nagyon jó haverkája, de eltelik kis idő, és később ők se fogják egymást szopkodni, majd belekerülnek ők is egy megszokott családmodellbe, aztán onnantól kezdve sztem ez amolyan tabutéma lesz, és marad a "szimpla, ám" örökre baromi erős barátság ezzel a haverkával. Sőt ... ez a dolog köztük sztem amolyan közös nagy titok lesz, amit csak ők ketten tudnak és éreznek, azaz sztem szétrobbanthatatlan barátság lesz ez örökre, amit egy kívülálló meg az életben nem fog megérteni, hogy is létezhet ilyen.


Ezt se jól látom szted? Csak mert én meg vagyok győződve arról, hogy ez így fog történni, már most, így évekkel előre.

2010. nov. 20. 07:16
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem ragoznám igazából a dolgokat, mert sztem folytathatnánk a végtelenségig. Ha van kedved, nyugodtan írd meg egy szexuálpszichológusnak a dolgot, kíváncsi lennék ő mit mond rá... :P De én továbbra is tartom azon egyszerű véleményemet, hogy az nem heteró, aki egynél többször létesít bármiféle szexuális kapcsolatot azonos neművel önszántából és élvezetből.
2010. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!