Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel mit tennétek a helyemben? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek. Nagyon szeretem őt. Sexuális téren is menden rendben van, de van egy dolog, amit én ki szeretnék próbálni, ő viszont abszolút elzárkózik a dologtól.

Igen az anális sexről van szó.


Van köztetek olyan, aki hasonlóan érez?

Nem akarom erőltetni, hiszen akkor úgy érezné, nem tud megadni nekem mindent. Viszont szeretném kipróbálni...


Sorstársakat keresek.



23+F


2010. nov. 12. 14:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"a morális kérdés, hogy képzeljem el a műpéniszt magamban felesleges"


Már miért lenne felesleges? Itt arról van szó, hogy sem a férfi, sem a nő ánusza nem arra lett teremtve... Egyébként meg nagyon egyszerű a dolog: tegyél le róla. Ha a barátnőd nem akarja, akkor ne erőltesd! Nem is értem miért kérdés ez...

2010. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Alpári? Jaj, nem tudtam, hogy Te ilyen kis széplelkű vagy (a kérdésedből nem ez jött le) Különben is, mi volt abban alpári, hogy a nevén neveztem egy testrészt, és a cselekvést, ami neked olyan izgató?

És továbbra sem értem, mit akarsz a kérdéssel elérni - "sorstársakat" keresel, nők személyében? Nőktől kértél választ, kaptál párat, de nem nagyon vagy elégedett. Nem tudom, mit vártál. Azt,hogy "milyen önző a feleséged, igenis ezt ki kell próbálni, egyszer élünk, az élet célja a minél sokfélébb tapasztalat felhalmozása,(akár van értelme, akár nincs, mennyiség a lényeg), így ha ezt nem adja meg Neked, jogod van megcsalni" Na ilyen válaszra szerintem várhatsz...

2010. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmesélném az én történetem is. Nekem tíz évvel ezelőtt vetette fel az akkori barátom, hogy próbáljuk ki. (Félreértés ne essék, nem korán kezdtem az ipart; 29 éves vagyok. :-) )

Én - kíváncsi ember lévén - azt mondtam, okés, próbáljuk ki. Nem igazán volt jó, bár nem különösebben fájt, de nem volt jó érzés. Akkor elhatároztam, hogy az anális szexet hagyom a manóba, nem kell az nekem. A későbbi kapcsolataimban nem igazán jött fel témaként, talán egy fiúnál, de ott sem volt kardinális kérdés. Mondtam: te, az alfelemet hagyjuk. Nem tartottam sosem gusztustalannak, csupán nem vágytam rá. Aztán összejöttem a mostani barátommal. Számomra különleges ez a kapcsolat, sosem éreztem még ilyen mély szerelmet senki iránt, és ez fordítva is így van. Ő felhozta a témát nem egyszer, de egyáltalán nem erőltette. Beszélgettünk róla sokat - mint ahogy minden másról is; szerencsére mindent meg és ki tudunk beszélni. Aztán egyszer csak felébredt bennem a kíváncsiság... A mellette megtapasztalt dolgok miatt biztos voltam benne, hogy ha ő azt mondja, hogy óvatos és gyengéd lesz, és meglátom, eljön az a pont, amikor élvezni tudom a dolgot, akkor az úgyis lesz. Tudtam, éreztem a zsigereimben. Meg kíváncsi voltam. Aztán szépen fokozatosan eljutottunk odáig, hogy kipróbáljuk. (Ekkor már bő egy éve együtt voltunk.) Nekem nagyon bejött! Szeretem, és szoktuk is csinálni, persze csupán kuriózumként.

Mindebből azt szerettem volna kihozni, hogy ha a barátnőd nem szeretné, ne erőltesd semmiképp, abból jó nem sül ki. Lehet, hogy eljön a nap, amikor ő is kíváncsi lesz rá, és akkor kipróbálhatjátok. Ha mégsem, akkor szerintem nem vesztesz vele olyan sokat, ha kimarad az életedből.

Én tíz évig meg voltam róla győződve, hogy márpedig én soha! Aztán tessék. :-) Ilyen is van.

2010. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Kedves 16:33 -s Ilyen választ vártam, amit az utolsó írt. Köszönöm ezúton is.


Ezennel szeretnék mindenkit megkérni, hogy ne írjon több véleményt. se ilyet se olyat:)

2010. nov. 12. 16:59
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem ő az a lány, akinek traumát okozott az anális szex és erőlteti, hogy te is undorodj tőle?
2010. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
?
2010. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!